Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Predator-rc.cc

3-FMP (HCI)

Recommended Posts

4 minuty temu, BRC napisał:

3-FPM to jest to samo co 3-FPH zgadza się ? ;)

2-(3-fluorofenylo)-3-metylomorfolina  to jest 3-FPH nie do końca to samo :) ale praktycznie to samo, czytałem że obinie są różne ale wzór mówi za siebie. 

opinie są rózne.. podobno przy badaniach jest jakaś różnica.

A demoon ma u siebie 3-fph w ofercie a w opisie:

"2-(3-fluorofenylo)-3-metylomorfolina

3F-Phenmetrazine, 3-FPM, 3'-fluorophenmetrazine
     (2-(3-fluorophenyl)-3-methylmorpholine)
     CAS: N/A
     C11H14FNO"

albo inne źródło oferujące 3-FPM:

3-FPM

• CAS: 8325122-12-1
  • Formula: C11H14FNO
  • Molecular weight: 195.230
  • Compound purity: > 99.7%
  • Appearance: microcrystals – powder
  • IUPAC: 2-(3-fluorophenyl)-3-methylmorpholine 3′-fluorophenmetrazine
  • Synonyms: 3-FPH, 2-(3-fluorophenyl)-3-methylmorpholine, 3F-Phenmetrazine

Czyli jednak to samo ?

@Predator-RC jak już edytowałeś pierwszy post to mogłeś wspomnieć, że poczytałeś w sieci że to jednak to samo i że zwracasz honor czy coś bo teraz głupio wygląda mój drugi wpis ;-) ale to Twój temat, więc znikam. POZDROWIENIA!

nie jest to tania subsncja ale kazdy ma swoj gust :) po 3 fph nie mozna sie spodziewac wyjebania w kosmos a lekkiej nienachalnej stymulacji idealnej do zrobienia rzeczy krotych sie wczesniej nie chcialo :) A cena byla taka od kiedy pamietam dochodzila nawet do 80zl/g ale przyczyn tego nie znam. Byc moze jest ciut drozsza produkcja lub robia ja w mniejszych ilosciach co przeklada sie na cene

O 31.08.2016o10:18, Kraken napisał:

ktoś miał okazje już testować dany odczynnik ?

Tak ;) jak dla mnie temacik dość fajny :) zarzucone 0,5g na dwóch wystarczyło od wieczora tak do 5 rana by sobie pogadać i popić piwka.Temacik ogólnie jak dla mnie dość wolno wchodzi zarzucane poprzez ''sniff'' wydaje mi się że oral byłby lepszy.Hmm.. co jeszcze mógłbym dodać :) u mnie tolerka strasznie spadła więc mnie poczesało na początku.Znajomy który dość często zajmuje się badaniem podobnych substancji z początku narzekał że nic go to nie robi (wcześniej aplikował 4cmc) ale po czasie i on zauważył przyjemną euforię i delikatną nutkę speeda.

Ogólnie temacik 7/10

Plusy:Euforia,empatia,fajnie mi piwko wchodziło.

Minusy:Strasznie wysusza,tytoniowy głód.

tak się stało że długo na opinie nie czekałem i też 1G zamówiłem mega zadowolony jestem sniff 70mg czuć wejście natychmiastowo speed , mega koncentracja i motywacja do działania :D jakość bardzo dobra nie mogę nic złego powiedzieć 9/10

O 3.09.2016o16:28, Kraken napisał:

tak się stało że długo na opinie nie czekałem i też 1G zamówiłem mega zadowolony jestem sniff 70mg czuć wejście natychmiastowo speed , mega koncentracja i motywacja do działania :D jakość bardzo dobra nie mogę nic złego powiedzieć 9/10

No stary ja to testowałem z 2tyg. temu gdzieś tak :D tylko zapomniałem się podzielić opinią haha :D temacik bardzo spoko :)

FMP to prawdziwy rarytas w klasie stymulantów. Nie jest najtańszy ale stosowany we właściwy sposób pozwala ekonomizować badania.

Trzeba jedynie pamiętać, co zawsze powtarzam, że nie jest to rc nadające się na cele rekreacyjne.

To typowy stim funkcjonalny. Jego największą zaletą jest to że działanie jest przewidywalne i stabilne, pozbawione nieogaru.

Moim zdaniem jeden z cenniejszych, a zarazem i dlategoż też jeden z moich faworytów, na polu "dopingu" psychofizycznego.

Jest szansa na korzystniejsze opcje detaliczne? Może jakis premium pack albo promo cenowe albo coś?

Temat przezajebisty!!! Idealny stymulant dla wszystkich pracoholików :D

DZIAŁANIE:

Clearhead, funkcjonalność, w razie potrzeb gadatliwość (praca z klientami), w przypadku papierkowej roboty można przesiedzieć przy biurku przez parę godzin bez słowa. Ex aequo z fenidatami. Ciężko powiedzieć co lepsze.

Jedna aplikacja i.n. wystarcza na kilka godzin. Częste przyjmowanie raczej niekoniecznie, bo środki z tej grupy tą drogą administracji są raczej przeznaczone dla masohistów xD

W kontaktach z ludźmi włącza się empatia, a w pracy umysłowej - biurowej - radość i ciekawość przy wykonywaniu swoich zadań.

DAWKOWANIE, WJAZD I ZJAZD:

Wjazd jest niemalże natychmiastowy, zejścia przy niższych dawkach nie ma i można spokojnie zasnąć po ok. 6-ciu godzinach od ostatniej dawki.

Dawkowanie dla początkujących użytkowników zaczyna się już od 20 mg, przy czym zgodnie z opiniami testerów dawek rzędu 50 mg nie warto przekraczać, nawet w przypadku wprawionych userów, nastawionych na optymalizację pracy.

Użytkownicy rekreacyjni również odczuwają zadowolenie, czują olbrzymią euforię siedząc ze znajomymi przy alkoholu, jednak w ich przypadku dawki mogą przekraczać łącznie nawet 100 - 150 mg, przyjmowane w ~godzinnych odstępach czasowych w ilości ok. 30-50 mg.

INTERAKCJE:

Dobry w kombinacji z noopeptem - zwiększa to efekt środka bez wjazdu na serducho i daje olbrzymią dozę energii pożytkowanej na pracę. Niedługo będą zdane relacje nt. kombo z fenibutem.

Alkohol zwiększa działanie euforyczne, częstsze aplikacje powodują niemożność zaśnięcia, a papierosy są bardzo smaczne (nawet bez alkoholu) i można sporo wyjarać :D

Zastanawiające są interakcje z interakcje z fenidatami, które mają nieco inne działanie na dopaminę i jest nadzieja na relację z testów w niedalekiej przyszłości.

Mixy z ketonami nie budzą wśród badaczy, będących ludźmi pracy aż takiej ciekawości, z racji funkcji "clearhead" aktywowanej przez 3-fmp, która pozwala czerpać przyjemność z zadań, lecz zastanawiająca jest tutaj kombinacja "cleaheadowej" euforii połączonej z "pluszową" np. 3cmc, które powoduje nachalnej stymulacji.

Są chęci, aby to wszystko zrealizować, więc uprzejmie proszę o trzymanie kciuków za testerów.

OCENA:

Bezapelacyjne 5/5 dla środka i Chwała przez duże "ch" dla człowieka, który umożliwił nam badania tego środka!!!

Pozdrawiam Moi Mili ;)

Jestem po testach 1g 3-fpm od Predaka

Zajebisty stymulant ale brakuje mu polotu amph. wiec jesli ktos szuka czegos
na wzor bialej damulki z przed kilkunastu lat to sie zawiedzie. mimo wszystko jeden z BESTÓW na rynku. Predator oby tak dalej!

Zależy czygo po nim oczekujesz. Dobry stim, aczkolwiek ja po nim żadnego clearheadu ani eufor nie uświadczyłem. Clearhead to domena właściwa amfetaminom przynajmniej w moim przypadku. 3FPM dobry do pracy fizycznej, umysłowej tak ni w pizde ni w oko. Sort od predatora.