Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Elbongo

Predator-Rc Ogólnie

Recommended Posts

Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z pozytywnymi opiniami przedmówców odnośnie Predatora oraz jego ekipy. Takiego świetnego kontaktu nie ma i chyba nie było z żadnym innym sklepem. Sample oraz płatne zamówienie dotarły w tempie iście ekspresowym, zawartość zgodna z wcześniejszymi ustaleniami, jakość produktów bez zastrzeżeń wszystko działa tak jak powinno. Estetyczne pakowanie nie budzi żadnych podejrzeń. Na temat gestu vendora można by było założyć osobny wątek, oby ludziska nie zaczęli tego nadmiernie wykorzystywać bo odbije się to na ludziach ;) 

:piwko:

To ja też dodam coś od siebie na temat sklepu. Kontakt i szybkość wysyłki- zajebiście, biorąc pod uwagę odległość między Ziemią a Marsem:lol: Towary 100 % zgodne z zamówieniem + gratis.

Co do jakości: analog alfy bardzo wysoki poziom. Wszystko to co w alfie najlepsze i najgorsze :chong: b. dobre vapo. Mój nowy faworyt jeśli chodzi o wszelakie zamienniki alfy. Jeżeli sort ONE AND ONLY będzie jeszcze lepszy to brawa na stojąco:)

Zamiennik 4 mmc mnie zaskoczył bo jest inny niż wszystko. Ciekawy i przyjemny produkt. Jest delikatna stymulacja, fajna euforia, trochę podbija libido, ale jeszcze można by to dopracować mocniej w stronę eufo. W końcu 4 mmc w nazwie zobowiązuje hehe ;) Jednak i tu plus dla was.

3 i 4 cmc oceniam na 7/10 nie są złe ale też się nie wyróżniają. Liczę na nowe prima sorty :)

Hulk mocny i wydajny jedna butla i 30 minut intensywnego lotu w czasoprzestrzeń, a po podróży człowiek się głodny robi :) 8/10.

Podsumowując: Predatorze zabrałeś mi kilka dni z mojego życia, ale nie żałuję bo latałem bardzo wysoko. Trzymajcie taki poziom a nikt wam nie podskoczy. I dbajcie o swoje perły wśród sortów.

PS. Żałuję że na początku zbyt sceptycznie byłem nastawiony co do BK-EPDP i nie zamówiłem do testów bo po recenzjach widzę że może być hit, ale  obiecuję nadrobić zaległości i zdać relację:)

Wczoraj odebralem paczkę, gratis 1g pacmana, dobre pakowanie, dobre odczynniki :)

P.S. Ma ktos z nimi kontakt mailowy?wczoraj zlozylem zamowienie i nie mam zadnego info dotyczacego paki, a na maile nie odpisuja

Także Odemnie pochwała sie nalezy Dla Nich. Wysyłka migiem gratis 4cmc.

Ogólnie co do 4cmc to poprawili sie strasznie w samplach dostałem 4cmc po ktorym nic sie nie chciało kompletnie

a teraz jako gratis muszę przyznać że teraz jest dobre:) Śmiało zamawiać:) Polecam zakupy u nich:piwko:

Panie Predatorze co z moim zamowieniem, bo nie mam zadnego info od przewoznika, 

a zeby nie robic offtopu to moge pochwalic tego vendora, pakowanie super, szybkosc wysylki super , odczynniki super !!!

Chcemy kwaśnych! Kartonów najlepiej i wyłącznie na 1p-lsd. Myślę że byłoby większe zainteresowanie niż na mdlace i tak na prawdę bez sensowna, nie wygodna fazę po u 47... Liczę na wasz kosmos!

@Predator-RC Ja to bym spróbował ALD-52 i jakiejś ciekawej tryptaminy. ETH-LAD byłby git jeśli klepie tak jak 1P-ETH-LAD. Ja ze swojej strony polecam LaboratoriumJaszczura. Posiadają wszystko czego dusza zapragnie jeśli chodzi o tę kategorię produktów. Z chęcią kupiłbym ich sort w detalu od jakiegoś polskiego vendora bo jakość jest nieziemska. Jeśli chodzi o 1P-LSD mają 50000 kartonów po 1 euro za sztukę, może macie taniej, a może nawet lepszej jakości (choć to chyba niemożliwe). Ja chciałem tylko pomóc wam i sobie ;) 

Jest tyle pięknych, niezbyt szkodliwych(porównując do tego co wam wciskają) i przede wszystkim legalnych: tryptamin,fenylek i moich ulubionych lizergamid, a aaa wszyscy dostawcy leca w te zasrane bketonowe chlory,(taniej łatwiej szybciej(gorzej!) ).

@RaulDuke masz rację, jakości jaszczurow cbyba nikt nie dorówna. Ale już po ptokach, odpisali na mój komentarz, że juz poszlo zamowienie z ich strony i będą kartony na 1p-lsd ale trzeba poczekać ok. 2 tygodni. Zobaczymy Raul może już przewidzieli twoja radę, a jeśli nie to moze w końcu doczekamy się na rynku pl godnego polecenia 1p.

Guest zawiodlemsie

To nie jest drogo, no jeszcze zależy ile µg na karton.