Jump to content

Predator-Rc Ogólnie

Recommended Posts

• Replies 10980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja to bym wgl nie kupował nic tutaj Co nie predziu? Zwłaszcza żeby nie za duzo bo z misiami  

Kurwa firmy podajecie, godziny, do kurierów dzwonicie   JA PIERDOLE JACY PRZYPAŁOWCY      

Panowie i Panie , spokojnie nie łaczmy żadnych informacji jednych z drugimi , mieliśmy kłopoty związane od strony informatycznej i logistycznej, nie utożsamiamy się z żadnymi etykietami. w tym ty

Posted Images

Najlepszym rozwiązaniem byłoby dogadać się tak, że @kenkaneki dopłaci różnice, już z uwzględnieniem kosztów transakcji, a @Predator-rc.info pomyśli o jakiś gratisach 

@kenkaneki poczytaj na forum jak już masz tu konto w różnych działach o portfelach i kupnie btc oraz ogólnie polataj po działach Napisz prywatne wiadomości do osób które dodawały odpowiedzi w działach które Cię interesują 

ps. @kenkaneki Z jakiej marki bitomatu skorzystałeś?

@kenkaneki piszesz logicznie i nawet spoko się to czyta, widać że jeszcze nie zamawiałeś RC :E Dobra żarty na bok.

Po pierwsze trafiłeś tu na chujowy okres, kontakt z tym vendorem nigdy nie byl najszybszy, a kiedy cos sie dzieje to jest prawie żaden. U predatora jak jest dobrze to w miarę wszystko lata, a jak jest zle, to wszyscy dostają po dupsku pasem o nazwie trzeci reship :E lub jak to w Twoim przypadku się stało koszmarnie słabym kontaktem.

Prowizja 5% to przeszlosc, ostatnio koledze zabrało 16%. Do tego sa prowizje stale i % od zakupu. Często są zmienne, to jest temat rzeka i osobiście uwazam, że V powinni wprowadzać już możliwość opłacenia zamówienia innymi kryptowalutami.

Tak jak na ulicy, tu też kazdy Cie moze oszukać. Oczywiscie nie jest to aż tak częste jak przeważnie na ulicy bywa, ale jednak. Trochę czasu i doświadczenia potrzeba, żeby w miare ogarniać u kogo warto, u kogo nie warto. Opinie o sklepach są zawsze malo obiektywne, bo opinie nie mogą być obiektywne stąd następnym razem spytaj kogos czy warto zamówić, bo nikt uczciwy by Ci nie powiedział, że w tym okresie warto zamówić tutaj.

13 godzin temu, NoMercy napisał:

ale zaraz zaraz, chwila, na co liczyles? oplaty za transakcje, przelew, roznica kursu trzeba sie troche zainteresowac. czasy gdzie koszty zakupu byly zerowe skonczyly sie w 2016.

Ok przyznaję się mój błąd bo głupi liczyłem, że sprzedawca mi pomoże przy pierwszym zamówieniu i fachowo wszystko wytłumaczy. Zresztą teoretycznie się tego podjął skoro kontynuował naszą konwersację. Skoro sam mnie wysłał do Bitomatu i miał czas żeby opisać jego działanie to mógł dodać tą jedną małą informację o złodziejskiej prowizji, w końcu to chyba też w jego interesie żeby pieniądze trafiły do niego a nie jakiegoś pośrednika. Gdyby mi o tym powiedział to od razu wpłaciłbym więcej albo pokombinował z inną formą płatności, ja w zasadzie na poczatku pytałem o jakieś aplikacje, wirtualne portfele do płatności, to on mi powiedział żebym nie kombinował tylko poszedł do Bitomatu bo to najprostsza forma płatności, ja sam bym nie wpadł na to żeby z tego skorzystać, już zacząłem czytać o tych wirtualnych portfelach i zapytałem go jaki byłby najlepszy jego zdaniem kiedy on mi wyskoczył z tym Bitomatem. W moich oczach świadomie wysłał mnie na minę. Informowałem że jestem początkujący i potrzebuję krótkiego wprowadzenia, wystarczyło mi pomóc z pierwszym zamówieniem, później bym sobie już radził sam i mu nie zawracał dupy. On korzysta z Bicoinów od lat, ja korzystałem pierwszy raz. Każdy z nas kiedyś ze wszystkim zaczynał. Jeśli Predator nie miał czasu czy ochoty żeby mi pomagać to mógł od razu zakończyć naszą rozmowę to bym sobie jakoś inaczej poradził, skoro ją kontynuował to odniosłem wrażenie, że zamierza mi pomóc żeby transakcja doszła do skutku, w końcu jest to również w jego interesie. Ja też pracuję w sprzedaży i dbam o każdego klienta nawet tego najmniejszego. A Predator przecież nie wie czy nie jestem klientem, który np będzie robił u niego zamówienia na kilka czy kilkanaście tysięcy miesięcznie. Dziwię się, że jest tak długo na rynku skoro ma totalnie wyjebane w swoich klientów z których w końcu jednak żyje. Natomiast tak jak pisałem ja nie mam nawet aż takich pretensji o to że mnie nie doinformował o tej prowizji, chuj z tym, zdarza się. Mi chodzi o to, że po wpłaceniu przeze mnie pieniędzy kompletnie olał wszystkie moje wiadomości, nie wykazał żadnego nawet najmniejszego zainteresowania, nie zaproponował żadnego rozwiązania, nie raczył nawet odpisać pomimo że wysłałem kilkanaście wiadomości co kilka dni. Skoro ma tyle klientów i tyle wiadomości dziennie to może wypadałoby zatrudnić kogoś do pomocy? Z tego co widzę to nie tylko ja narzekam na tego Vendora. Żałuję że w ogóle do niego napisałem, teraz już wiem że jest dużo innych lepszych sklepów, które mają szacunek do klienta i nie mają też jakiś dziwnych kwot minimalnych przy zamówieniu, może i wyższa cena, ale już wolę zapłacić drożej i dostać mniej towaru a przynajmniej nie mieć takich problemów i nie użerać się ponad miesiąc z jednym zamówieniem.

13 godzin temu, GlasShanD napisał:

@kenkaneki ok ok ale to ze v pokierowal w ktore drzwi nie oznacza ze  mial tym samym obowiazek czytac za ciebie drobny  druk jaki aktualny kurs 

Kazdy wszedzie za taka usluge nalicza prowizje to oczywista oczywistosc ,  jedyna zmienna to wysokosc prowizji 

Gdy wiesz to masz wszystko 

Skoro Vendor wymaga płatności Bitcoinami i nie daje żadnej alternatywy to mógłby informować początkujących klientów jak to działa, albo np zamieścić na swojej stronie krótką instrukcję jak takie płatności działają, tak jak widziałem to w innych sklepach. Podanie nie pełnej informacji jest moim zdaniem gorsze niż nie podanie żadnej, a jednak to on mnie pokierował do Bitomatu.

Godzinę temu, NoMercy napisał:

czyli co, gdyby byl skok krypto o 100 zl i by za malo poslzo to tez wina sklepu? 

Tłumaczę jeszcze raz, że ja nie mam pretensji o to że wystąpił problem z płatnością, tylko o to że po wystąpieniu problemu nie wykazał żadnej inicjatywy żeby spróbować problem rozwiązać. Do czasu wykonania płatności był z nim kontakt a już po otrzymaniu pieniędzy kontakt się całkowicie urwał. Wygląda to tak jakby zamierzał zgarnąć dla siebie pieniądze i zostawić mnie z niczym.

15 godzin temu, kenkaneki napisał:

Wiesz to Predator mnie pokierował żebym zapłacił przez Bitomat, ja na początku myślałem płacić przez jakąś aplikację, on natomiast powiedział mi że lepiej i szybciej zapłacić przez Bitomat, opisał mi mniej więcej jak przebiega cały proces. Dopisanie jednego zdania więcej, że doliczana jest prowizja zajęłoby mu kilka sekund dłużej, wtedy nie byłoby problemu i wpłaciłbym więcej albo zapłacił w inny sposób. 

Poza tym 100 zł prowizji z kwoty 380 zł to jest ponad 25% to jest rozbój w biały dzień! Nigdzie też nie wyświetliła mi się informacja o wysokości pobieranej prowizji, więc nic nie wzbudziło moich podejrzeń że coś może być nie tak. Natomiast żeby się upewnić czy wszystko jest ok napisałem maila, wcześniej Predator odpisywał powoli, ale odpisywał. Gdybym otrzymał jedna wiadomość w której by mi to wytłumaczył i zaproponował jakieś rozwiązanie to nie miałbym żadnych pretensji ani się nie denerwował. Z kolei jeśli jest tak zarobiony, że nie ma czasu odpisywać na maile to mógł napisać na samym początku żebym mu dupy nie zawracał i sobie sam poradził ze wszystkim.

Siema mialem podobny problem bitomat zdarł ponad 80 zl w efekcie zabrako na zamowienie przez co status na stronie dalej wisial oczekiwanie na platnosc napisalem maila opisujac wszystko i prosząc o umniejszenie zamowienia o brakujacy hajs po kilku dniach platnosc zaakceptowana z zamowienia nic nie zabral wyslał

Moja rada jest taka, żeby nie bawić się kryptowalutami zwłaszcza jeżeli nie zna się zasad, które na tym rynku błyskawicznie się zmieniają często wraz z kursem i opłatami. Poza tym (moim zdaniem) ten rynek już jest tak czarny, że przypomina dziurę, w której często znikają pieniądze (bez towaru).