Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

A.K.

Ekipa - Jak oceniasz pracę modów i adminów?

Recommended Posts

"Formalnie oficjalny" temat do dzielenia się opiniami, skargami i pochwałami na grupę trzymająca władzę 😄 Im więcej komentarzy i uwag, tym lepiej będziemy starać się wywiązywac z obowiązków, wiadomo, że ktoś z boku lepiej widzi co jest dobrze, a conie.

Ankiety nie ma i nie będzie, jest po prostu zbyt ogólnikowa i nie wiele mówi w tak ważnych kwestiach, co innego gdy oceniamy mieszankę (moc!) a co innego kogoś (aktywność, jakość merytoryczna tekstów, przyjazność itd.).

Odpowiadając na post wyrażam zgodę na dobrowolne poddanie się karze w przypadku negatywnej oceny pracy ekipy. :)

Ale dlaczego narażać. Adminy są dla Nas, a nie My dla Nich. Musimy współpracować żeby to forum działało sprawnie.

Dlatego prosiłbym o dodanie/doprecyzowanie w regulaminie zachowania niedozwolonego jakim jest Trollowanie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

Cytat
Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji.

Moderatorów praktycznie nie ma, administracja zaś nie usuwa syfu z forum.

Powiedziano mi raz nawet, ze 80% moich raportów to chłam, gdzie grubo ponad 80 % to raporty zbędnych tekstów forumowych.

Smutne, bo bycie u władzy, to nie tylko przywileje, to także obowiązki. Szkoda, że ostatnimi czasy znów wszystko się sypie. Potem będzie gadanie, że "mamy w chuj roboty bo się tego nazbierało". A dzięki komu? Obarczanie odpowiedzialnością za swoje leserstwo nie jest ok.

Greenboy : ostatni post 28 czerwca, i jak mniemam to jego ostatnia aktywność

Matt : Ostatnio był 1 czerwca :mellow:

Tak, wiem, wyemigrował itd. Ale czemu to się ma odbijać naszym kosztem?

Chong : Tego to już w ogóle ani widu, ani słychu. Ostatni post 1 czerwca. Dalsza aktywność niezauważona .

Wybaczcie Panowie, bo darzę Was sympatią i szacunkiem, ale tak nie może być. To jak z ringiem MMA : wchodząc tu trzeba walczyć, a nie spierdalać jak Ozdoba w walce z Burneiką...

Guest incognito21

KOZAK ma racje komuna skonczyła sie 24 lata temu TO MY TU JESTESMY DLA WAS A NIE WY DLA NAS !!!!!!!!!!!

Guest Synchro

payner - które? Większość ankiet jest tworzona przez użytkowników, zaś samo forum oferuje możliwość zadania wielu pytań i wprowadzenia kilku różnych opcji do wyboru - wszystko zależy od tworzącego temat.

Odbij człowieku, robię to co robię.
Nigdy się nie dowiesz co siedzi w mojej głowie.
Nie poznasz moich myśli, 
Moje życie, moja sprawa.

To jest moje życie, więc nie wnikaj kurwa bażancie.

Na chacie cześć, cześć,śmichy chihy, pierdu srerdu....Nie wiedziałem że piszę z dwu-ulicową szmatą. :Wiem, że zająłem twoje miejsce ale przypomnij sobie jak ty sie zachowywales.

Slayera nie tknąłem z Morelką wyjaśniłem. 

co  do mojego zszytego pisania  "otoczenie przykład dało". Ale to tylko czat.    😉

Zawisza Wks wyszedł. Nie będę się pchał, gdzie mnie nie chcą :) nie byłbym sobą, wykonywałem robotę najlepiej jak umiałem do końca.

Nawet od admina... po pól roku dzień w dzień siedzenia, ogar`n`ia czatu, użytkowników, dziekuję nie uslyszeć a kicka  dostać nie powiem. Kręci mi łezką w oku  :galy: 

No nic, to na tyle bedzię.  8-)

Spadam spać, miłej nocy. 8-)

Guest Synchro

Kicka dostałeś za pisanie kropkami, wcześniej zaś dostałeś ostrzeżenie o tym, że jeśli nie zaczniesz pisać zgodnie z regulaminem - otrzymasz bana. Po napisaniu prośby o zdjęcie funkcji przepadłeś, a, że od jakiegoś czasu nie sprawiasz wrażenia osoby która by się czymkolwiek przejmowała - nie czekałem specjalnie. Gdy jeszcze działałeś jako Chat Guard a nie spamer, dziękowałem Ci za to co robisz. W ostatnim czasie Twoje zachowanie zasługuje na naganę, nie pochwałę - nie oczekuj więc dziękczynnych pieśni.

I faktycznie, niestosownym jest brak podziękowań za Twoje działania, chciałem jednak poczekać z tym, aż wytrzeźwiejesz: dziękuję Ci za poświęcony forum czas i życzę z całego serca powrotu do zdrowia.

Bo przecież w porządku z Ciebie gość.

NA TYM SPRAWĘ ZAWISZY PROSZĘ ZAKOŃCZYĆ.

Temat na pewno nie jest fajny, ale sam się o to prosiłeś Dostałam od Ciebie Bana jakieś 5 dni temu. Ban zupełnie za nic , nie robiłam nic wbrew zasadą , a przeciwnie to Ty zachowywałeś się jak jakiś idiota ... między innymi wyzywając mnie na ogólnym, i dając tego bana ! Pisałeś wiadomość pod wiadomością , czasami były to wiadomości niezrozumiałej treści ... Jako były już Chat Guard regulamin też musisz przestrzegać , a nie pouczać innych i niesłusznie banować :/
 2.  Pisząc na czacie staraj się zawrzeć całość wypowiedzi w jednej wiadomości, ułatwia to ich odczytywanie- złamane

4. Jeśli jesteś zbyt odurzony i nie potrafisz zrozumiale pisać - możesz zostać wykopany z czatu, w wypadku natarczywych powrotów przeszkadzających innym - otrzymasz bana.- złamene

Oczywiście nie zgadzam się z daniem mi bana ! :/

Dominika.

ciekawe czy to prawda co gadaja na osiedlu ze a.k. jest kuzynem tego pedryla biedronia

Ostrzeżenie! (dodane przez: Greenboy)

Za ten post autor otrzymał ostrzeżenie.

Uwaga! (dodane przez: Greenboy)

Daruj sobie takie teksty. Pomijając ogólny brak sensu istnienia tego posta, takie zachowanie wobec Administracji jest niedopuszczalne. Zawieszam konto na tydzień. Po tym czasie zwróć się do Administracji, bo przyznany dziś punkt ostrzeżenia jest Twoim dziesiątym.

Jak dla mnie na chwile obecna ekipa robi dobra robote, nie mam nic do zarzucenia :) Korzystajac z okazji chcialbym podziekowac Synchro i Alienowi dzieki ktorym to miejsce istnieje. Dzieki nim wielu z nas unika badania substancji ktorych nie zna na wlasna reke, unikajac dzieki temu nieprzyjemnych konsekwencji. W dodatku wiemy gdzie najlepiej robic zakupy :) Dziekujemy !

Ach gdzie te czasy gdy na forum przebywalo kilku z góry.W oczy az kłuł porządek ze spamem,takich ciot,spamerow,placzkow,nacpanych dzieciakow eliminowano raz dwa.Ktos kiedyś rechotal z władnych tego forum ze gimbaza zrobila sobie zbiorowa orgie w postaci konkurencji-Dopalatora.Az dusze się mowiac to-Dopalamy spadlo na psy,zero przestrzegania regul,spam zaleje niedługo wszystko i niestety tylko Synchro należy się miano jedynej władzy bo tylko on jakos się staral i stara choć ma własne zycie i własne przyjemności jak palenie.To dobry chłopak,skromny i uczciwy ale sam już chyba widzi ze Niewinny,AK itd. wejda tu tylko dla kontroli i relaksu.Zeby taki Drummnbass malowal literki i cyferki dla zwrócenia sobą uwagi,zeby utrzymywać stado małolatow którzy zrobili sobie domowe podwórko i niszcza dobre imie tego zasłużonego forum.To przykre w porównaniu z czasami gdzie madrzy ludzie prowadzili z zapalem i checia ten kurnik dla cpakow.Powinnismy odwdzieczyc się mu odswierzajac to forum i czyszcząc ze smieci a w tym i uzytkownikow typowo niedorozwiniętych umysłowo pracujących mozgownica na bardzo niskich falach.