Skocz do zawartości
A.K.

Ekipa - Jak oceniasz pracę modów i adminów?

Polecane posty

No tak zwykły ćpun nie może sam usunąć swego konta, ale już każdy Vendor może usunąć każdą nie przychylną opinię na temat swoich odczynników śmiech...

Jak to mówią : słowa wyrażają opinię a nie fakty....

No więc tylko tak można ocenić Ekipę

Łycha z Colą dla Wszystkich....

Znowu jakiś parówkowy admin kasuje mi posty. Jaki teraz powód?  Spam?  Czy zwała?  Może mi niech ten tchórzliwy mod wytłumaczy co widzi złego że napisałem że miałem taką sama sytuację jak jeden z forumowiczów z bankiem? 

Swoje prostackie zachowanie, zatrzymaj dla siebie, to ze nikt Cie nie wychowal, nie daje Ci uprawnień abys pokazywał swoj brak szacunku do innych o braku klasy i jakich kol wiek manier, nie wspominajac.

Napisales post w sklepie A na temat sytuacji sklepu b co to wnosi do tematu o A? NIC.

Nikogo nie interesuje ze robiles przelew do innego sklepu i on mial blokade. Nie miales sytuacji z tym sklepem A, nie jestes pracownikiem tego sklepu, nie masz wiedzy to nie pisz i nie oczerniaj, ze teraz ten ma cos takiego, bo kiedys nasral Ci na ramie ptak i to ten sam ptak...

Dwa temat o ktorym napisal user jest polem do wypowiedzi  dla sklepu a nie ze Tobie sie wydaje. jeżeli nie jestes pracownikiem sklepu, nie miales do czynienia teraz z tym sklepem, to nie mow co akurat inny sklep miał, bo to nie przystoi. 

Pomijajac Twoj brak kultury, to spojrz w lustro i ocen, kim jesteś - patrzac na siebie.

Wycieczki i nazywanie kogoś "parówką" to idealne odzwierciedlenie kim jesteś i kim Ty się czujesz, co milo nam wiedziec i teraz bedziemy wiedziec kim jestes i jak sie do Ciebie zwracać. 

Milego dnia :D

PS. Dalszy brak kultury, zapewne poskutkuje warnem, dlatego polecam Ci wylac wiadro lodowatej wody na głowe, zanim sie zbyt mocno rozpędzisz.

Z jakiej racji @Admin został mod 1 na forum, aktywnie było 2, zawsze coś robili, a teraz wszystko spadło na @Wojt

@pablo lol noe ogarniam.

Szkoda, wywiązał się z obowiązku, widocznie bd jakiś nowy nabór.. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA