Skocz do zawartości
luifhui

Predator-Rc Ogólnie

Polecane posty

2 godziny temu, wanilinowy grusz napisał:

@Predator-RCPowedz mi jaka jest minimalna kwota za którą mogę zamówić w obecnej chwili przy ostatnim zamowieniu było to chyba 80zł z pobraniem.pozdrawiam

min 100zł nielicząc kosztów przesyłki, nie wysyłamy nie znanym osobom.

tak 2 oxo PCE , info jutro co do ceny i zawartości mg

@Predator-RC zrobilbys wyjątek dla mnie i wysłał mi  pake palenia do 100zl wraz z kosztem pobrania ?? Nie mam zbytnio hajsu a tu za minimum trzeba za 100 zł a ja nie mogę sobie pozwolić na większe zakupy nawet o 5 . Dlatego stąd te moje zapytanie . Jak nie da rady spoko rozumiem i tak zamówię ale później :)

1 godzinę temu, Kanozerca napisał:

@Predator-RC zrobilbys wyjątek dla mnie i wysłał mi  pake palenia do 100zl wraz z kosztem pobrania ?? Nie mam zbytnio hajsu a tu za minimum trzeba za 100 zł a ja nie mogę sobie pozwolić na większe zakupy nawet o 5 . Dlatego stąd te moje zapytanie . Jak nie da rady spoko rozumiem i tak zamówię ale później :)

minimum na które możemy się zgodzić to 100zł włącznie z kosztem przesyłki.

Mniej napewno nie.

Pozdrawiam.

Predatorze jak tam furanyl-fentanyl i kiedy zmiana ceny U-47? 

Zdradzisz ceny oraz w jakiej formie bedzie Fu-F?

Jak git ceny bedą to moje pieniądze są Twoje :E

Predatorze jak tam furanyl-fentanyl i kiedy zmiana ceny U-47? 

Zdradzisz ceny oraz w jakiej formie bedzie Fu-F?

Jak git ceny bedą to moje pieniądze są Twoje :E

Myślę ze tabsy z 30 mg będzie si z 2 oxo pce
Tylko predatorze daj też cenę dobrą przy większej ilości
zresztą ja i tak się z tobą dogadam hehe  bo wykupie ten odczynnik hurtem :D

@Domen

Pamiętaj, że na forum są osoby które preferują inne profile substancji, mogłyby sobie zrobić krzywdę taką dawką na pierwszy raz, a ciężko się bawić w krojenie tabs. Moja subiektywna opinia oczywiście :D

@euforyczka

...albo można zasugerować wprowadzenie tabsów w dwóch gramaturach, tj. dawki "common" 12 mg i te proponowane przez Domena 30 mg, wersja "heavy - tylko dla doświadczonych laborantów".

Ale gdyby zapadła klamka, że tylko jedna gramatura, to również jestem za mniejszą dawką.

Przesadziłem trochę ale oralnie potrzeba większych dawek
Konkurencyjny sklep miał tabsy po 25 mg i  osoby początkujące mówili ze jest idealnie
Można zrobić dwie wersje  jedna 20mg tak dla początkujących  a druga dla doświadczonych 30 mg tabletka:)

1 godzinę temu, Domen napisał:

Przesadziłem trochę ale oralnie potrzeba większych dawek
Konkurencyjny sklep miał tabsy po 25 mg i  osoby początkujące mówili ze jest idealnie
Można zrobić dwie wersje  jedna 20mg tak dla początkujących  a druga dla doświadczonych 30 mg tabletka:)

:rolleyes:

Jeśli pijesz do sklepu P******t.cc, to oni mieli 2-Oxo-PCM (deschloroketamina, inaczej DXE lub DCK) w tabsach 25 mg, a nie PCE (etycyklidynon). Dwie różne, choć strukturalnie podobne, substancje, z których deschloroketamina wyróżnia się m.in. właśnie wyższym dawkowaniem. Wg psychonautwiki standardowa dawka dla DCK to przedział 15 - 25 mg, dla etycyklidynonu 6-12 mg, czyli dwa razy mniejsza.

I to by się zgadzało, osobiście kilka razy badałem DCK od tego konkurencyjnego sklepu i właśnie dawka 25 mg jest idealna IMHO na 1szy raz z DCK lub dla kogoś z małym/żadnym doświadczeniem z dysocjantami. Pokaże potencjał substancji, ale nie wpierdoli na dzień dobry laboranta w "dziurę", po której obudzi się w zdewastowanym pokoju lub (pół)nagi na ulicy - nie wiedząc co, jak i kiedy, z wyciętymi kilkoma h z życiorysu :E

Dysocjanty (poza DXM, ale to moja osobista awersja) to ogólnie zajebista sprawa, ale dawki około-hole nie nadają się dla nowicjuszy.

Faktycznie, chodzio mi o dawkowanie   2 oxo pcm.
Natomiast 2oxo pce  faktycznie jest   silniejsze.
I dawka 30 mg będzie zdecydowanie  za dużo dla początkujących.
Z tym Dconekiem trochę  jak z  U-47700 zaczyna się od mikrodawek jak ktoś nie ma tolerki a potem
to już się leci ..
wtedy  takie 30 mg to nic;d

2-oxo-PCE badałem od Gienia Wykazuje silne wlasciwosci przeciwbolowe. Na receptory NMDA dziala slabo, glownie odzialuje z receptorami opio. Dawka aktywna zaczyna sie od 20 mg oralnie . W praktyce wiekszosc osob musi zjesc duzo wiecej - na przyklad ja ale myślę ze takie tabletki po 12 mg oralnie  to nawet początkujący nie bardzo poczuje.

Myślę, że w praktyce to donosowo 15mg to jak 20 mg oralnie

Moim zdaniem dla bezpieczeństwa początkujących  najlepsza będzie dawka  15mg w tabletce lub 10 mg donosowo  na pierwszy raz pozdro

Edytowano przez pablo
Połączono posty

@Predator-RC Predatorku, pamietasz jak rakiete mi posłałeś, z tą fubi, odstawię ci się już w piątek. Wypłata siędzię dobra. zrobię sobię lekkie zam + opłacę starą rakietę, którą ci obiecałem, bo nie chcę wyjść na jakąś p****.

46 minut temu, somed napisał:

@Predator-RC Predatorku, pamietasz jak rakiete mi posłałeś, z tą fubi, odstawię ci się już w piątek. Wypłata siędzię dobra. zrobię sobię lekkie zam + opłacę starą rakietę, którą ci obiecałem, bo nie chcę wyjść na jakąś p****.

spokojna głowa :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA