Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
luks1985

SARMS

Polecane posty

Wrzucam jako ciekawostke. Wielu pyta o przyszlosc dragow itd. Wrzucam wiec silowniany odpowiednik RC.

SARMS to substancje nieprzebadane. W sklepach i hurtowniach pojawiaja sie coraz to nowe odmiany.

Niestety ani prob klinicznych ani testow nie robiono (proby kliniczne byly krotko i to na bodaj 2 produktach). Jakis czas temu czytalem raporty po forach to jakos znajome fragmenty:

- co tam jewst wie tylko producent

- produkt x w ilosci 100mg wywalil w kosmos a produkt x od producenta y dzialal dopiero w ilosci 150 mg

https://pl.wikipedia.org/wiki/Selektywne_modulatory_receptora_androgenowego

Gdzies mi sie przewinely produkty wplywajace na DNA itd...

jak doczytalem to bardzo inwestuja w to Amerykanie.

Sarmy to jest sciema haha kolejne gowno i pieniadze dla frajerow szukajacych okazji jak zarobic.... a pawelek z dsmu to jeszcze promuje.... ph/saa to dziala a nie sramy....nie kupujcie tego...

za moich czasow

1-4 meta

1-12enan

10-14 wino

10-15 prop

czy jakos tak :)

najfajniejsze byly cykle na 24-26 tyg. 2-3 razy sie przewijaly np meta. Dobry zawodnik raz walil mete na kick, drugi raz jako anabol a trzeci raz antykatabolik.  aczkolwiek takie cykle np 30 tyg (ponad pol roku) tro juz inna liga 10-12 srodkow i jazda.

Gość

gowno jak ph cale. Od massdrolu ludxir na calym swiecie zoltaczek dostaja, przy czym anapolon testowany w dawkach 150mg przez miesiace nie robil takie spustoszenia jak massdrol przez 2 tygodnie.

ps luks cos tam masz wiedzy ale dalej daleko jestes od tego co powinno byc ;)

Gość tryptodyso

Testowałem SARM LGD-4033 w ilości 5/10mg codziennie przez miesiąc + treningi, działanie nikłe :P Gorąco na policzkach, troche speeda w połowie miesiąca, bieda za taką cenę

@luks1985 Lepiej było zostać przy tych sterydach niż orać sobie łeb RC :P Swoją drogą serio schodziłeś z cyklu krótkim estrem? :niewinny: Teraz jeszcze Masteron by Ci się przydał a meta najlepiej w zastrzykach albo delikatniejszy Turinabol :niewinny:

@wolf Trenbolon nawet z gówna zrobi mięśnie :D Ale chyba też ostro ryje banię. Nie jesteś na nim zbyt agresyjny? :D

Sorry chłopaki ale ja jestem kobietą i o sterydach i sarmach tyle wiem co mi znajomi z siłowni opowiadają :niewinny:

No ale pamiętajcie zawsze o odblokowaniu jajek :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• REKLAMA