Skocz do zawartości
luifhui

Predator-Rc Ogólnie

Polecane posty

@Predator-RC cześć coś nie doszedł mi e-mail zwrotny z numerem konta do zamówienia 00000828  mógł byś przesłać bo chcę żeby  przelew wyszedł dzisiaj

JUŻ PO PRZERWIE :-)

Do każdego zamówienia powyżej 150zł 1G 4CMC PS MOON i 1G HEXEN NEEDLE/POWDER GRATIS  lub 1G 4CMC PS TRANSPARENT i 1G BK EPDP BROWN

jedyny opcja musisz napisać o tym w komentarzu do zamówienia w innym przypadku gratis nie zostanie dodany :) ! ;-)

Powodzonka 
Wesołych ;-)

W załączniku HNMR GRAPHS

1) 4CMC PRIMA SORT POWDER - NAPRAWDE MEGA CENA JAK ZA TAKĄ JAKOŚĆ 

2) HEXEN PRIMA CRYSTALINE POWDER

3) OBECNE 3FMP - w cenie 16.000zł 1KG do końca kwietnia !

4-CMC HCl.JPG

N-Ethyl-Hexedrone HCl.JPG

3-FPM.JPG

Świąteczna Promocja od Predzia !

Do każdego zamówienia powyżej 150zł 1G 4CMC PS MOON i 1G HEXEN NEEDLE/POWDER GRATIS lub 1G 4CMC PS TRANSPARENT i 1G BK EPDP BROWN

jedyny opcja musisz napisać o tym w komentarzu do zamówienia w innym przypadku gratis nie zostanie dodany :) ! ;-)

Powodzonka
Wesołych ;-)

Predziu, error gdy chce się wejść na Twój forumowy profil, i przy próbie wysłania wiadomości, error że nie możesz ich otrzymywać.
Jak napisać PW?
Czy na maila pisać? Jak tak to jakiego?

mail : [email protected] TO SCAM !!! nie ODPOWIADAĆ !! ZGŁOSZONE JUŻ DO SUPPORTU !!

Ps administracja @Alienoslaw @pablo cats znowu wrócił pisze u mnie w temacie 4CMC MOON ROCKS weźcie to ścierwo zablokujcie bo jestem przekonany że to on tego maila założył i pisze żeby zwrócić uwage że pisze na tego maila i nikt nie odpisuje nagle jak napisałem że to nie nasz to pisze " to z kim tam pisałem " ewidentnie ten debil wrócił z wygnania. Nasz mail to [email protected] 

Słuchajcie jestem zielony w temacie psychodelików, zawsze jak miałem ochotę to jeździłem na grzyby do Amsterdamu, a widzę ze u Pewdzia jest coś co ma w nazwie LSD, czy to działa podobnie? Jak zażywać? Dzięki za odpowiedzi !

nie wiem jak lsd, ale z 3 tyg, miałem 2 kartony (przy wadze 95kg) dwa poszły od razu (ald-52 od pred) wbiły po około 1;30/1;45 minutach -   zrobiłem sobie domówke sam ze soba (sprzet audio przegrzany , swatełka przepalone )  było zajebi**e, dawno nie byłem na takiej pozytywnej  imprezce:P ogólnie nic sobie, te kartony ale wdety były po 35 wiec wyszło 70 pln i nie ukrywam troche sie ciagnie te czekanie  na pozytywne efekty:)

Edytowano przez pablo
Nie cytuj poprzedniego posta

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA