Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

depas

NEP

Recommended Posts

Widzę że tutaj cisza o tym środku, na konkurencyjnym forum trochę już o nim napisano. Jest to analog pentedronu i według większości relacji jest bardzo aktywny, co do jakości doznań zdania podzielone. A tutaj ktoś coś? Dostanę na weekend troszku tego w gratisie do zamówienia, cosik napiszę o wrażeniach.

Miałem okazję badać NEP od prima****, dostałem sampel do zamówienia, hmm mam mieszane uczucia co do tej substancji, moim zdaniem dobre sorty Hex-enu są jednak sporo lepsze, aktywność badanego sortu też jakaś specjalna nie była. Czytając opinie na forum na H spodziewałem się czegoś dużo ciekawszego. Być może sort, który miałem jest po prostu słabej jakości.

Zauwazcie - rzuca sie temat jakies substancji - chemik sie tego lapie - czysci sorty - takowe wywalaja z butow - pojawia sie 23987691 sklepow majacych "HIT" ktory juz hitem nie jest.

Dopoki ludzie nie beda patrzec na jakosc tylko na cene...

Bardzo podobnie bylo z hexenem.

Po delegalu z 1 lipca ktos gdzies kombinowal co zsyntezowac. machnal mega jakosci hexen. Ludzie z tolerka w kosmosie ladowali 30-50 maks 100 mg i byli zadowoleni.

1 seria poszla. Drugiej nie bylo. Kolejna firma co to sciagnale jest buy jw.I zaczelo sie. Inne dzialanie, zanieczyszczone srty itd.  A najlepzym podsumowaniem niech bedzie foto pauciaka z tematu o Heniu.

Jak kiedys jeden z chemikow powiedzial - jak mam konkurowac z chinczykami co klepia byle co po 2dolary/gram to wole zrobic 1kg raz na x czasu.

Nie zdziwie sie jak tu bedzie podobnie. 1/2 sorty ok a reszta...

RECENZJA NEP OD Theex

Nazwa: NEP (ETYLO PENTEDRON)

Od: Theex.....

Wygląd: Pyłek,drobnica ale nie proszek, świecący się jak kryształki, dosyc suchy

Ilość: 1,2g (Gratis 0,3g x 4) na 2 szczury (ostatnie 0,3 poszło na 3 szczury [to ten trzeci poszedł do lasu po 0,1g])

Dawkowanie:

Przy 0,3g na 2 szczury już było czuc ostrą faze psychodeliczną, ale co interesujące po pierwszej małej dawce po ok. 1 godz fazy mocnej psychodelicznej, wjechała faza speeda, i chilloutu (dziwna sprawa), przez pewien czas opisywana nawet jako faza przyjemna.

Później poszła reszta, ale czuc było już tylko bardzo psychodeliczną fazę, psychiczną psychiatryczną nie do ogarnięcia

Czas działania: Działa bardzo długo, po takiej dawce to na drugi dzien jeszcze było czuc

Efekt działania: Kompletny nieogar, faza psychodeliczna jakby coś miało się wydarzyc, wjeżdża również speed. Przeważa psychodeliczna faza. Były również przesłuchy i przewidzenia ze ktoś idzie, że ktoś jest, że coś sie dzieje, kto to jest, co to jest, co tam jest itd (ale próbowane było po 3 dniach na fecie bez snu, wiec napewno to też odegrało swoją role).

Jeden szczur który jeździł samochodem zaczął robic drifty, i mówił, że przechodzi faza nie przyjemna w przyjemną jeśli sie coś robi.

Szczury również przekazywały że jest chęc na robienie czegos, ze nie mozna ustac w miejscu, i poszły grac w maszyny grały tam bardzo długi czas. Jest duża chęc na robienie czegoś.

Podobna faza była troche do etylofenidatu, który jeden szczur miał okazje kiedys testowac (tylko że tamto działało o wiele mocniej, bo doprowadziło przez jeden dzien do braku możliwosci wymowy u jednego szczura)

Zjazd: Ciężko powiedziec, faza jest tak długa i psychodeliczna, że nie można mówic o zjeździe, schodzi dopiero na drugi dzien, po dużej dawce snu

Jeden szczur bez snu (to ten ktory wział tylko 0,3 na 3 czyli 0,1g) bał sie isc do domu, i poszedł do lasu, czekał tam 10 godzin aż poszedł do domu. Ten szczur nigdy nie brał czegoś takiego, wiec to napewno dlatego tak na niego podziałało.

Opis:

Technika to oczywiscie cały czas sniff zazwyczaj 0,3g na raz na 2 sczury

Podsumowanie:

MOCNA PSYCHODELICZNA FAZA, psychiatryk, ciezko mi cokolwiek oceniac, bo szczury są przyzwyczajone do fazy euforycznej, a nie psychodelicznej. Nie biorą czegos takiego, wiec ciezko oceniac

Jeśli ktoś lubi psychodeliczną faze, to polecam.

Opis był na szczurach, które nie mają kompletnie tolerki na tego typu środkach, jedynie feta/3cmc/4cmc (kiedys 3mmc/4mmc). Możliwe, że na kogos kto bierze takie psychodeliczne środki zadziała słabiej, na te szczury bez tolerki zadziałało to bardzo mocno.

HRABIA

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

O 20.02.2017o05:16, Hrabia napisał:

RECENZJA NEP OD Theex

Nazwa: NEP (ETYLO PENTEDRON)

Od: Theex.....

Wygląd: Pyłek,drobnica ale nie proszek, świecący się jak kryształki, dosyc suchy

Ilość: 1,2g (Gratis 0,3g x 4) na 2 szczury (ostatnie 0,3 poszło na 3 szczury [to ten trzeci poszedł do lasu po 0,1g])

Dawkowanie:

Przy 0,3g na 2 szczury już było czuc ostrą faze psychodeliczną, ale co interesujące po pierwszej małej dawce po ok. 1 godz fazy mocnej psychodelicznej, wjechała faza speeda, i chilloutu (dziwna sprawa), przez pewien czas opisywana nawet jako faza przyjemna.

Później poszła reszta, ale czuc było już tylko bardzo psychodeliczną fazę, psychiczną psychiatryczną nie do ogarnięcia

Czas działania: Działa bardzo długo, po takiej dawce to na drugi dzien jeszcze było czuc

Efekt działania: Kompletny nieogar, faza psychodeliczna jakby coś miało się wydarzyc, wjeżdża również speed. Przeważa psychodeliczna faza. Były również przesłuchy i przewidzenia ze ktoś idzie, że ktoś jest, że coś sie dzieje, kto to jest, co to jest, co tam jest itd (ale próbowane było po 3 dniach na fecie bez snu, wiec napewno to też odegrało swoją role).

Jeden szczur który jeździł samochodem zaczął robic drifty, i mówił, że przechodzi faza nie przyjemna w przyjemną jeśli sie coś robi.

Szczury również przekazywały że jest chęc na robienie czegos, ze nie mozna ustac w miejscu, i poszły grac w maszyny grały tam bardzo długi czas. Jest duża chęc na robienie czegoś.

Podobna faza była troche do etylofenidatu, który jeden szczur miał okazje kiedys testowac (tylko że tamto działało o wiele mocniej, bo doprowadziło przez jeden dzien do braku możliwosci wymowy u jednego szczura)

Zjazd: Ciężko powiedziec, faza jest tak długa i psychodeliczna, że nie można mówic o zjeździe, schodzi dopiero na drugi dzien, po dużej dawce snu

Jeden szczur bez snu (to ten ktory wział tylko 0,3 na 3 czyli 0,1g) bał sie isc do domu, i poszedł do lasu, czekał tam 10 godzin aż poszedł do domu. Ten szczur nigdy nie brał czegoś takiego, wiec to napewno dlatego tak na niego podziałało.

Opis:

Technika to oczywiscie cały czas sniff zazwyczaj 0,3g na raz na 2 sczury

Podsumowanie:

MOCNA PSYCHODELICZNA FAZA, psychiatryk, ciezko mi cokolwiek oceniac, bo szczury są przyzwyczajone do fazy euforycznej, a nie psychodelicznej. Nie biorą czegos takiego, wiec ciezko oceniac

Jeśli ktoś lubi psychodeliczną faze, to polecam.

Opis był na szczurach, które nie mają kompletnie tolerki na tego typu środkach, jedynie feta/3cmc/4cmc (kiedys 3mmc/4mmc). Możliwe, że na kogos kto bierze takie psychodeliczne środki zadziała słabiej, na te szczury bez tolerki zadziałało to bardzo mocno.

HRABIA

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.

Dla ciebie może okazać się za mocne!

Pamiętaj o tym!

To 100% prawda. UNIKAJCIE, bo przeżyjecie jedne z najgorszych chwil w waszym życiu (podsłuchy,przewidzenia wszystko j.w.) Bardzo schizuje, jedyny ratunek jaki szczur znalazł to jazda z tematem na przemian z ETI, ale 5 tab x 2mg ETI poszło na 1g! żeby ujechać jakoś i coś z tego wyłuskać. Czy jest sens? Jak chuiowo to działa, że trzeba mieszać to z benzo! omijać szerokim łukiem! Nie ma co tłumaczyć szczurów "ten nie spał" "ten feta". NIE MA TŁUMACZENIA TO TAK CHIOWO DZIAŁA

PS

Szkoda tego chłopaka z lasu, 10h... masakra.

OMIJAĆ

1 minutę temu, marcin330d napisał:

tak czy siak schiza, więc o co kaman?

Rozumiem stosowales?

Nie stosowales.

Nep i neh lamia tych ktorzy jedza to jak dropsy. 

Hrabia walil po 150mg na osobe czyli 7-8razy za duzo i tez zdziwiony.

Macie racje nie umiecie cpac i to wina substancji, ludzi, sklepow. Nie. To wina lapania sie czegokolwiek.

...Jedzą jak dropsy

150mg.... uczepiłeś się przedawkowania i cwaniakujesz? Ameryke odkryłeś?

Bierz te gwno tak jak tam sobie wymyśliłeś.... tak czy siak, substancja Schizuje. Chwytasz? 

Czy zdawalo Ci się może, że odkryłeś genialnego stima bez minusów?

Chłopie ja brałem hexen po 20-30 mg do pracy i był to najlepszy stim do roboty.

Spytalem czy brales 20 mg. nie odpowiedziałeś bo nie brałeś. gdybyś wzial część sidow by nie wystąpiła.

Chyba, że juz masz nerwice albo inna chorobę ktoirej nabawiłeś sie przez lata cpania narkotyków albo jakichs gownianych lekow typu benzo. To nie martw sie za jakis czas kazda substancja bedzie Cie schizowac.

Ludzie pod takie substancje kupuja wagi za kilkaset zlotych bo waga o dokladnosci do 20 mg juz sie nie nadaje.

Teraz, luks1985 napisał:

Chłopie ja brałem hexen po 20-30 mg do pracy i był to najlepszy stim do roboty.

Spytalem czy brales 20 mg. nie odpowiedziałeś bo nie brałeś. gdybyś wzial część sidow by nie wystąpiła.

Chyba, że juz masz nerwice albo inna chorobę ktoirej nabawiłeś sie przez lata cpania narkotyków albo jakichs gownianych lekow typu benzo. To nie martw sie za jakis czas kazda substancja bedzie Cie schizowac.

Ludzie pod takie substancje kupuja wagi za kilkaset zlotych bo waga o dokladnosci do 20 mg juz sie nie nadaje.

My o NEP-ie, Ty o HEXIE... Pytania Twojego też nigdzie nie widzę... połóż sie możę? odpocznij....

PS

Benzodiazepiny pomogły wielu osobom, i są to dobre leki. Nie wiem skąd twierdzenie że gówniane... Lepiej bawić się w RC i posiłkować źródłem typu forum?

Temat zboczył.... Pozdrawiam

Guest zawiodlemsie
Teraz, marcin330d napisał:

Benzodiazepiny pomogły wielu osobom, i są to dobre leki. Nie wiem skąd twierdzenie że gówniane...

:hahaha:

:off:

Nic nigdzie nie zboczyło.

NEP i NEH to podobne substancje. Po przekroczeniu dawki zaczynaja sie te same jazdy (spowodowane adrenalina). Dawkowanie hexenu jest nizsze bo to czysta adrenalina w NEP jest jeszcze troche dopaminy i serotoniny.

Wiec moze zadam pytanie :

czy testowałes NEP w ilosci 20 mg. Jesli tak to czy byly dorzuty czy nie? Czy brales z benzo czy bez ?

Nt benzo pod stimy pisalem. Nie stosowac. nie dosc, że benzo sztucznie zbijaja bombe to uwrazliwiaja czesc receptorow. Innymi slowy:

walisz NEP - walisz benzo

nep ora recptory - benzo je wylacza - schodzi benzo stim kopie jeszcze bardziej - oczywiscie juz nie bedzie dzialac nep tylko organizm bedzie walczyc z rozbudzonym NMDA. Pisala o tym @Nancy jak na hexenie wziela za malo etizolamu. Eti zeszło i zrobiło sie bardzo nieprzyjemnie.

A tacy fani pod benzo jak kolega wyzej to poinno sie skrzyknac i wydac ksiazke :

jak radzic sobie z hipoglikemia przy uzyciu benzo

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoglikemia

strony układu współczulnego:

• niepokój
  • zlewne poty
  • tachykardia
  • drżenie i wzrost napięcia mięśniowego
  • rozszerzenie źrenic

Adrenalina powoduje drżenie rąk, drgawki, przyspieszone bicie serca,

drażliwość  

@zawiodlemsienie zboczył. Dotyczy bezposrednio NEP-a który jest bardzo dobrą substancja. niestety 90 proc ludzi nie umie sie z nia obchdzoic. Sam swiety nie jestem bo z hexen popelnilem wiele bledow.

Szerzej opisany NEP

https://psychonautwiki.org/wiki/N-Ethyl-(nor)-Pentedrone
Dawkowanie nieznacznie wyzsze niz przy heksie . Działa dluzej i dziala tez per oral.

jak wiesc z innych for niesie dziala vapowane.

O 2/20/2017o04:16, Hrabia napisał:

@Hrabia kiedys pytales na forum o stimy. uczulano Cie na niskie dawkowanie itd. Nie bede cytowac całego posta.

Serotonina to luz, dopamina motywacja, adrenalina to czyste dzialanie. Dlatego na serotogeniku ciezko sie pracuje, ale i dlatego jak szofer zaczal diftowac to bomba byla lzejsza.

ps @zawiodlemsie koledze wyzej chodzi o to ze benzo sa pomocne dla cpakow co nie umieja cpac. : )

koniec off topu z mej strony i przepraszam. jednak hex z nepem sie łacza. Taki juz charakter rodziny N-Etylo

O 2/20/2017o05:16, Hrabia napisał:

[...]Później poszła reszta, ale czuc było już tylko bardzo psychodeliczną fazę, psychiczną psychiatryczną nie do ogarnięcia

[...]

Podsumowanie:

Jeśli ktoś lubi psychodeliczną faze, to polecam. [...]

Stary nie nazywaj jakiś schizogennych faz psychodelicznymi, bo niedługo Alfa zyska tytuł Królowej Psychodelików :E 

Teraz, marcin330d napisał:

Tak, wspomniałem że temat zboczył... ale posty liczy...

Trochę to przerażające, osoby mające po 2000 postów takie głupstwa piszą...

Kolego, jesteś na różowym - tutaj przerażające rzeczy są pisane codziennie. A najwięcej w temacie miksów ;)

a Luksowi akurat ufam, bo wiem że ma wiedzę i głupot raczej nie wypisuje. Chociaż z tym zaufaniem, to jeszcze nie wiem, bo coś się ostatnio zrobił uprzejmy w stosunku do pewnej grupy vendorów ;) ale może to z wiekiem człowiek pokornieje itp

:E

@luks1985, to akurat nie był hexen, tylko inny stim, ale mniejsza o to :)

Zgadza się, benzo tylko tłumi to rozpierające działanie. Fakt faktem, zaprzestanie działania etizolamu nie spotęgowało jakoś bardzo mocno działania stymulantu, tylko po prostu znów poczułam się jak przed wzięciem benzodiazepiny. 

Rozumiem, poratować się w ekstremalnej sytuacji, ale myślenie typu: "A co tam, podwoję sobie dzisiaj dawkę, przecież mam benzo w kieszeni" jest moim zdaniem nieodpowiedzialne. Tak samo jak robienie "podkładów" z klonazolamu. Masakra.

Moim zdaniem @luks1985 moze miec racje z małymi dawkami. Tak jak napisałem na samym początku, po pierwszej małej dawce nastąpiła dziwna faza, bo ze schizy przeszło wyraźnie w przyjemny speed i chillout, i odeszła kompletnie schiza, chciało sie cos robic, i ogolnie było przyjemnie. Szczury opisały to wtedy jako chillout. Dopiero po następnych dawkach wjechała schiza nie do zatrzymania, i nie do ogarniecia.

Możliwe, że gdyby zastosowac takie mikro dawki to wjechałby tylko speed i chillout bez schizy, i chec na robienie czegos.

PS Oczywiscie nie mam doswiadczenia z tego typu srodkami tylko z euforykami ew. amf, wiec opisuje to tylko na tym konkretnym przypadku.

@Galaxy of Mind W sumie racja to nie psychodelik he. Ale to też tylko nazwy, niektórzy mówią ze MJ to psychodelik. Chodziło mi o psychiatryczną faze.

Mości @Hrabia popelniacie te xame bledy które wielu przed Wami i zapewne wielu po Was.

Ogólnie to te substancje nadają sie tylko do robienia czegoś. praca, zlecenie itd. Przy czym dawwkownie musi byc bardzo niskie (vide 20mg i waga z dokladnoscia najlepiej do 1mg) i trzeba utrzymać odpowiednie przerwy przy dorzutkach. Za szybka dorzutka poskutkuje dzialaniem jak wyzej za pozna "rozchwianiem".

Przeciez wiekszopsc leków działa jako NDRi. Przy NEP-ie jest jeszcze serotonina, ale nie jest jej tak duzo jak dopakiny i adrenaliny.

Moje dawkowanie - 20 mg. było troche strzelone (tak mi radzono przy hexenie), ale jak widac trafiłem dobrze.

Lista i opis innych NDRi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Norepinephrine–dopamine_reuptake_inhibitor

Ja osobiście przy testach NEP i Hex enu zaczynałem od bardzo małych dawek i powoli zwiększałem dawkę. O ile z Heniem nie było problemów ponieważ miałem przy sobie ciśnieniomierz na wszelki wypadek to z NEP była inna sprawa. NEP trzyma rzeczywiście dłużej i też nie warto robić za dużo dorzutek bo można się przejechać. 

Wystarczy odrobić pracę domową i przeszukać trochę internetu, do tego przeprowadzić próbę uczuleniową o której jest napisane w tylu reckach. Samemu się przejechałem że osoba mi znajoma nie przeprowadziła próby uczuleniowej i skończyło się na bad tripie. Henio ma wśród moich znajomych opinie największego gówna właśnie dlatego że robili sobie taką setunie na tak zwane oko i kończyło się na ostrych schizach, podobnie właśnie z NEP

luks dobrze prawi.

każdy stim będzie schizował kiedy będzie brany w ciagu i z kolosalnymi dawkami. fizjologii nie oszukasz.

na średniej tolerce szło max 100mg na dzień przez trzy dni rozłożone na 2-3 porcje i przerwa.

generalnie łagodniejszy od Henia i wg subiektywnych odczuć można pocisnąć na nim kilka dawek dłużej.