luifhui

Predator-Rc Ogólnie

4831 postów w tym temacie

Siemanko, nie wiem czy mogę założyć takowy temat ale jak na razie nie zauważyłem, aby było coś w podobie . No więc w temacie ogólnie o vendorze 

Otrzymana paczka, zamawiane 1g zamiennika a-pvp 5g 4cmc 

Otrzymano :

5.5g 4cmc

+/- 1.3g A-apvp

0.5 BK-EPDP ( o które prosiłem)

oraz 0.5 analogu 4mmc również o które prosiłem :D

Pakowanie ekstra jednak do delikatnej poprawy czas dostawy oraz kontakt na super plus . Polecam vendora, rzetelny i da się dogadać :) 

Ogólnie jak dotychczas ocena 9/10 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też myślałem o takim temacie w sumie, bo brakowało mi go.

Kontakt bardzo dobry, lepszy niż z wilkiem, którego to tak wszyscy chwalili.
Moim zdaniem pakowanie jest przeciętne lub trochę ponadprzeciętne, usprawniłbym to lekko.

Czas dostawy. Tutaj największy +++, jeszcze nigdy tak szybko paczki nie otrzymałem a czas zamknął się w 36 godzin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja juz wsumie 3 paki dostalem z paczki na paczke coraz to lepeiej zapakowane :) Zawsze gramaturgia na + mniej lub wiecej:)

Kontakt bardzo dobry a termin dostawy bkyskawica:)

Nie bede pisal kiedy i jak  ale ogolnie czas realicacj 39 godzin :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jednak gafa :D na samarce napisane 5,5g 4cmc a było 5.0 równiusio, żeby nie było, że narzekam tylko tak o sobie wspominam :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też już 3 zamówienie 4cmc bardzo dobre 8/10 maczanki trzymają poziom a wczoraj analozek pvki testowalen do dzisiaj nie spałem sort naprawdę mega myślę że to może być Mix 4f pvp i hexa często bralem z targu lecz jak nic się nie zmieni w składzie to kradzione będzie moim głównym dostawca Ciekawe czy przy 500g zachowa proporcje ale takiego ko kontaktu nie pamiętam od dawna

Pozdrowienia dla ekipy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalny czyli dla wielu inny.

Nie zdziwie sie jesli jest rastamanemxD

normmalnie w szoku jestem ,powiem tak: BLYSKAWICA!

Edytowane przez pablo
Połączono posty
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Póki co mogę się wypowiedzieć jedynie o obsłudze klienta, która jest na naprawdę wysokim poziomie. Szybka reakcja i indywidualne podejście. Pod tym względem 10/10. Co do produktów wypowiem się na dniach. Pozdrawiam i oby ten wasz zapał nie opadł ;) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetny vendor, kontakt  praktycznie bez opóźnienia xD. Były małe problemy z wysyłką, bo troszkę się chłopaki zagapili i tylko zmienili status zamiast wysłać, jeden mail na następny dzień, że żadnego info od przewoznika, odpowiedź po 20minutach że się zajebali i w celu odpokutowania podwajają zamówienie ^^ Aktualnie testuje analog a pvp (raczej widać po pisowni) krótki opis zaraz powinien wlecieć do właściwego tematu. Jak przeżyje(a może raczej odżyje, bo wątpie, że ten dzień się szybko skończy :d) to, to postaram się wstawić recenzje Analogu 4MMC i Pacmana.

Teraz bez odkrycia niczego niesamowitego, vendora jak najbardziej polecam. Kontakt bezproblemowy, szybka wysyłka(paczka już w dzień boży, o późnej godzinie już wleciała do przewoznika i info dostałem) i odczynniki świetne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam Vendorka Predatorka .

Paka doszła speedująco szybko z Kosmosu ,extra kontakt oraz szybka dostawa .Otrzymałem towar zgodnie z zamówieniem oraz +GRATIS  wykopany z Uranu na wysokim poziomie.

Kontakt: 10/10

Towar: 10/10

Zetelność: 10/10

Polecam z wielkim plusem oraz Pozdrawiam oby tak dalej !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I do Mnie kapsuła z kosmosu dotarła,  plus zaległe pomylone zamówienie z samplami:okulary:

Chyba z prędkością światła leciała bo z podobną prędkością tylko greensy wysyłają:piwko:

Wszystko się zgadza na duży plus,waga pokazuje więcej niż powinno być.

Gratisy również dostałem do normalnego zamówienia.

Pakowanie również na duży plus:boom:

Co do jakości odczynników wypowiem się może wieczorkiem bo już korci by coś spróbować  :)

Tylko wypada polecić takiego vendora i nagonić klientów by nie kupowali u wałkarzy,a później płaczą,że im paczki nie doszły,materiał nie klepię lub herbatę dostali :)

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze że się dobrałeś :D;) Udanego wieczorku !:)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sposób pakowania i czas w jaki doszła do mnie przesyłka jest na najwyższym poziomie. Inni powinni się od was uczyć. Liczyłem po cichu na jakiś gratis, ale widocznie nie zasłużyłem. Jak dla mnie nie wpływa to na ocenę vendora, a jest jedynie miłym dodatkiem. Tak czy inaczej każdy lubi dostawać coś extra ;) Wszystko zgodne z opisem. Trudno przyczepić się do czegokolwiek. 

Nie omieszkam wrzucić opisów i jeden nawet mam, ale muszę to zredagować, bo miejscami sam siebie nie rozumiem :) 

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czas wysyłki i kontakt ze sklepem zajebisty !

Sposób pakowania hmm , pierwotni ludzie mają z nim problemy ,

ale wyposażony w odpowiedni sprzęt i ostre kły poradzi sobie :)

Polecam serdecznie tego vendora , jest naprawdę ok , byleby nie było gorzej z fartem vendoozoo z fartem :*

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czas wysyłki rzeczywiście jest miguś. Pakowanie też na plus. Predziu kiedy te kanna sie pojawią ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tym tyg juz beda 2 , 3 rodzaje w nastepnym kolejne dwa , teraz bedzie hexen 3cmc prima 4cmc prima pozniej coraz to nowe rzeczy w tym miesiacu w sensie na przestrzeni 30 dni dodamy okolo 20 produktów na stałe :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamowilem paczuszkę, dostanę jakiś gratis?nie prosilem o nic w komentarzu, tak pytam informacyjnie czy mogę się spodziewać jakiegos gratisu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie nie dostaniesz :D

Jizz , co to za pytania , jak zrobiłeś konkretne pobieranie z Marsa to i Wenus się nie obrazi i w zamian za dużą ilość komet odsłoni Ci więcej słońca :) Czekaj cierpliwie a może nóż Predi będzie miał dobry humor , albo zapomni się dzisiaj :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miód na nasze serca :) będzie jeszcze lepiej udanego tyg i pamiętajcie że konakt teraz z nami będzie utrudiony do środy a już od środy odpalamy nowe produkty ;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz