Skocz do zawartości
Predator-RC

4CMC(HCI) BIG CRYSTAL PRIMA SORT

Polecane posty

Gość

oto i on:

Nazwa: 4CMC  Hci

Od: PredatorRC Company

Wygląd: małe i grube krysztaly

Ilość: 0,66

Dawkowanie zalecane:

200-300mg

Czas działania: 2-2,5h

Efekt działania: wchodzi stopniowo ale na koniec jest moc żółtej kaczuszki

Zjazd: Niezauwazylem

Opis: Zaaplikowane okolo godziny 12 przed wejściem do autobusu, no i zaczelo sie. Wejscie lagodne z minuty na minutę coraz wieksza dawka eufori wyczuwalna lekka nuta pobudzenia. Po okolo 1,5h chec wziecia dorzutki ;)

Uwagi:

Nie zrazaj sie po pierwszych 15min, sporo sie laduje

Wady i zalety:

+ dużo euforii
+ Przyjemny spidzik
+ przyjazme aplikowanie

Podsumowanie:

Kontakt 20/10 – pakowanie 15/10, euforia 9/10. CAŁOKSZTAŁT MOCNE 12/10

Inne:

Vendor jak najbardziej na +++++, na pewno wybiorę się na zakupy po raz kolejny. Super kontakt i zajebiste dialogi PredatorRC vs. Chinczyk

NO I NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym! 

polecam, ja po badaniach 4w krysztalach i pudrze, oraz 3 cmc, powiem wam ze to najlepsze sorty, ktore mialem, na rowni z 4cmc od pauli ktorej nie ma :D, pewna analogia w pakunku, wtajemniczeni wiedza, ja bez tolerki, czysta euforia po 4, z dodatkiem spida 3cmc. polecam oralnie, jak zajebalem z kielicha jakies 300mg mixu 3 sortow to sie polozylem bo taka pizda, pozdrawiam Prediego i polecam, vendor zajebisty i tak trzymaj mordo :D kumpel z tolerka po odwykach po kresce 3 mowil ze poczul bum po splywie, tez poleca

Cwel-krak1984 lubi to

Teraz, eupforiaf4n napisał:

polecam, ja po badaniach 4w krysztalach i pudrze, oraz 3 cmc, powiem wam ze to najlepsze sorty, ktore mialem, na rowni z 4cmc od pauli ktorej nie ma :D, pewna analogia w pakunku, wtajemniczeni wiedza, ja bez tolerki, czysta euforia po 4, z dodatkiem spida 3cmc. polecam oralnie, jak zajebalem z kielicha jakies 300mg mixu 3 sortow to sie polozylem bo taka pizda, pozdrawiam Prediego i polecam, vendor zajebisty i tak trzymaj mordo :D kumpel z tolerka po odwykach po kresce 3 mowil ze poczul bum po splywie, tez poleca

Testował Pan 4CMC PRIMA TAK BO MAMY dwa sorty ale ten zdecydowanie lepszy ;) MEGA SIE CIESZYMY JAKBY JAKIES OBSZERNE OPINIE ALBO W TEMACIE 3CMC TEZ OPINIE PAN DODAL BEDE MEGA KURWA WIDZIECZNY :) PIONA MORDKO ! :)

Cwel-krak1984 lubi to

Gość Tabaluga PvvP

Foty kozaczek :D

Aby kryształ w gablote i na ścianę :P

Jakby ktoś szukał szczegółowej i wyczerpującej temat do końca recenzji tego sortu 4-CMC od Predatora to zapraszam tutaj do przeczytania :) Substancja na tyle mnie zaskoczyła działaniem, że zasłużyła według mnie na osobny wątek z całym trip'em.

Cwel-krak1984 lubi to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA