Skocz do zawartości
Gość zawiodlemsie

Sytuacja na rynku kannabinoidów

Polecane posty

Gość zawiodlemsie

:witam:

Jak widać i słychać posucha straszna.

Do czego mamy w ogóle dostęp? Wszelkiego rodzaju CHIMINACE łatwo zdobyć, ale to nic fajnego, idzie kupić THJ-2201, NM-2201, można też znaleźć różne odmiany ABD i AMB, MN24 jest potencjalnie bardzo szkodliwe. Co jeszcze wypatrzyliście na runku?

PS. Chodzi mi o kanna które sklepy mają na stanie, a nie tylko w ofercie.

Jak widać niestety bieda straszna, wszelkie chminaca na rynku bardzo średniej jakości, pozostaje jeszcze AB-Pinaca z Fundacji, tylko nie wiem osobiście jak teraz z jakością sortu.

Gość zawiodlemsie

AB-Pinaca zapomniałem dopisać o niej tez wiem. Aż taka posucha na rynku?

Gość

no tez sie zastanawiam...ja od legal ab pinace moge polecic mila odmiana od chminacy i jak na duza tolerke nawet mnie zamulilo konkretnie :)

Gość zawiodlemsie

Mam nadzieję że niedługo będę testował 5F-AKB57, nie będę owijał w bawełnę, wiąże z nim duże nadzieje, ale co dalej? Ktoś coś? Jakiekolwiek analogi AKB, PB, THJty, JWHy, cokolwiek? A nie tylko te chiminaki i ADB/AMB...

9 godzin temu, Seds napisał:

Jak widać niestety bieda straszna, wszelkie chminaca na rynku bardzo średniej jakości, pozostaje jeszcze AB-Pinaca z Fundacji, tylko nie wiem osobiście jak teraz z jakością sortu.

Czy ja wiem czy średniej jakości, jak dla mnie sort mdmb od legalnych jest taki jaki być powinien, nie nazwałbym go średnim ;). Ja tam wracam do sprawdzonego kannabinoidu, a mianowicie do THC :)

P.S. THJ-2201 jest u Legalnych, choć aktualnie nie ma na stanie

Większość obecnych kanna nie nadaje się nawet do czyszczenia zlewu. Moim zdaniem zwykłe usypiacze, ale również czesto pobudzają w niewłaściwą zbyt psychedeliczną stronę.

Gość zawiodlemsie

@Moonglum Dlatego jestem napalony na 5F-AKB-57...

Edytowano przez zawiodlemsie

jedynne kanna jakie moge jeszcze polecic to Ab pinaca i AB chminaca reszta to jakies gowno  . No nie powiem mdmb od legalowych jest spoko ale to nie dla mnie typowy usypiacz (zombie) xD .  Chyba nie doczekamy sie dobrego kanna wszystkie jakie wychodza to jakies straszne scierwoo chemicy z tego co widze wolą tworzyc nowe ketony a nie kanna, ketonow masa  na rynku a o dobre kanna ciezko ;)

Gość nabijajwiadro

Posucha straszna...Jedynie Dzesi (NM, PINACA, CHMINACA) i Wilk (MMB-CHMINACA, NM) zostają.

Panowie sezon się zaczyna outdoooooor...wiecie co z tym zrobić ^^

Swoje to swoje

Gość zawiodlemsie

No niestety ktoś dał dupy i nie mam tego 5f-akb-57, a byłem napalony jak szczerbaty na suchary... wszelkie odmiany chminaca są nic nie warte, to samo fuby i amb... Mamy chyba tylko nm-2201 na rynku z czegoś co ma jakąś wartość? 

Gość nabijajwiadro

AB PINACA

NM 2201

3 CAF - bardzo dobry kanna, ale proporcje trzeba robić małe 1:8 - działa jak sativka

Na karę :

5f-amb   <- najlepsze na kare, działa 5-8 minut, po czym od razu trzeźwiejesz, przy czym nie ma wymiotów, nie tracisz przytomności.

Nadzieję robi ew. 5f-akb-57

PS. Brakuję mi 5f-akb-48, to kosiło głowę mocno, przy czym faza bardzo eurofyczna.

Gość zawiodlemsie

A 3caf gdzieś w pl widziałeś? 

Gość nabijajwiadro

Tak, kiedyś miał go pv8. Fajny lekki kana, podobny do NM-a. Działa krócej około 1h, ale bardziej euforyczny. Normalnie można funkcjonować.

Gość nabijajwiadro

No nie ma własnie w PL...Na eurochemicals jest, ale tam od 5g chyba można zamawiać. Wysyłka nie jest z Polski.

160zł / 5g

Gość zawiodlemsie

No to czekam na opinie nm od predzia, bo z gotowych maczanek na rynku liczy się tylko FB wg. mnie. 

Dodano:

AMB skreślam od razu :) 

Edytowano przez zawiodlemsie

Panowie proponuję tak jak ja ostatnio.

Dobrze i drogo:

AB-PINJACA 1,1g + NM-2201 0,6g na 30 podkładu, wyjdzie kapitalne palenie, lekko euforyczne. Dobre na wieczór do piwa, lub pod film, jednak dysocjacja daje się tu we znaki. Towar z Fundacji.

Tanio, gorzej, ale od biedy też ujdzie:

MMB-CHMINACA 1g+ FUB-AMB 0,2g na 20 podkładu. Sort demoniczny, kanna nie posiadają dużej mocy więc bez obaw o przepalenie. Natomiast mieszanka posiada odpowiednie wejśćie, oraz długie do 40 min chminaczkowe zamulenie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA