Skocz do zawartości
bNq

ADB-Fubinaca

Polecane posty

Gość Tabaluga PvvP

Znajdował się w maczance Lunar Diamond.

Maczanka inaczej działała niż większość innych.

Nazwa: ADB FUBINACA

Wygląd produktu: qaauZ8V.jpg

Produkt w formie krystalicznego prochu o żółtawym zabarwieniu, zbijający się w grudy. Posiada charakterystyczny słodkawy zapach.

Ilość: 1g

Zawsze pamiętaj o wykonaniu próby alergicznej każdej substancji nawet tych, które znasz ale pochodzących z innych źródeł!
Unikaj dawkowania na oko! 

Dawkowanie zalecane: Nowicjusz- maczanka 1:20, zaczynając od małego bucha, produkt zaczyna pracować z lekkim opóźnieniem, więc zwróćcie na to uwagę.

Weteran- macznka 1:12 dawkowanie butla i wiadro.

Czas działania: będzie ponad 40min

Zjazd: Po standardowym paleniu występuje typowa senna zamułka, po spożyciu pełnego grama rozwija się nam już ładny zespół abstynencyjny, z potliwością bezsennością i ogóym złym samopoczuciem. Lekki skręcik.

Analiza: Przygotowane czyste szkło laboratoryjne, rozpuszczalność w spirytusie jak i acetonie znakomita.

Przygotowana mieszanka ziołowa 1:14

Dawkowanie Laboranta: Butla i wiadro

Efekty działania: Produkt wchodzi z lekkim opóźnieniem, więc radzę uważać na początku, powodując na wejściu dość nieprzyjemne zawroty głowy, które później stabilizują się w piękny wygrzewający czachę high. Produkt w odróżnieniu od swojej siostry AB-FUBINACA wydaje się być trochę mniej euforyczny w działaniu na wejściu, bardziej wpływa na głowę niż ciało.  Czas działania też dłuższy będzie ponad 40 min.

Opis: Standardowo nie ma co opisywać, przygotowana mieszanka ziołowa, na duży plus dobra rozpuszczalność kanna.

Dawkowanie butla i wiadro.

Wady i zalety:

Zalety:Długi czas działania produktu, dobra rozpuszczalność, atrakcyjna cena

Wady: Produkt mało euforyczny, ciśnie jedynie pusto w czachę

Podsumowanie: Produkt wart sprawdzenia dla wielbicieli kanna, taka dłużej działająca i mniej euforyczna AB-FUBINACA

Inne: Tolerancja u laboranta przeprowadzającego testy na kana wynosi 70%

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

Substancja od Ozz. 

Niestety to przykład substancji, gdy ludzki inżynier przekracza możliwości Boga i natury.

Albo przez zanieczyszczenia, albo okres półtrwania samej substancji: za dnia chodzę ogłupiony, bez jakichkolwiek resztek pamięci - gorzej niż najgorsi z alkoholików. Ruch i aktywność umysłowa pomaga to wypocić, jednak wieczorne palenie wywołało u mnie odczuwalne, negatywne efekty. Przeszedłem na MMB-CHMINACA, mając blisko 5g tej substancji w zamrażarce. Nie nadaje się do codziennego stosowania. 

Myślę, że skutki zażywania tej substancji będę odczuwał przez najbliższy tydzień, jeśli nie dłużej.

Nie polecam.

@Synchro strasznie załatwiła mnie ta Fubinaca%-D, zespół abstynencyjny najgorszy jaki miałem ze wszystkich kanna palonych w przeciągu trzech lat.

Będzie lepiej 4 dnia, (miałem klony i chlorprotiksem)

Substancja bardzo mocna, nie wydaje się zanieczyszczona o czym świadczy dobra rozpuszczalność.

Myślę taka specyfika tego produktu. Opiatowe działanie.

Mocno amnezyjna potwierdzam.

Jednak powtórzyłbym spotkanie z tą substancją, ewentualnie innym sortem.

Może być tak, że ja już jestem po prostu na to za stary, i troszkę za głupi. Zachomikowałem ponad 100 ml w zamrażarce na ewentualny okres bezrobotności w środku zimy, innego zastosowania niż jako sposób na przetrwanie kilku miesięcy w klitce bez depresji nie widzę. :E Jebana praca.

Kara po tym jest bardzo zwarzywiajaca i proponuje zachowac szczegolna ostroznosc przy vapowaniu prochu.Mocne kanna po ktorym mozna sie zapętlic w czasie i w rzeczywistosci.Jak ja to kurwa zrobilem to ja nie wiem.Zapaliem wiadro maczany na tym kanna,potem drugie.Jest godzina ok 13-ej gdy lapie ostatniego bucha i tu mi sie film urywa .....Budze sie, jest 11-ta a ja oslupialem co sie stalo ze mi dzien wyparowal ale pamietam ze wkrety i obrazy jakie widzialem podczas kary to poezja.Jedyne sztuczne legalne kanna przed ktorym czuje respekt.Szczegolowy opis napisze na kompie w pozniejszym troche czasie

Gość nabijajwiadro

Czyli to aktualnie najmocniejszy kanna?

2 godziny temu, Kociamber napisał:

Jak dla mnie moc na poziomie MMB-Chminaca i tylko działanie inne.
Aktualnie najmocniejszy prawdopodobnie FUB-AMB(jak dla mnie)

Fub amb według ciebie mocniejszy ? 

Ja uważam ze adb jest bardzo dobry usypia idealnie itp . W porównaniu do chmica wole adb . 

Po czasie jestem zdania, że w wyniku zażycia tej substancji obkurczają się naczynia krwionośne w głowie/dochodzi do zakrzepów/w inny sposób ogranicza się przepływ krwi przez mózg, im większa dawka tym silniejszy efekt. Efekt ten jest szczególnie odczuwalny w wypadku porównania z 5F-ADB, które przy zestawieniu z FUB-ADB działa ożywczo jak kofeina. 

Aż dziw mnie bierze, że jeszcze nikt inny nie opisał negatywnych odczuć - ale domyślam się, że ci, którym "weszło na myślenie", zajmują się teraz bardziej złożonymi problemami, np. zalogowaniem do komputera... Pozostaje czekać na opisy.

Mialem sorcik w krysztale strasznie mocne kana mocniejsze od mmb dzialanie typowo chilujace choc dla mnie fub amb lepsze ale i tak ta fubinaca trzyma poziom strasznie zblizone dzialanie do ab fubinacy 

@Synchro z ostatnich badań również zgłaszam  problemy z funkcjonowaniem mózgu podczas stosowania tej substancji.

Ogromne problemy z pamięcią krótkotrwałą.

Pierwszy myślący na pokładzie. ;-) Kolejne głosy pojawią się z czasem, pozytywne odczucia wynikają z niepełnego poznania substancji. Fizycznie odczuwa się zaburzenia myślenia, to wyjątkowo perfidne, negatywne odczucie które nie występowało dla mnie w podobnym stopniu przy żadnej innej używce. To raczej takie zatrucie, jak zatrucie rozpuszczalnikiem...

Na szczęście przejście na inny kannabinoid poprawia pamięć (szczególnie dobrze w tej roli spisuje się FUB-AMB, trochę gorzej 5F-ADB), tak jakby FUB-ADB było nagle "zastępowane przy receptorze".  Naprawdę perfidna substancja. Proch z zamrażarki zdążyłem już w międzyczasie spożyć, wymieszany z MMB-CHMINACA pozwolił przetrwać 'głód narkotyku'. Liquid trzymam na gorsze czasy, takie, których nie będę chciał pamiętać.

Wracając do tego kannabinoidu jak to mówią z braku laku i kit git%-D

Wygrzebałem resztki kryształu, przygotowana mieszanka ziołowa 1:10

Po skończeniu palenia, efekty podobne do zatrucia rozpuszczalnikiem.

Dwie możliwości, albo to gówno mną tak targa, albo grypa żołądkowa.

Podejrzewam jednak to drugie.

Co do problemów z krążeniem Synchro ma rację, wyraźnie czuć zaburzenia wchodzi w nogi.

Co do skrzepów i zatorów w mózgu nawet nie chcę o tym myśleć.

Ale polecam, w najlepszym wypadku powtórka dzieciństwa i to w najlepszy scenariusz, a jak nie fart to warzywo.

Profil działania i efekty wywoływane przez tą substancję podobne do opio nie kanna.

Raczej wasze lby nie te co kiedys.
Jednak dobry speed to speed.
Latasz 5 dni idziesz spac wstajesz i ogarniasz wszystko.
Czasem trzeba dzien odpokutowac, ale to jest to.

:)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA