Skocz do zawartości
luifhui

Predator-Rc Ogólnie

Polecane posty

Witam!

Około dwa tygodnie temu zamowiłem wszystko po sztuce z działu absorbes...

Paliłem wszystko na zmianę zaczynając od Pacman,ktòry mnie zaskoczył na wejściu(profil działania) i tak zostało bo najbardziej przypadł mi do gustu razem z Marocco(nazwa wiele mówi).

Wyjarałem wszystko w dwa dni ale to dlatego,że byłem na wysokich dawkach xanaxu i baty leciały bo tak to (kaplica)za grubo by było.

POLECAM!!!

3 godziny temu, dawid1990wr napisał:

To jest potwierdzone info przez Predstora jak pytałem. 

Faktycznie, punkt 18 dostałem e-mail z potwierdzeniem przyjęcia wpłaty:P

Teraz, Predator-RC napisał:

jaki ?

też jestem ciekaw hehe

żeby nie robić offtopy, testował ktoś 4 cmc prima sort transparent z 3cmc hcl prima sort ? Osobiście uważam, że 200mg 50:50 3/4cmc będzie w chuj konkretnie. Ja jestem na detoxie a nie wiem czy szczury będą bardziej zadowolone z mixu tych cmcków czy po prostu osobno do probówek sypać hm

został mi wysłany zły tracking paczki nmr który dostałem należy do jakiejs paczki pobraniowej na kwote 50zł z resztą odebranej juz przez kogoś

Nieaktualne błyskawiczna odpowiedz na maila

Teraz, Siewca napisał:

żeby nie robić offtopy, testował ktoś 4 cmc prima sort transparent z 3cmc hcl prima sort ? 

zajebiscie sie sprawuje taki mix, najpierw walilem 4, pozniej 3 a pozniej zmixowalem i zajebiscie wystrzelilo lepiej niz za 1 razem :D , zalezy czego oczekujesz, jak bardziej wystrzalowo to 70% 3 i 30% 4 jak na odwrot no to wystarczy zmienic na 70% 4 i 30% 3 :D no albo mozna tak zrobic jak piszesz 50/50 :D 

50/50 i chuj:D tylko chodzi oto, żeby kryształ były podobne a tutaj akurat oba są przezroczyste. Jakbym jeszcze wyczarował zapach 4mmc to by był sztos. Ktoś probował juz skruszony mexedron w prochu sypach na kryształ? było czuć ten zapach czy cmckowy zapach jest intensywniejszy ? tak tak, oszust ze mnie:P

Godzinę temu, Kacpero napisał:

To samo

TRACKINGI już zostały wysłane jeśli ktoś nie ma trackingu ( NIE LICZYMY SAMPLI bo wiem że kilka paczek nie poszło po porstu priorytetem byli nasi klienci którzy cały czas opłacają zamówienia).

Jeśli ktoś nie ma trackingu od sampli proszę napisać na - [email protected]

Jeśli ktoś nie ma trackingu od paczki zakupionej lub pobraniowej u nas na sklepie prosimy o kontakt na - [email protected]

Paczki które są w realizacji będą i są wysyłane na bierząco , mamy mase roboty.

Co do Magazynu :

ETH-LAD Blotter on stock !

4-HO-MIPT 20MG PILLS on stock !

4-FMPH cena wzrozsła za ten sort ze względu na limit u dostawcy sam pobieram po 100G i w cenie za 100G czyli bardzo dużej do momentu zatowarowania/ ale idzie do nas 4FMPH od nowego dostawcy w innej cenie wstawimy pewnie jako drugi sort !

w przyszłym tyg nowe ceny bezno

Etizolam 1 MG - 1000x - 1500zł

CLONAZOLAM 0,5MG 1000x - 1600zł

i automatycznie w dół idąc też te cenny będą mega niskie

Szykuje się promocja NA WEEKEND obecny :) i przed weekendem Majówkowym info już wkróte !

Pozdrawiam Serdecznie

PREDATOR !

CO u Predka obecnie najlepiej hula? Chodzi mi o to, żeby móc całą noc polecieć i nad ranem położyć się spać... Jak ze spaniem po mixie 3/4 cmc? Ostatnio jadlem fake cocolino no i po kazdym następnym razie tolerka mega idzie do góry i odczucia gorsze... Ewentualnie ile benzo musialbym przyjąć żeby zasnąc po całonocnym badaniu fake coco?

13 minut temu, Predator-RC napisał:

TRACKINGI już zostały wysłane jeśli ktoś nie ma trackingu ( NIE LICZYMY SAMPLI bo wiem że kilka paczek nie poszło po porstu priorytetem byli nasi klienci którzy cały czas opłacają zamówienia).

Jeśli ktoś nie ma trackingu od sampli proszę napisać na - [email protected]

Jeśli ktoś nie ma trackingu od paczki zakupionej lub pobraniowej u nas na sklepie prosimy o kontakt na - [email protected]

Paczki które są w realizacji będą i są wysyłane na bierząco , mamy mase roboty.

Co do Magazynu :

ETH-LAD Blotter on stock !

4-HO-MIPT 20MG PILLS on stock !

4-FMPH cena wzrozsła za ten sort ze względu na limit u dostawcy sam pobieram po 100G i w cenie za 100G czyli bardzo dużej do momentu zatowarowania/ ale idzie do nas 4FMPH od nowego dostawcy w innej cenie wstawimy pewnie jako drugi sort !

w przyszłym tyg nowe ceny bezno

Etizolam 1 MG - 1000x - 1500zł

CLONAZOLAM 0,5MG 1000x - 1600zł

i automatycznie w dół idąc też te cenny będą mega niskie

Szykuje się promocja NA WEEKEND obecny :) i przed weekendem Majówkowym info już wkróte !

Pozdrawiam Serdecznie

PREDATOR !

Pisze w sprAwie trackingu na oba maile i nic. 

Kapsula doleciala, bylo to moje pierwsze zam u Preda i jestem zaskoczony jakoscią pakowania i wszystkiego. Wielkie dzieki za sampel 1.6g 4cmc transparent w pieknych wielkich krysztalach. Na dniach recki z NEP'a, MDPHP sniff jak i Vapo, reszty nie ma sensu bo w 3/4cmc juz jest duzo ;) kolejne zamowienia poleca niedlugo :3

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA