Skocz do zawartości

Polecane posty

1 godzinę temu, Avatarka napisał:

A to na pewno było to oryginalne czy new powder. Bo ogólnie to teraz żadnego na stronie nie widać

Był to sort zaniczyszczony 4f-php, przyznali się do tego potem. Próbka poszła niestety do kosza, nie miała nic wspólnego z 4f-mph..

Edytowano przez tava

18 godzin temu, tava napisał:

Był to sort zaniczyszczony 4f-php, przyznali się do tego potem. Próbka poszła niestety do kosza, nie miała nic wspólnego z 4f-mph..

Eh...zanieczyszczona czy nie ale niektórym się podobało działanie zwłaszcza w mixach :niewinny:

23 minuty temu, drNefario napisał:

Eh...zanieczyszczona czy nie ale niektórym się podobało działanie zwłaszcza w mixach :niewinny:

Co nie znaczy, ze jest co chwalić :niewinny:

Kupiłem w zeszłym miesiącu 4f-mph, polecam, substancja bardzo aktywnta, trzeba uważać z dawkowaniem. Dobra do nauki, czuć duże pobudzenie umysłowe, brak euforii co do pracy jest jak najbardziej na +. Na wejściu czuć tachykardie, nie jest tragiczna, ale czuć że przyspiesza. Można jeść spokojnie i spać 6h po sniffie.

Predi dał troche pyłu i bardzo dużą ok. 700mg bryłe/kryształ.

yankenahajcie lubi to

A tak spytam z ciekawości, czy ktoś spośród starych wyjadaczy i miłośników 4F Mph (tej wersji sprzed jakichś 10miesięcy, a nie późniejszych dziwacznych miksów) znalazł jakieś w miarę godne zastępstwo. Bo ja od czasu do czasu ryzykowałem próbując różne nowości, ale jakoś bez szczęścia i wciąż pozostaję w nieutulonej tęsknocie za  mocnym i długo trzymającym stymulancie. :niewinny:

Dnia 11/23/2017 o 15:59, NoMAD napisał:

A tak spytam z ciekawości, czy ktoś spośród starych wyjadaczy i miłośników 4F Mph (tej wersji sprzed jakichś 10miesięcy, a nie późniejszych dziwacznych miksów) znalazł jakieś w miarę godne zastępstwo. Bo ja od czasu do czasu ryzykowałem próbując różne nowości, ale jakoś bez szczęścia i wciąż pozostaję w nieutulonej tęsknocie za  mocnym i długo trzymającym stymulancie. :niewinny:

Moim faworytem do pracy jest 3-fpm

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA