luks1985

SGT-263 - CUMYL-5F-P7AICA, (C22H26FN3O)

13 postów w tym temacie

BRAND NEW 

Cumyl-5F-P7AICA_structure.png

xxx are pleased to announce the exclusive arrival SGT-263 which is the latest cannabinoid on the research chemical scene.

SGT-263 or 1-(5-fluoropentyl)-N-(2-phenylpropan-2-yl)-7-azaindole-3-carboxamide is an very potent chemical in a similar zone as MMB-CHMINACA

SGT-263 has been produced for xxx and is patented by a top New Zealand Facility.

As this is a new to market novel cannabinoid SGT-263 is legal is almost all regions including Germany.

This product is sold only for use in laboratories by experienced researchers.

To tyle info ze strony sklepu. Nie wiem czy temat jest, zaskoczykl mnie patent w Nowej Zelandi.

A tutaj niezawodna slowenska policija. Jakby kto mogl przeniesc wzor.

http://www.policija.si/apps/nfl_response_web/0_Analytical_Reports_final/Cumyl-5F-P7AICA-ID-1152-report_final.pdf

Edytowane przez Wojt

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobieństwo w działaniu do MMB-CHMINACA do tego podstawnik fluorowy nie wróżą nic ciekawego.

Ale nie ma co osądzać za czasu, ciekawe kiedy i czy w ogóle to ustrojstwo pojawi się w ofercie jakiegoś Vendora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

doleciał tester z lasu i  tak  zapach  typowo  chemiczny  przyrządzona  mączana w proporcji 1-20 na test alergiczny  dla szczura  z wysoką tolerką robiło  średnio  więc zostało poprawione  na 1-13 i  efekt  był  już bardzo  zadowalający w działaniu  przypomina  produkty z działu  chminaca można porównywać  do  MMb lub MDMB wiec  wiecej   nieogaru i  czarnej  dziury  niż euforii (ale ja takie lubie ) z tym że SGT ma takie boom na wejsciu opgólnie polecam

pamiętaj żeby  nie stosować  się do  mojej  proporcji to są moje wrażenia i to że na mnie tak zadziałało na CB wcale niemusi  na każdego  kanna działa inaczej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 2 dni otrzymam sampel od kochanych Wilków/Demoona, więc się rozpiszę ;)

Czy przy minimalnym przedawkowaniu pojawia się odcięcie tzn. utrata przytomności i sen ?

Bo troche to przypałowe by było ...

To przypomina bardziej MMB czy MDMB ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś coś więcej się wypowie, jak z pikaniem serca po tym norma bo nie wiem czy dobierać 12.  Z 5taka tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja to jak juz bede mial mozliwosc taka to poprosze wiilka czy by byla taka mozliwosc zamowic 1g w 5 samarach 0.2 i porobic rozne proporcje, albo kupie sobie w koncu jakas wage i przestane zawracac mu dupe :E no ja bym chetnie przeczytal jakas opinie @Seds tego na warsztat zamiaru brać nie masz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@jam jak wpadnie do laboratorium.

Będą testy. Może przyszły tydzień.

Mój czas jest niestety ograniczony.

Obecnie 5F-DĄB palę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze