Skocz do zawartości

Polecane posty

0000338_300.png

2C-B-FLYorganiczny związek chemiczny, psychodeliczna fenetylamina z rodziny 2C. Po raz pierwszy została otrzymana przez Aarona P. Monte.

Średnia dawka doustna to około 10 mg, choć efekt progowy występuje już przy 1 mg. Inne drogi przyjęcia wykazują znacznie wyższą biodostępność. Czas działania wynosi 8 do 12 godzin po zażyciu. Mechanizm działania 2C-B-FLY polega na działaniu agonistycznym na receptory serotoninowe. Toksyczność tej substancji nie jest znana.

Krótki opis z wikipedii. Miałem nie testować na sobie za bardzo nie znanych mi substancji z racji tego, że zacząłem o siebie dbać, ale składałem zamówienie u Gadów zanim wejdzie blanketban i nie mogłem się powstrzymać :E. Głównie dlatego, że substancja ta zebrała pozytywne opinie na konkurencyjnym forum. Normalnie bał bym się fenyloetyloamin po moich przygodach z DOC'em i tym, że mam prawdopodobnie problemy z ciśnieniem, ale wiele osób mówi, że substancja ta ma znikomy bodyload, najmniejszy ze wszystkich fenyloetyloamin, praktycznie zerowy. Ponoć ulubiona fenylka Ann Shulgin. Wiedząc jak długo one działają zamówiłem tylko 50mg, zbadam, obczaję i zapomnę (mam przynajmniej taką nadzieję, że nie będę się wkurwiał, że nie zamówiłem więcej, ale na pewno wyjdzie mi to na zdrowie hehe :)). Zawsze będę bogatszy o doświadczenie z nową substancją i poznam inny stan świadomości. Choć powoli dochodzę do tego etapu, że wolę się trzymać sprawdzonych substancji to dusza odkrywcy cięgle we mnie drzemie. Jeśli ktoś się już spotkał z tą substancją proszę o podzielenie się doświadczeniem. Ja czy tego chcecie czy nie opiszę tu swoje przeżycia z nią. Niestety czasu tak mało, a ćpania tak dużo :E. Pierwszy w kolejce jest 1P-ETH-LAD, więc moja opinia o tej fenylce pojawi się nie prędzej jak za miesiąc, ale będzie na pewno. Pozdrawiam wszystkich psychonautów!

@Aress

Powiem ci szczerze, że trochę się cykam. Z informacji zawartych na innym forum wynika duża rozbieżność co do dawki progowej przy różnych sposobach administracji. Przy połknięciu 10mg ponoć jest słabe, nochalem jakieś 5mg i niby grubo, a po przyjęciu 5mg na dziąsło koleś wylądował w szpitalu z jego opisu wynika, że masakra i przy takim podaniu mówią o dawce 1-2mg. Dziwna sprawa i teraz mam naprawdę dylemat jak to zrobić, żeby było spoko, bo skoro 5mg wysłało typa do szpitala to strach pomyśleć co by mogło zrobić mi 10mg. Nawet jeśli to zapodam w inny sposób to zostaje ta myśl, że wprowadziłem do organizmu dwa razy więcej, a może to kwestia osobnicza, a nie drogi podania? Chyba będę testował sniffem, ale ta myśl która mi będzie przy tym towarzyszyć to trochę proszenie się o badtripa. Pomocy :E

@RaulDuke

Takie małe ilości to naprawdę łatwo przesadzić :D ale najważniejsze jest z dobrym podejściem zacząć badania, najwyzej pierwszy raz bedzie za slaby, to wtedy bedzie wiadomo jak zabrac sie za kolejny bo z 50mg trochę tego wyjdzie :wub:

@RaulDuke będzie dobrze, nie cykaj bo sobie tylko bad tripa wkrecisz. Zostań naszym bohaterem, przetrzyj szlaki! Wiem, że podejdziesz do tego z głową. Nawet Ci zazdroszczę, bo sam nie zdaze się zaopatrzć przed banem u Lizarda i będę czekał aż może sie u nas pojawi. Chociaz watpie, bo tutaj tylko b-k królują... otwierające umysł substancje nie mają latwo nad  Wisłą. Własnie wrocilem z dyso tripu i tak mam ochotę na jakąś dluuuuższą podróż. Ech... nedza na naszym rynku.

jednak chyba jeszcze jestem porobiony :E kocham was wszystkich ludziska. peace

Nie masz co się bać 2c-b to nic strasznego bardzo często piguły zamiast być na MDMA są na 2c-b  przeważnie mają one od 10-20mg w takiej pixie a znam osoby co wrzucały po parę takich przez cała imprezę i bawili się świetnie :)

To kurwa chociaż odrobinę się przyłóż do pisania posta jak już go chcesz tak bardzo napisać...
@RaulDuke, pisząc że zamówienie od gadów, masz na myśli jaszczurkowe laboratorium? 
JA bym uderzał w te 4mg dodziąsłowo

@m4lju2 Dokładnie ich mam na myśli. Myślałem nad sniffem, ale ta ekonomia jeśli chodzi o dziąsło mnie kusi. Tylko tu pojawia mi się jeden problem bo zamówiłem to w pillsach. Jak zapodać pilla na dziąsło? Normalnie wjebać tam tabsa i czekać, aż się rozpuści? Zadziała to w taki sposób?

Edit:

Pixy dotarły, ale musicie jeszcze trochę poczekać na badania. Muszę mieć trochę wolnego czasu i zebrać się na odwagę :E

11ukmqf.jpg

Edytowano przez pablo

@czarnaa Jedyny vendor, którego znałem i który to miał to były Jaszczury, ale już ich nie ma :(.

Do tych, którzy czekają na moją recenzję to przepraszam bardzo, ale ostatnio mam zbyt mało czasu. Trochę się boję tej substancji, a do tego jeśli ma mieć podobny czas działania jak DOC to muszę mieć sporo czasu wolnego, na ogarnięcie tego i regenerację. Nie bójcie się na pewno nie omieszkam tego stestować.

@czarnaa Napisz proszę jak możesz jaką drogą to aplikowali i ile mg oraz jaki był tego efekt. Bardzo by mi to się przydało.

Edit:

@czarnaa
Jednak mam dobrą wiadomość liz**dl*bs.eu. Przyjmują zamówienia powyżej 2000 ojro ;). Za to na dole masz podane 3 sklepy, które oferują sprzedaż ich produktów w detalu :D. Cieszę się jak dziecko. Rynek psychodelików żyje i ma się świetnie, jaki wybór, kocham was Jaszczury!

Edytowano przez pablo
Połączono posty

@RaulDuke Dodam jeszcze, że sklep z domeną .to z tej listy znajduje się zaraz za naszą zachodnią granicą, co powinno dawać gwarancję szybkiej dostawy. Niestety, mają "tylko" 1P-LSD i ALD-52. 

@plopek Ja tam się przymierzam żeby zrobić zakupy bezpośrednio u nich. Wydam 2000 ojro, ale najebie zapasu do końca życia i to towaru takiej jakości, że już nigdy więcej nie wydam na żadne dragi. 8000pln i spokój na całe życie :E. Tylko zastanawiam się jak to rozegrać bo tryptaminy są niezbyt trwałe, ale próżnia z tłumu cię wyróżnia ;). Bo 1P-LSD mam w chuj, przydałby się jakiś ETH-LAD, ALD-52 i do tego z dwie fajne tryptaminy i chuj kończę z kupowaniem rc :D

Haha właśnie niedawno myślałem, że wypadałoby to przetestować w końcu. W ten weekend muszę przetestować 1P-LSD od Prediego bo obiecałem. Teraz będę miał urlop to albo poleci to na testy na spokojnie, albo DOC bo do tego też potrzeba czasu, a 2C-B-FLY za tydzień, dwa. Jednakże tym postem zachęciłeś mnie do badań i chyba w przyszły weekend polecą testy :)

Wczoraj poszły testy alfa :). Najpierw wziąłem pół piguły(5mg) pokruszyłem i zajebałem sniffa. Mocno nie piecze, ale długo czuć w nosie i gardle jak się wżera. Już po jakichś 15min. poczułem, że coś jest inaczej. Zrobiło się ciepło po jakimś czasie pojawiły się delikatne efekty psychodeliczne, ale na granicy placebo. Dłużej skupiając na czymś wzrok, obraz zaczynał delikatnie morfować. Po około godzinie stwierdziłem, że nic więcej nie będzie, więc zajebałem następnego sniffa. Efekty trochę bardziej przybrały na sile, ale w sumie dalej nic zachwycającego. Tak gdzieś po następnej godzinie poszedłem dopalić mj i zrobiło się ciekawiej. Jak się jebłem na kanapie na mojej twarzy pojawił się banan, który nie schodził przez długi czas. Zrobiło się naprawdę przyjemnie. Leżałem tak sobie z uśmiechem na twarzy i sprawiało mi to niebywałą przyjemność. W pewnym momencie poczułem, że trip może się rozkręcić bardziej i trochę się przestraszyłem, że to wchodzi dłużej i mnie pozamiata, ale nic takiego się nie stało. Ogólnie nie było mocno, ale wiem że substancja może być naprawdę zajebista. Faza sama w sobie to trochę jak candyflipping, zajebista euforia. Podczas słuchania muzyki przeszywały mnie takie przyjemne, impulsywne dreszcze wychodząc gdzieś od kręgosłupa. Ogólnie dobrym słowem na oddanie tej fazy jest delikatność. Wszystko jest takie delikatne i zajebiste. Nie w sensie, że delikatnie czuć tą fazę, ale wszystko jest delikatne. Obiekty pulsują z taką lekkością i zwiewnością po prostu delikatnie. Ta fenylka może być naprawdę zajebista. Cev'y choć słabe to były naprawdę pojebane i skomplikowane. Myślę, że przy odpowiedniej dawce substancja ta pokaże, co potrafi. Następnym razem spróbuję chyba 15mg i zapodam oralnie, tak jak sugeruje Jaszczur. Ogólnie po DOC'u trochę zraziłem się do fenylek, ale ta substancja czuję, że zajmie wysokie miejsce w mojej kolekcji. W przeciwieństwie do DOC'a jest przyjemna dla ciała. Tak wyglądają piguły. Z jednej strony przedziałka do przedzielenia, a z drugiej liczba 10:

run22u.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA