Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Elbongo

Predator-Rc Ogólnie

Recommended Posts

O 20.06.2016o10:06, assbox napisał:

Nie nie dostaniesz :D

Jizz , co to za pytania , jak zrobiłeś konkretne pobieranie z Marsa to i Wenus się nie obrazi i w zamian za dużą ilość komet odsłoni Ci więcej słońca :) Czekaj cierpliwie a może nóż Predi będzie miał dobry humor , albo zapomni się dzisiaj :D

AkuratWenus jest bardziej narazona na kamyki z pasa NEO i wkrotce rabnie tam cos niecos.

A i do Marsa zbliza sie nie jedna a caly lancuszek kamoli, ktore utworzone z 2004 MN4 rozbitej przez ziemska grawitacje wskutek efektuYarkowskiego moga te spokojny habitat zrodlo humanoidalnego dna yroszke pokluc, ale akuratto wyjdzie in plus dla Ziemian, nie beda musieli wody zasysac z Ceres.

Ale to nic wobec powrotu z podrozy po dalekiej orbicie bratniej zimnej gwiazdy Sol - Nemesis, ktorej temp ok 3300 Kelvinow umozliwi wykorzystanie swiatla jako energii do ueuchomienia istniejacej juzw ukladzie aparatury do podrozy

Właśnie o stężenie się miałem pytać. Ja kupowałem po 15zł. Na razie i tak mam zapas, więc mnie kupno 1P-LSD na dzień dzisiejszy średnio interesuje, a na pewno tak małej ilości.

Guest Tabaluga PvvP

Pojawiła się nowa sól.

Pytanie do vendora....

Czego możemy się spodziewać?

STATEK KOSMICZNY ZAWITAL !! MOZNA POBIERAC !!! HEXEN ORANGE AB CHMINCA 4MMC ANALOG 4CMC PRIMA SORT 3CMC PRIMA SORT 4CMC WHITE TRANSPARENT 

ZARAZ MMB CHMINACA , 4CEC (BEST ANALOG 4CMC)

ANALOG ALFA PVP , HEXEN POWDER , 4CMC BROWN CRYSTAL

BK EPDP BROWN CRYSTAL i ALIEN VS PREDATOR !!!

POZNIEJ ZNOWU PARE RZECZY DODAMY BO DOSTAWY SIE ROZLOZYLY W CZASIE POZDRO !!

@Predator-RC a co byś powiedział na wprowadzenie przesyłki listowej jako sposób dostarczenia ?
Rejestrowanej czy nierejestrowanej, jak tam wolisz.
Na własnej skórze wielokrotnie przekonałem się że paczka 24 wcale nie jest taka dwa/cztery... paczki często lądowały w Węzełach Ekspedycyjno-Rozdzielczych a tam przetrzymywano je niewyobrażalnie długo jak dla niecierpliwego testera. List PP zawsze był na drugi dzień.
Poza tym list jest o wiele tańszy. 
Przemyśl to 

40 minut temu, m4lju2 napisał:

@Predator-RC a co byś powiedział na wprowadzenie przesyłki listowej jako sposób dostarczenia ?
Rejestrowanej czy nierejestrowanej, jak tam wolisz.
Na własnej skórze wielokrotnie przekonałem się że paczka 24 wcale nie jest taka dwa/cztery... paczki często lądowały w Węzełach Ekspedycyjno-Rozdzielczych a tam przetrzymywano je niewyobrażalnie długo jak dla niecierpliwego testera. List PP zawsze był na drugi dzień.
Poza tym list jest o wiele tańszy. 
Przemyśl to 

Siemnako nie ma Problemu moze byc LIST TEZ TAK WYSYLAMY CZASAMI tylko pieprzania z PISANEM JEST ALE JAK CHESZ LIST TO NAPISZ NARAIZE NIE DAJE MOZLIWOSCI WYBORU TAKIEJ FORMY :)

Hej, postanowiłem założyć konto na forum, żeby napisać na temat Vendora.
Od dawna nie widziałem tak profesjonalnego podejścia do sprawy, 

+wysyłka za pobraniem 
+odpowiedź na każdą wiadomość
+szybka wysyłka
+odczynniki o bdb jakości

Polecam, cena idzie z profesjonalizmem i jakością. Polecam

Doszla paczka po 1 dniu, wszystko sie zgadza, 4 cmc white Wymiata, taki gruby sorcik, tak mnie poteznie wypierdolilo ze przez 2h nie poprawialem normalnie lezalem kurwa i myslalem ze umre mimo ze mam tolerke na to gowno xD polecam wszystkim :D:D

Predatorzy jak  na razie  pną  do  góry  :  kontakt , dostawa , pakowanie ,podejści  do  klijenta  wszystko  elegancko  inni  mogą  po zazdrościć fachowości  w  tej  kwesti  jeszcze  jak powiększą  asortyment   w  każdym  z  działów  to  będzie   bajera ^_^    

żadnej monety nie przeoczy <3:D 

oj Predzio, Predzio... oby z tym 1P-LSD nie skończyło się na obietnicach, jak z F-MXP które już leci i leci tyle lat świetlnych, że zanim doleci to straci aktywność ;) poza tym już zrobiłem zapas klasycznej metoksyfenidyny, więc prawdopodomnie z fluorową siostrą spasuję. No chyba, że okazałaby się czymś pięknym.

Pozdro Kosmiczne Dziwadełka ;)