Skocz do zawartości
TheMax

Moje bazgroły.

Polecane posty

Gość nabijajwiadro

Rysowanie dobra faza, zwłaszcza na nudnych wykładach.

A ja jestem pod wielkim wrażeniem... TheMax Ty po prostu masz talent w rękach drogi nasz kolego. :huh: ale wiem też że chodzbym pękła i cwiczyla do końca życia to szkicowanie  to i tak w życiu tak nie narysuje.

<_< Wydaje mi się że tego nie da się nauczyc, trzeba mieć ten talent w sobie i rysujac , ćwicząc szlifujesz ten talent i dochodzisz do perfekcji, ale jeśli go nie posiadasz to nauczyć się tego za uja się nie da niestety.

Ja co chodzi o uzdolnienia plastyczne jestem :( wielkim beztalenciem.

@pablo dobrze to ujol w którymś poście (dużo wyzej)...tyle że on przypuszcza że uznali by że to 3 latek rysowal, w moim przypadku uznali by że to żaden rysunek tylko od tak przypadkowe jakieś kreski które od czegoś tam powstały też całkiem przypadkowo i bez zamierzenia.

Ale dla Ciebie @TheMax wieki szacun.. i oczywiście chylę czoło przed Twoim talentem plastycznym.:ok:

Ps. Wrzucaj więcej tych rysunków

Fajnie że macie takie pasje dla kolegi od modliszki bodajże @Hoistone też wielkie brawa i uznanie. :brawo:

@AngellaRebella Dzięki wielkie :piwko: , e tam wystarczy silna wola i można się nauczyć, sam jestem samoukiem ,rysuje dla relaksu po pracy i szczerze to tylko tutaj wrzucam swoje prace więc fajnie że Ci się podobają , zajawka dobra sprawa więc tak samo szacuneczek dla @Hoistone i jego stawonogów :) , wrzuć kiedyś ich zdjęcia .

Wybacz @TheMax, że wejdę z buta :D a nie che śmiecić kolejnym tematem dla 3 obrazków

wytwory mojej głowy podczas wspólnych badań z  @Gildia_Magów i @Chinczyk., jeszcze trochę podciągnięte później [PS + tablet]

PS Wchuj mi się podoba ta geometryczność w Twoich pracach :witam:

a teraz łapcie:

http://imgur.com/a/BOh0A

Widzę że większość moich prac wyparowała z internetów, a że nawiedziło mnie natchnienie artystyczne, wspomagane moim opatentowanych urządzeniem o nazwie " Weno-Napedzacz " :E

Q2Jcsia.jpg

Aktualizuję galerię moich wypocin, sypie henia, chwytam ołówek i lecę bandą, płynę łukiem dalej :E :

BZG44BB.jpg

cHJOQs3.jpg

o5DfAFF.jpg

hVv8MLR.jpg

iiFa22h.jpg

UoscXTc.jpg

H0Wkh0S.jpg

VyhJajF.jpg

bgeRGuE.jpg

wuGxrqn.jpg

xlajLbp.jpg

nc766KB.jpg

HdpTmZK.jpg

RbaKxtP.jpg

fzEeAPs.jpg

rsENCpP.jpg

pToedId.jpg

sEWGAR9.jpg

xlajLbp.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA