Skocz do zawartości
A.K.

Ekipa - Jak oceniasz pracę modów i adminów?

Polecane posty

"Formalnie oficjalny" temat do dzielenia się opiniami, skargami i pochwałami na grupę trzymająca władzę :D Im więcej komentarzy i uwag, tym lepiej będziemy starać się wywiązywac z obowiązków, wiadomo, że ktoś z boku lepiej widzi co jest dobrze, a conie.

Ankiety nie ma i nie będzie, jest po prostu zbyt ogólnikowa i nie wiele mówi w tak ważnych kwestiach, co innego gdy oceniamy mieszankę (moc!) a co innego kogoś (aktywność, jakość merytoryczna tekstów, przyjazność itd.).

Odpowiadając na post wyrażam zgodę na dobrowolne poddanie się karze w przypadku negatywnej oceny pracy ekipy. %-)

hahaha nikt nie chce się narażać :biggreen::biggreen::biggreen:

Ale dlaczego narażać. Adminy są dla Nas, a nie My dla Nich. Musimy współpracować żeby to forum działało sprawnie.

Dlatego prosiłbym o dodanie/doprecyzowanie w regulaminie zachowania niedozwolonego jakim jest Trollowanie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Moderatorów praktycznie nie ma, administracja zaś nie usuwa syfu z forum.

Powiedziano mi raz nawet, ze 80% moich raportów to chłam, gdzie grubo ponad 80 % to raporty zbędnych tekstów forumowych.

Smutne, bo bycie u władzy, to nie tylko przywileje, to także obowiązki. Szkoda, że ostatnimi czasy znów wszystko się sypie. Potem będzie gadanie, że "mamy w chuj roboty bo się tego nazbierało". A dzięki komu? Obarczanie odpowiedzialnością za swoje leserstwo nie jest ok.

Greenboy : ostatni post 28 czerwca, i jak mniemam to jego ostatnia aktywność

Matt : Ostatnio był 1 czerwca :mellow:

Tak, wiem, wyemigrował itd. Ale czemu to się ma odbijać naszym kosztem?

Chong : Tego to już w ogóle ani widu, ani słychu. Ostatni post 1 czerwca. Dalsza aktywność niezauważona .

Wybaczcie Panowie, bo darzę Was sympatią i szacunkiem, ale tak nie może być. To jak z ringiem MMA : wchodząc tu trzeba walczyć, a nie spierdalać jak Ozdoba w walce z Burneiką...

Gość incognito21

KOZAK ma racje komuna skonczyła sie 24 lata temu TO MY TU JESTESMY DLA WAS A NIE WY DLA NAS !!!!!!!!!!!

:lol: chyba komuś się coś, mówiąc delikatnie, w łebku pojebalo (to co do posta powyżej)

Motor zdajemy sobie sprawę z problemów z moderacją, niestety na chwilę obecną nie widzimy innych odpowiednich kandydatów na to stanowisko.

Forum jest jedyne w swoim rodzaju, nawet hypek pada na kolana. Brakuje tylko dobrych moderatorow i kompetentych wypowiedzi. Ogolnie rzecz biorac, ludzi z pasja.

Gość payner

dlaczego ankiety sa zbyt ogolnikowe? :E

payner - które? Większość ankiet jest tworzona przez użytkowników, zaś samo forum oferuje możliwość zadania wielu pytań i wprowadzenia kilku różnych opcji do wyboru - wszystko zależy od tworzącego temat.

w skali 1-5 daje 4- gdyby nie jaki a.k. ktory udaje filozowa(chlopaki gadaja ze ostatnio skonczyl gimnazjum wieczorowo) bylo by 5

Nie trwa bardzo długo, Twoje posty widnieją, część z nich mogła być usunięta lub ukryta ze względu na małą ilość treści, zły temat, albo zdublowany temat...

Odbij człowieku, robię to co robię.
Nigdy się nie dowiesz co siedzi w mojej głowie.
Nie poznasz moich myśli, 
Moje życie, moja sprawa.

To jest moje życie, więc nie wnikaj kurwa bażancie.

Na chacie cześć, cześć,śmichy chihy, pierdu srerdu....Nie wiedziałem że piszę z dwu-ulicową szmatą. :Wiem, że zająłem twoje miejsce ale przypomnij sobie jak ty sie zachowywales.

Slayera nie tknąłem z Morelką wyjaśniłem. 

co  do mojego zszytego pisania  "otoczenie przykład dało". Ale to tylko czat.    ;)

Zawisza Wks wyszedł. Nie będę się pchał, gdzie mnie nie chcą :) nie byłbym sobą, wykonywałem robotę najlepiej jak umiałem do końca.

Nawet od admina... po pól roku dzień w dzień siedzenia, ogar`n`ia czatu, użytkowników, dziekuję nie uslyszeć a kicka  dostać nie powiem. Kręci mi łezką w oku  :galy: 

No nic, to na tyle bedzię.  8-)

Spadam spać, miłej nocy. 8-)

Kicka dostałeś za pisanie kropkami, wcześniej zaś dostałeś ostrzeżenie o tym, że jeśli nie zaczniesz pisać zgodnie z regulaminem - otrzymasz bana. Po napisaniu prośby o zdjęcie funkcji przepadłeś, a, że od jakiegoś czasu nie sprawiasz wrażenia osoby która by się czymkolwiek przejmowała - nie czekałem specjalnie. Gdy jeszcze działałeś jako Chat Guard a nie spamer, dziękowałem Ci za to co robisz. W ostatnim czasie Twoje zachowanie zasługuje na naganę, nie pochwałę - nie oczekuj więc dziękczynnych pieśni.

I faktycznie, niestosownym jest brak podziękowań za Twoje działania, chciałem jednak poczekać z tym, aż wytrzeźwiejesz: dziękuję Ci za poświęcony forum czas i życzę z całego serca powrotu do zdrowia.

Bo przecież w porządku z Ciebie gość.

NA TYM SPRAWĘ ZAWISZY PROSZĘ ZAKOŃCZYĆ.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA