Skocz do zawartości
Azymutka

synt*tyki*4.**m

Polecane posty

Uważam, że lepiej zamawiać od sprawdzonych sklepów aniżeli ryzykować zakupami u nowych vendorów :) aczkolwiek jeśli ktoś ma nadto gotówki to proszę o sprawdzenie tego sklepu :P

Nie polecam zamówione na próbę 2g 3cmc , kontakt niby jakiś jest ale ma się wrażenie się koresponduje z małpą chorą na zespół downa (nie obrażając ludzi chorych na tą chorobę) , pakowanie mega przypałowe , mieli dodać sample niestety ich brak , a to co przysłali to nawet obok trojki nie leżało , dwa pakiety w jednym małe kryształki w drugiej sam proch , na początku myślałem że to jakieś dwa rożne odczynniki , ale po dokładnym przyjrzeniu się okazało się że to ta samo brązowe "coś" . Nie wiem co to było ale na pewno nie trójka , ba nawet obok trójki nie leżało , niby octowy zapach zapowiadał się nawet ale oprócz słabej , krótkiej stymulacji i okropnego bólu głowy dzień po , to nic . Nie polecam i odradzam .

Zamówiłem 3 mieszanki ziołowe po 1g i analog 4fma napisałem, że na poste restante. Odebrałem w **** i w środku było opakowanie na płytę CD z płytą. Po sprawdzeniu zawartości zadzwoniłem na policję i zgłosiłem się na komisariat zgłaszając oszustwo internetowe. Właśnie włączyłem telefon i dostałem smsa, z telefonu komórkowego 9 cyfrowego, w którym napisano, że zaszła pomyłka z moim zamówieniem i proszą  o kontakt na maila. Co myślicie- co zrobić? Jak wyślą teraz coś innego to może proszek do prania i np.: bazylię? 

Edytowano przez pablo
REGULAMIN.

Tak przypałowego pakowania sampli to dawno nie widziałem. Który sklep daje swoje logo na kopercie?! XDD

Ilościowo bardzo fajnie, tylko ta alfa... Pisałem im, że wszystko prócz Alfy i co dostałem? ALFĘ! Chuj, wyjebię do kibla bo nie lubię. Szkoda, że nie dali tych tabsów co chciałem ale przeżyję, gdyż jakość reszty jest powalająca. Zarzuciłem na spróbowanie 100 mg 3 MEC i 40 mg Henia z woreczka o gramaturze 0.2, tego w krysztale nie ruszałem jeszcze. 5 min i takie WOW, w końcu coś działa w czasie takim jak kiedyś i w sposób jak kiedyś. Przeżrę tego trochę przez najbliższe 2 tygodnie i będę sypał jakieś recki. Też fajnie, że spływy w ogóle nie odczuwalne a smak jest delikatny. Pare zdjęć załączę.

20170217_153959.jpg

20170217_153934.jpg

Edit: Fakt zdjęcie listu to przeginka

Druga kwestia, że rozmowa prowadzona była na poziomie bardzo sympatycznym, tłumaczę o co chodzi. Ktoś kto wypisał moje dane na liście chyba nie jest po konkretnym kierunku studiów, dużo do szkoły nie uczęszczał skoro pismo ma jak ja w 4 klasie podstawówki. Po samym dialogu wyobrażałem sobie takiego sebixa siedzącego po drugiej stronie, aczkolwiek sama rozmowa była o tyle miła i wyrozumiała, że po wysyłce jeszcze przegadaliśmy resztę dnia XDD 

Początkowo dostałem odpowiedź, że akcja z samplami skończyła się 3 dni wcześniej, a jeszcze dziś byli pod naporem maili z błaganiami o coś darmowego, więc mam sobie odpuścić i kupić coś, aby poznać jakość, gdyż oni działają już na tyle długo (chociaż strona wygląda lekko jak wałek) że nie potrzebują na siłę ściągać nowych klientów, mają stały przychód. Odpowiedziałem prostą wyrozumiałością w stylu, że chciałem tylko zweryfikować, czy nie oszukują, gdyż stronka wygląda na robioną w 5 min, przygotowaną pod ostre wałki. O tyle się ciekawie w konwersacji zrobiło, że resztę dnia spędziliśmy na wymianie poglądów. Paczkę otrzymałem  za bycie nienatrętnym typem klienta, za co chcę się im odwdzięczyć recenzjami w przeciągu kilku dni, gdyż cała ekipa wydaje się być bardzo w porządku. 

Nie zamierzam jednak bronić ich, jeżeli coś spierdolą. Zamówię rzeczy które mnie interesują z ich asortymentu w odstępie czasu, jeżeli jakość pozostanie tak dobra jak kontakt i nie będzie z ich strony chujowych zagrywek to mogę nawet nie robić zakupów nigdzie indziej (chyba że demon i predator ^^), ponieważ aktywnością sampli jestem wielce zachwycony. Jeżeli miała to być zagrywka na zasadzie przynęty, to zauważę tę sytuację przy kolejnych zakupach i też podzielę się zdaniem. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Mam jednak dobre przeczucia, gdyż sampli rozdali 20 tydzień temu co ogłosili na innym forum, jedna negatywna recka na MEC (mi się za to podoba), gdzieś przewija się motyw alfy 9/10, reszta również w dobrze ocenia akcje. 

Pożyjemy zobaczymy. 

Edytowano przez pablo

Załapałem się na sample.

mj5sx7.jpg

Otrzymałem 1g hex-enu, 1g light thc, 1g etizolamu i 0,5g 3-mec.

Test hex-enu
Bardzo miło wjechał razem z U-47700, potrzebowalem tej nocy pobudzenia podobnego do kofeiny (a dwa zalania yerby nie zadzialaly w ogóle). Niska dawka + zniwelowanie efektów ubocznych opioidem = pure speed, koncentracja, bez zjazdu i tachykardii. Pomogło mi w przeczytaniu ze skupieniem tego co musiałem. W małych dawkach substancja bardzo miła. Zagralem też jedną gre w LoLa z kumplem, byłem trochę rozgadany, ale bez przesady.
Postać i właściwości: biały proszek podobny do mąki, łatwo rozpuszczalny w zimnej wodzie. Nie śmierdzi, zapach raczej neutralny. Jeszcze go nie wciągałem... ciągle podaje p.r. razem z U-47700, bo to moje ulubione ROA, 100% hetero here XDDD

Generalnie sort wydaje się być niezły. Niedługo posmakuję go nosem bez dodatków i zedytuję tego posta.

Test Light-THC
Łagodne i niemózgojebne. Szczerze mówiąc, produkt jest zajebisty i wart swej ceny, takiej jakości nie dostaniecie w żadnym innym sklepie

Test Etizolamu
Nie wiem co o tym myśleć. Niby wziąłem wczoraj (tzn. wtedy kiedy pisalem tą opinie na innym forum, a nie chce mi sie nowej pisacz) i przez to mnie zmuliło i pozniej musialem sie odmulić hexenem i opio, no ale nie pamiętam jak dziala benzo, a wydaje mi sie ze po klonie było milusiej. Później gdy sie odmulilem znow wzialem eti i usnąłem. Dziś również wziąłem eti, to powieki mi zaczęły opadać (sedacja). I teraz nie wiem czy sedacja jest wynikiem 2 godzinnego snu, czy tym związkiem. Ale strasznie to subtelne, boję się, że to jakiś efekt placebo.
Postać i właściwości: Białe, średnio-twarde kryształy (kruszą się), trudno rozpuszczalne w wodzie, neutralny zapach. Smak gorzki

Reasumując

Gorąco polecam, od teraz mój ulubiony sklep. Jestem pod wrażeniem ceny etizolamu, choć nie wiem czy to faktycznie etizolam. Biorę małe ilości i zapomnialem jak działa benzo, może tak subtelnie ma być... ale fakt faktem dzięki niemu po raz pierwszy nie mogłem podnieść powiek po mixie z Ulą. Na mailu pisali że mieli wybór - brać z Chin w tabsach lub w krysztale i wzięli w krysztale bo się bardziej opłaciło. Więc to może faktycznie eti.

Który sklep daje swoje logo na kopercie?! XDD

niczego takiego nie miałem

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA