Skocz do zawartości
luifhui

Predator-Rc Ogólnie

Polecane posty

1 godzinę temu, Fredek napisał:

na jak długo?

miesiąc dwa trzy..a może po trzech miesiącach to będzie góno warte???

hmmmm..

może ktoś ma jakis pomysła na przedłużenie czasu aktywności?zamrażalnik?

Ja mam małe zyżucie, DOC w alkoholu i Etizolam bardzo długo można trzymać w chłodnym i ciemnym miejscu. 4-ho-mipt i 1p-lsd ju troszę gorzej dlatego sreberko i brak powietrza. CMCki nigdy u mnie nie traciły właściwości jak i kanna oraz stimy :niewinny: Jak na razie to ceny rosną a wydaje mi się, że przed banem powinna być jakaś promocja :niewinny:

Edytowano przez tava

Troche offtop prediemu robimy. Jest juz temat o nowej ustawie.

Ale korzystajac z okazji ;D dodam tylko moja opinie jak kurwa mozna zbanowac nowe tych ktorych nie ma? Przeciez mozna zrobic np nowe RC ale poganiac to jako np plyn do naczyn?

Mam ja mysli to ze skad ustawa/wykonawcy beda odrozniac chemiczne subatancje do cpania i nie do cpania? Chemia to chemia.pzdr 

Jakbym wiedział jak się robi ”odplamiacz ”coś tego typu jak  hexen to nic więcej do szczęścia by mi nie było potrzebne hehe , Ps.jakieś podpowiedzi miłe widziane na priv heh

1 godzinę temu, viva zapata napisał:

Witam wszystkich a pytanie do predatora 

Predatorze, czy w nsjblizszym czasie brda dostepne produkty 4f- mph & 1 p-lsd???

Czekam na info i pozdrawiam.

dobre wiesci 1P-LSD w tym tyg

a 4F-MPH stare co kiedys bylo prawdziwe wróci jeszcze w tym roku oraz 4F-EPH

6 godzin temu, Milten napisał:

Kiedy normalny sort 4cmc ps big wróci?

A co jest nie tak z obecnym ps big bo miałem zamawiać? Słabo aktywny czy o co chodzi ze pytasz o "normalny"? 

Milten lubi to

Na czym polega rejestracja? Dostaje jakiś link od pośrednika? Proszę o kontakt bo na chwilę obecną jesteście najlepszym pretendentem do wydania moich ciężko zarobionych pieniążków u was:)

A dlaczego nie zdegalizują alkoholu ? Przecież dzieci też mogą załatwić sobie wódkę na lewo i się zapić ? Dlaczego papierosy nie są banowane skoro szkodzą ?

2 godziny temu, Andrzej88 napisał:

A co jest nie tak z obecnym ps big bo miałem zamawiać? Słabo aktywny czy o co chodzi ze pytasz o "normalny"? 

Jego niby nie klepie ale czystość 99% :D 

Witam na wstępie i chciałem tylko  potwierdzić, że moje pierwsze zamówienie jak najbardziej udane, stosowne komentarze wystawiłem na stronie vendora. Cała otoczka typu promocje, gratisy, płatność BTC, jak i podawanie takich rzeczy jak co jest  odpadem w wyniku syntezy, czy na przykład czystość danego produktu - no po prostu jestem oczarowany, nie będę ukrywać.

Mam jednak pytanie do samego Predatora, by dalej nie błądzić, bo z czytałem dosłownie cały temat, podforum jak i regulamin u Ciebie, ale nie zostało dopowiedziane.

Mianowicie mam pytanie odnoście promocji BTC, z której skorzystałem przy pierwszym zamówieniu.

1. W regulaminie zostało podane, że dowolna substancja 1g do 50 złotych. I teraz pytanie, czy to znaczy, że mogę co najwyżej wybrać substancję za 49 zł, czy za te graniczne 50 zł też? Nie chcę błądzić, bo zwyczajnie nie jestem pewien jak dobrać moje kolejne zamówienie.

2. Czy istnieje możliwość zamiany tego 1g przy zamówieniu BTC na coś innego, na przykład na 1 blotter, albo na 1x 2-CB-Fly?

Czy może jednak chodzi tu tylko i wyłącznie o substancję z kategorii research chemicals?

3. Gdzieś po drodzę czytając podforum Predatora, sam Predator wspomniał, że przy płatności BTC można liczyć na pojedynczą próbkę.  A więc czy ta próbka to w ramach tego gratisu 1g za BTC, czy to jakoś dodatkowo?

Tu nie chodzi o januszową chciwość, tylko wolę spytać, niż błądzić.

Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA