Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


A.K.

Ekipa - Jak oceniasz pracę modów i adminów?

Recommended Posts

"Formalnie oficjalny" temat do dzielenia się opiniami, skargami i pochwałami na grupę trzymająca władzę 😄 Im więcej komentarzy i uwag, tym lepiej będziemy starać się wywiązywac z obowiązków, wiadomo, że ktoś z boku lepiej widzi co jest dobrze, a conie.

Ankiety nie ma i nie będzie, jest po prostu zbyt ogólnikowa i nie wiele mówi w tak ważnych kwestiach, co innego gdy oceniamy mieszankę (moc!) a co innego kogoś (aktywność, jakość merytoryczna tekstów, przyjazność itd.).

Odpowiadając na post wyrażam zgodę na dobrowolne poddanie się karze w przypadku negatywnej oceny pracy ekipy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dlaczego narażać. Adminy są dla Nas, a nie My dla Nich. Musimy współpracować żeby to forum działało sprawnie.

Dlatego prosiłbym o dodanie/doprecyzowanie w regulaminie zachowania niedozwolonego jakim jest Trollowanie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Cytat
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moderatorów praktycznie nie ma, administracja zaś nie usuwa syfu z forum.

Powiedziano mi raz nawet, ze 80% moich raportów to chłam, gdzie grubo ponad 80 % to raporty zbędnych tekstów forumowych.

Smutne, bo bycie u władzy, to nie tylko przywileje, to także obowiązki. Szkoda, że ostatnimi czasy znów wszystko się sypie. Potem będzie gadanie, że "mamy w chuj roboty bo się tego nazbierało". A dzięki komu? Obarczanie odpowiedzialnością za swoje leserstwo nie jest ok.

Greenboy : ostatni post 28 czerwca, i jak mniemam to jego ostatnia aktywność

Matt : Ostatnio był 1 czerwca :mellow:

Tak, wiem, wyemigrował itd. Ale czemu to się ma odbijać naszym kosztem?

Chong : Tego to już w ogóle ani widu, ani słychu. Ostatni post 1 czerwca. Dalsza aktywność niezauważona .

Wybaczcie Panowie, bo darzę Was sympatią i szacunkiem, ale tak nie może być. To jak z ringiem MMA : wchodząc tu trzeba walczyć, a nie spierdalać jak Ozdoba w walce z Burneiką...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest incognito21

KOZAK ma racje komuna skonczyła sie 24 lata temu TO MY TU JESTESMY DLA WAS A NIE WY DLA NAS !!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Synchro

payner - które? Większość ankiet jest tworzona przez użytkowników, zaś samo forum oferuje możliwość zadania wielu pytań i wprowadzenia kilku różnych opcji do wyboru - wszystko zależy od tworzącego temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbij człowieku, robię to co robię.
Nigdy się nie dowiesz co siedzi w mojej głowie.
Nie poznasz moich myśli, 
Moje życie, moja sprawa.

To jest moje życie, więc nie wnikaj kurwa bażancie.

 

Na chacie cześć, cześć,śmichy chihy, pierdu srerdu....Nie wiedziałem że piszę z dwu-ulicową szmatą. :Wiem, że zająłem twoje miejsce ale przypomnij sobie jak ty sie zachowywales.

Slayera nie tknąłem z Morelką wyjaśniłem. 

 

co  do mojego zszytego pisania  "otoczenie przykład dało". Ale to tylko czat.    😉

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawisza Wks wyszedł. Nie będę się pchał, gdzie mnie nie chcą :) nie byłbym sobą, wykonywałem robotę najlepiej jak umiałem do końca.

 

Nawet od admina... po pól roku dzień w dzień siedzenia, ogar`n`ia czatu, użytkowników, dziekuję nie uslyszeć a kicka  dostać nie powiem. Kręci mi łezką w oku  :galy: 

No nic, to na tyle bedzię.  8-)

Spadam spać, miłej nocy. 8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Synchro

Kicka dostałeś za pisanie kropkami, wcześniej zaś dostałeś ostrzeżenie o tym, że jeśli nie zaczniesz pisać zgodnie z regulaminem - otrzymasz bana. Po napisaniu prośby o zdjęcie funkcji przepadłeś, a, że od jakiegoś czasu nie sprawiasz wrażenia osoby która by się czymkolwiek przejmowała - nie czekałem specjalnie. Gdy jeszcze działałeś jako Chat Guard a nie spamer, dziękowałem Ci za to co robisz. W ostatnim czasie Twoje zachowanie zasługuje na naganę, nie pochwałę - nie oczekuj więc dziękczynnych pieśni.

I faktycznie, niestosownym jest brak podziękowań za Twoje działania, chciałem jednak poczekać z tym, aż wytrzeźwiejesz: dziękuję Ci za poświęcony forum czas i życzę z całego serca powrotu do zdrowia.

Bo przecież w porządku z Ciebie gość.

NA TYM SPRAWĘ ZAWISZY PROSZĘ ZAKOŃCZYĆ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat na pewno nie jest fajny, ale sam się o to prosiłeś Dostałam od Ciebie Bana jakieś 5 dni temu. Ban zupełnie za nic , nie robiłam nic wbrew zasadą , a przeciwnie to Ty zachowywałeś się jak jakiś idiota ... między innymi wyzywając mnie na ogólnym, i dając tego bana ! Pisałeś wiadomość pod wiadomością , czasami były to wiadomości niezrozumiałej treści ... Jako były już Chat Guard regulamin też musisz przestrzegać , a nie pouczać innych i niesłusznie banować :/
 2.  Pisząc na czacie staraj się zawrzeć całość wypowiedzi w jednej wiadomości, ułatwia to ich odczytywanie- złamane

 

4. Jeśli jesteś zbyt odurzony i nie potrafisz zrozumiale pisać - możesz zostać wykopany z czatu, w wypadku natarczywych powrotów przeszkadzających innym - otrzymasz bana.- złamene

 

Oczywiście nie zgadzam się z daniem mi bana ! :/                                                                                                                                                                                          Dominika.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe czy to prawda co gadaja na osiedlu ze a.k. jest kuzynem tego pedryla biedronia

Ostrzeżenie! (dodane przez: Greenboy)

Za ten post autor otrzymał ostrzeżenie.

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)

Daruj sobie takie teksty. Pomijając ogólny brak sensu istnienia tego posta, takie zachowanie wobec Administracji jest niedopuszczalne. Zawieszam konto na tydzień. Po tym czasie zwróć się do Administracji, bo przyznany dziś punkt ostrzeżenia jest Twoim dziesiątym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie na chwile obecna ekipa robi dobra robote, nie mam nic do zarzucenia :) Korzystajac z okazji chcialbym podziekowac Synchro i Alienowi dzieki ktorym to miejsce istnieje. Dzieki nim wielu z nas unika badania substancji ktorych nie zna na wlasna reke, unikajac dzieki temu nieprzyjemnych konsekwencji. W dodatku wiemy gdzie najlepiej robic zakupy :) Dziekujemy !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach gdzie te czasy gdy na forum przebywalo kilku z góry.W oczy az kłuł porządek ze spamem,takich ciot,spamerow,placzkow,nacpanych dzieciakow eliminowano raz dwa.Ktos kiedyś rechotal z władnych tego forum ze gimbaza zrobila sobie zbiorowa orgie w postaci konkurencji-Dopalatora.Az dusze się mowiac to-Dopalamy spadlo na psy,zero przestrzegania regul,spam zaleje niedługo wszystko i niestety tylko Synchro należy się miano jedynej władzy bo tylko on jakos się staral i stara choć ma własne zycie i własne przyjemności jak palenie.To dobry chłopak,skromny i uczciwy ale sam już chyba widzi ze Niewinny,AK itd. wejda tu tylko dla kontroli i relaksu.Zeby taki Drummnbass malowal literki i cyferki dla zwrócenia sobą uwagi,zeby utrzymywać stado małolatow którzy zrobili sobie domowe podwórko i niszcza dobre imie tego zasłużonego forum.To przykre w porównaniu z czasami gdzie madrzy ludzie prowadzili z zapalem i checia ten kurnik dla cpakow.Powinnismy odwdzieczyc się mu odswierzajac to forum i czyszcząc ze smieci a w tym i uzytkownikow typowo niedorozwiniętych umysłowo pracujących mozgownica na bardzo niskich falach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...