Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

lolipop_king

Poradnik lepszego Sniffowania!

Recommended Posts

@Deiff ja po kilku latach na wciąganiu ketonów do dzisiaj mam tak, że leci mi woda z nosa przy każdej znacznej zmianie temperatury (gdy wchodzę z ciepłego do chłodnego pomieszczenia i odwrotnie) mimo, że nie sniffuję już przeszło rok. Jak dowiesz się czegoś w tej sprawie to daj mi znać na pw - będę wdzieczny

23 godzin temu, Galaxy of Mind napisał:

@Deiff ja po kilku latach na wciąganiu ketonów do dzisiaj mam tak, że leci mi woda z nosa przy każdej znacznej zmianie temperatury (gdy wchodzę z ciepłego do chłodnego pomieszczenia i odwrotnie) mimo, że nie sniffuję już przeszło rok. Jak dowiesz się czegoś w tej sprawie to daj mi znać na pw - będę wdzieczny

akurat wchodząc z zimnego do ciepłego, i na odwrót to praktycznie zawsze miałem, że mi ciekło z nosa, i prawie każdy tak ma. po wizycie u laryngologa dam znać co i jak.

luks a ten krem to do dziurek dawać czy jak? wiem dziwne pytanie ale jakoś nie mam pewności :) 

Mam też pytanie o te śluzuwkę. Razem z moją kobietą lubimy b-k głownie sniff. Ona zawsze sie cieszy ze leci jej prosto do gardla przez co potem zapalenie gardla i przed spaniem konkretnie zabetonowany przełyk. Ma od urodzenia lekko krzywa przegrodę (teraz to juz chyba nie tak lekko), rozumiem ze to nie jest dobry objaw?

Jak zatem powinno wygladac sniffowanie? (gdize powinnien zatrzymac sie temat) i jak uniknac tego bezposredniego transportu do gardla? O ile pamietam Ona miala tak od poczatku prawie. Mi zaś po trzech szczurach zapycha sie nos i mam wrazenie ze nic kompletnie nie splywa.

Dodam ze krew z nosa to mialem moze raz Ona nigdy, natomiast smarkanie krwawa wydzielina i strupkami to raczej standart po dwu dniowym ciagu. W planach mam zakupienie wiekszosci w/w srodkow (obecnie stosujemy plyn do plukania nosa na bazie NaCl, oraz izotoniki i jakieś tam witaminki przed i po, ale nie wiem jeszcze jak stosować maści :) jak głeboko itp.

pozdrawiam-y

Krem na palucha, najlepiej najmniejszego, i smarujesz. Starasz się jak najgłębiej, choć wiadomo - nie robimy odkrywki węgla.

Ktoś kiedyś polecił Sulfarinol - oleisty środek, niby działanie antybakteryjne ale dla mnie najważniejsze, że po zapodaniu tworzy taką warstwę która idealnie zapobiega wysychaniu. W ogóle uważam, że pójscie spać po ketonienu bez żadnego kremu, to najgorsze co mozna zrobić. Przez noc wszystko wysycha i nad ranem strupy wielkie jak stacja kosmiczna.

W ogóle to kiedyś byłem na kontroli u laryngologa, dostałem receptę na maść w aptece, taką co robią na zamówienie. Witamina A + inne składniki w tym aromat mentolowy.

ja ostatnio zrezygnowałem z wody morskiej/roztworu NaCL na rzecz sprayu do nosa "SOLIK complex". Taki mi zaleciła pani magister :E jak jej przedstawiłem problem i rzeczywiście 3 dzień go użytkuję i się sprawdza bardzo dobrze. Krem na noc to chyba podstawa :D

Super czyli reasumujac zamiast wody morskiej solik, do tego masc i cos na zoladek, gardlo, i z tabsow cynk i potas? a czy ZMA jako zrodlo magnezu i cynku z apteki moze byc?? potas skad najlepiej/najtaniej?  przed snifem i po kazdorazowo solik.

A co z moim noobowskim pytaniem dotyczacym poradnika sniffowania? Lepiej jak temat zatrzyma sie w kichawie i po paru minutach splywa/lepiej jak zostanie tam do jutra/czy najlepiej jak prosto do zoladka? 

10 godzin temu, pablo napisał:

Śluzówka od tych kropli będzie bardziej zniszczona, niż od samych RC :E

Cóż, bo ludzie źle korzystają. Xylo wg ulotki używa się max do 3-4 dni, potem robisz to na swoją odpowiedzialność, a jak już jedziesz na tym non-stop to nawet laryngolog rozłoży ręce. A byli tu tacy co bez kropelki nie mogą już oddychać. Zresztą polecany przeze mnie Sulfarinol też ma takie obostrzenia, ale jego używać najlepiej na noc + krem oczywiście. Na szczęście kremików można używać zawsze. Kto nie smaruje, ten nie jedzie ;)

Witajcie

Co do witamin i ogolnie pojetego tego punktu

Macie sprawdzone preparaty? Chcialbym zazywac jakies komplexowe witaminy, zeby ogolnie lepiej funkcjonowac.

Macie swoje ulubione "marki" takich produktow?

Bum Bum wróciłem :D

A co z moim noobowskim pytaniem dotyczacym poradnika sniffowania? Lepiej jak temat zatrzyma sie w kichawie i po paru minutach splywa/lepiej jak zostanie tam do jutra/czy najlepiej jak prosto do zoladka? 

Zależy jaki stuff masz. No i ja kto woli. Ja powiem szczerze to lubię (niezależnie od stuffu wciągnąć głośno i doniośle nie zostawiając nic na nosku. Przy 2-3 dniach zostawiania na bank będzie podrażnienie...

Zresztą wg mnie to zupełnie inna koncelebracja jak np. skręcanie jointa w mistycznym napięciu.

Zresztą masz wzorzec do naśladowania Scarface-Tony-Montana-Al-Pacino.jpg.3e22

Co do WITAMIM. Bierz to co akurat mają w APTECE na promocji. Szczerze to pic na wodę to wszystko ale przy dłuższym imprezowaniu sumienie spokojne. Ostatnio takie wyniuchałem (nie wiem czy ten żeńszeń coś daje bo rano popijam go 0,5 Monsterem ale :D )

aa.jpg.c35079693803dd24964dc804c056fab3.

Guest

Smarkamy, smarujemy nosek kremikiem Nivea albo czyms do nosa, kruszymy bardzoooo drobnooo (w mozdzierzu albo przy uzyciu czegos metalowego) i wciagamy przez plastikowa rurke, np po soku w kartoniku.

I nawet splyw nie jest taki straszny ;)

O 16.01.2017o04:51, lolipop_king napisał:

Bum Bum wróciłem :D

Zależy jaki stuff masz. No i ja kto woli. Ja powiem szczerze to lubię (niezależnie od stuffu wciągnąć głośno i doniośle nie zostawiając nic na nosku. Przy 2-3 dniach zostawiania na bank będzie podrażnienie...

Zresztą wg mnie to zupełnie inna koncelebracja jak np. skręcanie jointa w mistycznym napięciu.

Zresztą masz wzorzec do naśladowania Scarface-Tony-Montana-Al-Pacino.jpg.3e22

Co do WITAMIM. Bierz to co akurat mają w APTECE na promocji. Szczerze to pic na wodę to wszystko ale przy dłuższym imprezowaniu sumienie spokojne. Ostatnio takie wyniuchałem (nie wiem czy ten żeńszeń coś daje bo rano popijam go 0,5 Monsterem ale :D )

aa.jpg.c35079693803dd24964dc804c056fab3.

Kup zen szen naturella lub w zielnym korzen.

Co do pocenia ze strony wstecz - ochlodzic czolo i kark. Mam jeszcze inna opcje ale to musze sam przetestowac

Bron boze nie stosujcie nic co blokuje pot.

No niestety aktualnie to cmc robią z nosa rozpierdziel i nawet woda morska i kremowania nie pomgają, a przynajmniej nie w takim stopniu jakbym sobie tego życzył. trzeba oral :)

Najlepszy sposób na aplikację cmcków

zapierdol w nochal.

odczekaj te 20 minut.

weź patyczek do nosa, namocz go, wypierdol ten syf, i ponowny sniff

działam tak na okrągło obchodzi się bez kataru na 2 dzień.

Guest GrzybeQ

Mogę śmiało polecić maść i krople Rinopantheina. Krople są rewelacyjne. Po wodzie morskiej albo innych kroplach regenerujących normalnie kręciło mi w nosie, piekło i chciało się kichać. Te kropla działają jak balsam. Maść też świetna. Najlepiej to i to. A i trzeba pamiętać, żeby wykorzystywać 100% mocy sniffa to trzeba mieć śluzówkę a to nie jest tak, że jak nam nosa nie urwało i nie mamy dziur na wylot to mamy zdrową śluzówkę. Ona się wypala od sniffowania i trzeba dać jest czas na regenerację. Jest np. taki zabieg w laryngologii, że jak ktoś ma przerost małżowin w nosie i ciężko mu oddychać to lekarz aplikuję specjalną chemię w dane miejsce żeby wyżarła śluzówkę i żeby już się nie zregenerowała, i to zmniejsza obrzęk. Więc jak ktoś nos za często katuje to może się kiedyś całkiem pożegnać ze śluzówką.