Skocz do zawartości
Gość zawiodlemsie

Sytuacja na rynku kannabinoidów

Polecane posty

Gość zawiodlemsie

To ja wole 1g NM na 20g, może tego mixu z pinacą spróbuję, ale chminace i amb skreślam od razu, to się nie nadaje do palenia w ogóle.

Edit:

W fundacji za taki mix 110zł + wysyłka, to nie na mój portfel :E Cyba kupię u FB gotowe i tyle, mają fajne i nie wpadam w ciągi bo wychodzi ~3g za 50zł :E 

Edytowano przez zawiodlemsie

Panowie poleci ktoś z aktualnie dostępnych, jakieś lajtowe kanna??? Chodzi mi o materiał działaniem najbardziej zbliżonym do MJ, bez ciężkiej bani, paranoi czy utraty świadomości oraz wjazdu na pograniczu strucia... Może jakiś mix??? Z góry dzięki za info ;)

Gość zawiodlemsie

Ja bym polecił nm-2201 1g na 20g podkładu. Nie ma już kanna zbliżonych działaniem do MJ.

A ja bym się pokusił o zdanie, że podobne do MJ jest 5F-ADB, z tym, że wielokrotnie mocniejsze. AB-PINACA pod względem oddziaływania na CB1 była po prostu 1,5 mocniejsza od THC.  Tu ta wielokrotność jest pewnie większa. Ale patrząc na skutki uboczne i utrzymaną zdolność myślenia pod wpływem - tu może być potencjał. Niestety dwie wzmacniające działanie modyfikacje sprawiają, że kanna to powinno być testowane tylko przez doświadczonych userów.

O 18.07.2016 o 13:20, chachar napisał:

Jestem świadom tego :) chodzi mi o zminimalizowanie takiego "procesu", w sposób świadomy wybierając najmniej szkodliwe kanna ;)

Naturalne wybierz:] dodatkowa lodówka z hps'em 400w;) i węglóweczka ;) i masz;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA