Jump to content

Predator-Rc Ogólnie

Elbongo
 Share

Recommended Posts

4 godziny temu, Naganiacz napisał:

po drugie - predator kiedys na swojej stronie mial poradnik jak placic przez 4coins i do mnie wlasnie doszli po przelewie na 4coins a chyba tylko 1 albo 2 razy ze swojego konta hajs na 4coins wplacalem

4 godziny temu, Naganiacz napisał:

po pierwsze - maja baze danych Preda od dawna

Proszę powiedz mi, że żartujesz 🤦

Czy Ty podałeś swoje dane w sklepie ? Mam rozumieć, że przy przesyłkach pilnowałes, żeby dane były lewe ale przy danych konta podałeś legitne imię nazwisko i adres ? 

Ty za dragi płaciłeś ze swojego konta ? 

Może jeszcze napiszcie, że psy wystąpiły o Wasze ip po rejestracji w sklepie jednocześnie kupując btc przelewem z własnych danych 😳

@luks1985ty czytać nie umiesz? nigdzie nie podalem swoich danych. raz zaplacilem z portfela btc na 4coins (na lewe dane) gdzie wplacilem hajs ze swojego rachunku i to bylo bledem ale sciemnilem ze kupowalem cos na olx i tam mi ktos podal link do platnosci. ty za to przez kilka lat pisales, ze jak zamawiasz 3g cmc to zapierdalasz 50km do innego miasta wplacic anonimowo hajs na poczcie albo w zabce a potem i tak ci psy wpadly na chate i nawet worek z kreatyna ci zawineli jako dopy, hahaha XD ktos jeszcze wierzy w te twoje brednie? chyba na kazdym forum bana juz miales panie wikipedia.

@NoMercyno no no no, teraz wszyscy madrzy a jak przez lata sklepy partnerskie z tego forum stosowaly bramki platnosci z 4coins, bitcantor albo wystawialy swoich klientow podajac im jakies przypalowe nr rachunkow z nest banku to cichutko siedzieliscie :) jak cie pasjonat ze smyczy spuscil to nagle ci sie rozum otworzyl?

• Strażnik Forum

co ty pierdolisz XD moze masz problemy z czytaniem? od zawsze powtarzalem i powtarzam tylko bitomaty to ze nie masz mozgu, nie umiesz czytac - to juz twoja sprawa nie moja.

Cytat

21 Kwietnia 2018

w przypadku 4coins jest zapis ze, moga kazac Ci przeslac skan dowodu i jezeli tego nie zrobisz to blokuja Ci hajc jaki weplaciles lub chciales wyplacic Faktycznie, nie beda mieli Twoich danych jezeli sam im ich nie dasz, lecz wysylajac przelew ze swojego konta DAJESZ WSZYSTKIE DANE.

a teraz badz tam mily i wypierdalaj... farmazonie 

dziekuje.

ZEGNAMY FARMAZONA

29 minut temu, Naganiacz napisał:

czytać nie umiesz? nigdzie nie podalem swoich danych. raz zaplacilem z portfela btc na 4coins (na lewe dane) gdzie wplacilem hajs ze swojego rachunku i to bylo bledem ale sciemnilem ze kupowalem cos na olx i tam mi ktos podal link do platnosci. ty za to przez kilka lat pisales, ze jak zamawiasz 3g cmc to zapierdalasz 50km do innego miasta wplacic anonimowo hajs na poczcie albo w zabce a potem i tak ci psy wpadly na chate i nawet worek z kreatyna ci zawineli jako dopy, hahaha XD ktos jeszcze wierzy w te twoje brednie? chyba na kazdym forum bana juz miales panie Wikipedią.

Niech zgadnę masz max 17 lat 😉

Ad 1 nigdy i nigdzie nie napisałem, ze jadę 50km na pocztę. 

Ad 2 w żabce możesz wpłacać pod 2 warunkami. Po 1 nie płacisz za nic karta po 2 masz kartę zabki na inne dane niż Twoje ja trzymałem się obu tych zasad i do dziś mam spokój 

ad 3 wizytę policji o której piszesz miałem jakoś w 2016 lub 15 roku i to za paczki brane za pobraniem. Czyli tak jak wszyscy wtedy zamawiali.

ad 4 pokaż mi jedno forum o dragach gdzie mam bana 😁😁😁😁 były czasowe bany na tydzień np 

Z jakiegoś powodu kłamiesz. Tylko nie wiem po co. 🤔

aczkolwiek wracaj do swojego swiata. Nadal podawaj swoje dane w sklepach z rc i płac ze swojego portfela btc, tylko potem nie płacz na forum 🙂