Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Elbongo

Predator-Rc Ogólnie

Recommended Posts

Możliwe jak najbardziej bo ostatnio kurierem pakę szeagierce do Niemcowni podamym NL wysylalem i doszło w niecałe dwa dni od  nadania, to przeciez transport samochodami i to nie na takiej odległej trasie to nie Chiny na końcu świata i zakupy z aliexpres że na paczkę czekasz tyle że już zapomnisz że zamawiales ;)

Przesyłka doleciała w 5 dni  (2dni weekend) 3 dni robocze - Trzymać tak dalej !!!. 3mmc miód malina jak pierwsze sorty 3mmc!!.  Wszystko lata bardzo sprawnie. Na tygodniu recki 4cmc oraz 3cmc. Dziś postaram wstawić recke o tym kocie 3mmc. Pakowanie na duży plus chociaż wierze w różne pakowania co zamówienie 😉 Pozdrawiam cie predziu ❤️

Dzięki za udostępnienie takiego wypasa jak 3mmc. 😃

PS ; MOJE REAKCJE -44 to robota typa na schizofrenii paranoidalnej. 

pOZDRO hORSI mOJa mORDo

Edited by GoToSleep

Ja wygląda aktualny Hex i cmc sugar ? Działają jakoś wybitnie ?;) A ich papierki i szTabski zlota ? Dodam, że akurat na w papierniczym nie byłem nigdy więc wiem tylko z opowieści ludzi, którzy sprawdzali, ale oryginał. A Henia ma ktoś godny polecenia lecz kryształowego ? 

Gołąb wyladowal po 4 dniach roboczych. 

Zamówienie co prawda minimalne ale mimo to gratis wpadł co mnie bardzo mile zaskoczyło bo nie liczyłam na nic 🙂

2g aiphp jako gratis 

Super. 

Pakowanie również bardzo dobre. 

Ogólnie to nie ma się do czego przyczepić. 

Odemnie mocna dyszka! 

Bede wracać częściej ❤️

- [email protected] - dzisiaj większość maili dostało odpowiedzi, zostały maile z dzisiaj + kilka samplarzy i sprawy USA :)

[email protected] - traczki rozesłane

AAA i jakby co to teraz sprawy reshipowe kierujemy na [email protected] - dwa maile łatwiej ogarnąć :D

HURT też na [email protected] z dopiskiem "hurt"

MiA więc tak xD

Najpierw podkladzik z clona

Bo w workach czeka APHP i gratis aiphp

Clon wszedł wiec poszlo aphp na folie około 30mg 

Cos poczulam. Ozywienie

No. Dobra to czas na sniff poszla 100 jak nic. Weszło ale przepraszam wszystkich tyvh ktoezy mysla inaczej ale to nie jest aphp 😞 od wczoraj od godziny 11 zaczęła się jazda.

Teraz godzina 18 leżę wyluzowana po clonach 😄

Sama w 24h wsunelam 3g aphp

Oraz gratis aiphp myślę ze około 15 gieta. Tam było 

Linki szły 200 normalne 

Ale clon to jest killer!!!!!! 

Apro

MiA więc tak xD

Bo w workach czeka APHP i gratis aiphp

Cos poczulam. Ozywienie

No. Dobra to czas na sniff poszla 100 jak nic. Weszło ale przepraszam wszystkich tyvh ktoezy mysla inaczej ale to nie jest aphp 😞 od wczoraj od godziny 11 zaczęła się jazda.

Teraz godzina 18 leżę wyluzowana po clonach 😄

Sama w 24h wsunelam 3g aphp

Oraz gratis aiphp myślę ze około 15 gieta. Tam było 

Linki szły 200 normalne 

Ale clon to jest killer!!!!!! 

Takie sprostowanie. 

Mialo by około 5g całość a nie 15 😛

Bardzo sie napalilam na to aphpale raje 100-150 dawały chwilowy wystrzał bez fajerwerków 

Totalny brak libido co rowniez jest dla mnie zaskoczeniem.... 

Nie ma tej eufori, pazura. Zreszta kto walil apho za czasow legalu to shitu sobie wmowic nie da.... 

Szkoda. Ale sort aktywny. 

Apvp czy aphp to sie sypalo nie linki ale mialam takie zamykane probowki ependorfa chyba. Wcześniej w domu zrobiony towar na miał idealny. 

Mialam ochotę wiec mala kupa w dolek na końcu kciuka i siup. 50mg? Moze bylo. I jak weszlo to bylo sie Bogiem. Tego nie da sie pomylic. 

Sorry predziu ale to aphp to sredniawka. Blizej temu do aiphp 

W sumie aiph nawet ok ale różnic prawie nie widać 

Edited by sasanka84

Właśnie miałem to samo wczoraj napisać, ale odechciało mi się "dyskutować"... :E  A potem zdziwienie, że 3g w ciągu doby się zrobiło...

@horsii chyba testował alfę w dość niskich dawkach i pisał, że jest moc, a jemu zdecydowanie bardziej wierzę i wiem, że też nie jest to typek, co go mąka porobi jak ktoś mu powie, że to git towar :E

To dziwne że tak twierdzisz kiedy dużo osób twierdzi że A PHP ma moc podobna do starego pvp i że pihp nie ma podjazdu do php:p

Mam nadzieję że w reship ogarniesz  z PHP w zestawie bo jestem bardzo ciekawy czy to prawda co ludzie gadaja ;)

Apvp przebijało benzo raz dwa

Czy byly trzy clony to 80mgapvp niszczylo clona na srake. Podobnie aphp

Tego sie nie dalo zgasic nawet clonami eti rolki. 

Zreszta pierwsza raja 150mg wzieta 15min po clonie wiec nawet nke zaczal dzialac. 

To aphp to moze 40% z tego co bylo kiedyś 

Po za tym zero eufori i libido. Moglam lezec i chuj nic nie robic. 

Aiphp podobnie ale słabiej

13 godzin temu, sasanka84 napisał:

No. Dobra to czas na sniff poszla 100 jak nic

Najpierw piszesz, że clon wszedł i wtedy vapo, a teraz nagle, że po 15 minutach od wzięcia clona sniff 150mg :E  zdecyduj się na jedną wersję, bo dziwnie to brzmi, szczególnie w kontekście testów @horsii który pisał o mocy tej alfy, a on nie testuje od "wczoraj"...