Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Elbongo

Predator-Rc Ogólnie

Recommended Posts

Witam

Gołąb wylądował czas jaki mu to zajęło to tydzień z hakiem.

Zamówienie duże lecz wszystko się zgadza jak trzeba nawet z plusem dla mnie jakiego się nie spodziewałem.

Napewno wrócę tu na shopping.

Pozdrawiam 

Edited by Mefka93
Błąd

Teraz, maciek2874 napisał:

@Predator-rc.net nie moge zresetowac hasla na stronie nie dostaje e maila zwrotnego

to przez to, że na 100% masz wp.pl albo o2.pl - oni blokują nasze maile systemowe 

napisz maila na [email protected] i podam Ci hasło 

@Młody Gonzo 5cl adb to inaczej MDMB-4en-PINACA więc coś w tym okolicach. Typowy fajny chill zone, nie ma cięzkiej psychodeli takiej jak się pali umiarkowanie. Bardzo przypomina mi którąś pinace która latała troche czasu temu, bardzo lubie ten kanna. Ja co prawda naewt nie robiłem maczanki z tej 4en-pinaci tylko proch z żarówki od razu leciał, ale to jest dość mocne.

Co do maczanki to lepiej zrób mocniejszą, potem palic pomału, niż zrobić słabe gówno rozrzedzone a potem kręcić baty z maczany bo nie klepią chmury jak z bejrutu. Spróbuj partie testową, tzn np. 0,2 g kanna na, no nie wiem, 15...20 g podkładu? Wiesz ocb. I jak będzie git to można robić na większą skale.

Edited by horsii

@SztywnyMisza no jak uważasz, zlaezy jaką masz tolerke. Jak duzo palisz to wiesz wal na hejnał jak leci xD Ja nie mam tolerki na kanna i palę bardzo rzadko. ale jeśli ty smazysz często i jesteś weteranem to możesz raczej bez obaw robić całość, chociaż naprawde nie wiem jakie proporcje z grama tej pinaci robić na ile podkładu,bo w zyciu maczanki z tego nie robiłem. xD

To jest watek glowny o sklepie. Prosze przeniesc sie do watku o danym produkcie lub do watku spam

dodatkowo, @SztywnyMisza pamietaj, ze sa ludzie bez tolerki, ktorych takie stezenie moze pokarac.

Wiec warto podczas sugerowania czegos, myslec tez troche szerzej. :) 

Predator ciezko mi sie z toba skontaktowac nie posiadam twojego maila podaj mi go na priv albo tutaj albo cokolwiek potrzebuje napisac wiadomosc w sprawie anulowanego zamowienia ktore nie mialo byc anulowane tylko wyslane i mam problem 😄

@Predator-rc.net

Prosze o szybke i priorytetowe zalatwienie problemu w sumie wyjasnienie jego i nr zamowienia jest u nas w pv masz zdjecie tego zamowienia numeru

2 godziny temu, horsii napisał:

@Młody Gonzo 5cl adb to inaczej MDMB-4en-PINACA więc coś w tym okolicach. Typowy fajny chill zone, nie ma cięzkiej psychodeli takiej jak się pali umiarkowanie. Bardzo przypomina mi którąś pinace która latała troche czasu temu, bardzo lubie ten kanna. Ja co prawda naewt nie robiłem maczanki z tej 4en-pinaci tylko proch z żarówki od razu leciał, ale to jest dość mocne.

Co do maczanki to lepiej zrób mocniejszą, potem palic pomału, niż zrobić słabe gówno rozrzedzone a potem kręcić baty z maczany bo nie klepią chmury jak z bejrutu. Spróbuj partie testową, tzn np. 0,2 g kanna na, no nie wiem, 15...20 g podkładu? Wiesz ocb. I jak będzie git to można robić na większą skale.

Dokladnie wrecz bym powiedzial ze przy malych buchach bania podchodzi pod sativę ale można przesadzić jak sie zapali 😄 Kanna ideollo tez testowalem z tego samego zrodla kolego i polecam 😄 a proporcje zalezy od duszy ja bym robil 1:10 i ostroznie palil kazdy robi inaczej

Siema, siema 😄

gołąb wylądował bez żadnych dodatkowych atrakcji. czas oczekiwania, na standardy tych czasów, aż zaskakujący - paczkę dostałem w tym samym tygodniu, w którym ją zamówiłem. Pakowanie gites, a jakość odczynników... ech, stare RC sprzed delegalu to odpowiednia opinia. Na początku bałem się tylko BTC, ale uspokajam przyszłych nabywców - to nic trudnego ani ryzykownego. Tak więc polecam. Sklep 10/10. (O poszczególnych produktach napiszę jeszcze w istniejących działach kiedy najdzie mnie ochota ale skrótowo cmcki i MMC to sama gratka)