Witamy w nowej odsłonie DOPALAMY.COM!

Prosimy o zgłaszanie wszelkich sugestii oraz błędów w tym temacie: KLIKNIJ

Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

CinekMarcinek

Taifun - NEW LEGAL FORMULA [Dopalacze.com]

Jak oceniasz mieszankę?   60 głosów

1. 1. Jak oceniasz mieszankę?

• 1, słabizna
      2
    • 2
      0
    • 3
      4
    • 4
      6
    • 5, super!
      48

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

123 postów w tym temacie

Nie chciałem wyjść na mądralę i jasnowidza, którym nie jestem. To źle, że po dopalaczach można mieć takie jazdy, że Ty się musiałeś o tym przekonać, ale to było do przewidzenia. W końcu wiesz dobrze, że w tym siedzi CHEMIA, już samo to powinno powstrzymywać przed tak częstym jaraniem ;) Oby teraz chociaż trochę Cię powstrzymało, szkoda zdrowia, stracenia fajnej fazy przez wyrobienie tolerancji, kasy i ewentualnej delegalizacji kolejnych substancji ;)

Dobrze, że o tym napisałeś, no ale wiesz, a raczej nie wiesz (i ja też) kto czyta to forum i czy nie wykorzysta takich informacji przeciwko dopalaczom, o to mi chodziło :P

A teraz jak jest, przeszło Ci to już?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie trzeba Einsteina żeby stwierdzić że kolega Cinek przedobrzył z dawkami. To jego sprawa. Jak będzie chciał to może spróbować wypalić i 10g w godzinę, tego nikt nie powinien mu zabraniać, no może poza jego własną Mamą.

Zwykła sól kuchenna to chemia (NaCl), i można tę sól przedawkować uszkodzić sobie organy, pogorszyć zdrowie i sprowadzić śmierć. Wszystko zależy od _dawki_.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Taifun blackberry 0,7 post-3155-003571100 1285056627_thumb.jpg

2. Taifun orange 0,7 post-3155-074641900 1285056676_thumb.jpg

3. Taifun Vanillia 0,7 post-3155-095001800 1285056717_thumb.jpg

Powracają wszystkie 3 smaki

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

własnie sobie spalilem Tajfunka i poprostu mowie wam uwazajcie :) Pozytywnie zaskoczony :) najarałem tez moje myszki co mam w 25 L akwarium, dwie sztuki i dmuchałem w nie. Teraz są nacpane :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

własnie sobie spalilem Tajfunka i poprostu mowie wam uwazajcie :) Pozytywnie zaskoczony :) najarałem tez moje myszki co mam w 25 L akwarium, dwie sztuki i dmuchałem w nie. Teraz są nacpane :)

Gratuluje pomyslu....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gratulacje dla pana co sie wlasnie publicznie przyznał do znęcania nad zwierzętami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gratulacje dla pana co sie wlasnie publicznie przyznał do znęcania nad zwierzętami.

Dlaczego znęcanie? Znałem kota, który uwielbiał palić %-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@ kamilTHC ten art czytałem co dałeś.

Przez takie gimbopojeby zaraz maczanki beda osłabione.

Pocieszam sie ,ze znalezli przy nich chyba MJ jeszcze wiec pewnie mieszali ale to nie zmienia faktu ,ze 2 debile.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam osobiście nadzieję, że złapią tego debila, który kupił dzieciarni towar. Jak bardzo trzeba chcieć zaszpanować dowodem, żeby brać od szczyli, którym jeszcze nawet włosy na jajach nie urosły, 20zł i może 5zł na górkę i kupować im substancję, których ich wątroba, nerki i psychika nie są w stanie wytrzymać. Jestem przekonany, że sami się w Taifuna nie zaopatrzyli, bo obsługa w bydgoskich Dopkach jest bardzo uczulona w kwestii dowodów osobistych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz robić z siebie kurwe za 5zł i kupować dzieciarni dragi to trzeba być zerem i tyle.

Jednak wydaje mi sie ,ze to nie starszy kolega im kupowal tylko najpewniej poprosili pijaczka jakiegos dla ktorego te 5zł to pol dnia porzadnie spędzonego przy winku.

Zastanawia mnie w tym wszystkim ten susz ktry znalezli przy nich. Bo napisane ,ze znaleziono susz ktory moze byc MJ. No rownie dobrze to ja mam w kuchni 20opakowan przypraw ktore przesypane do samerki wygladaja tez podobnie do MJ więc takie gadanie medialne.

Jednak jesli mieli ze soba MJ to ja sie pytam po cholere laczyli to z taifunem? Chyba ,ze takie kozaki wielkie i juz trzeba walić mixy bo MJ słabo klepie :D

No ja jakbym mial w prawej rece samare z MJ z w lewej z taifunem wypaliłbym raczej to z prawej :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I dobrze młodym gnojom. Nic tak nie nauczy ich szacunku do swojego organizmu jak szybki strzał w ryj od życia.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I dobrze młodym gnojom. Nic tak nie nauczy ich szacunku do swojego organizmu jak szybki strzał w ryj od życia.

hahahah też racja :D Przez kilka lat napewno nie beda tykać ćpania :D

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ah kurwa będę tęsknił,jakieś dzieciaki kupiły,nie mogły ogarnąć mocy i zadzwoniły po karetkę i teraz mają wycofać ten wspaniały specyfik ;/ taifun dobry był,oj dobry,zaspokajał moje kolekcjonerskie oczekiwania,mam nadzieje że wyjdzie nowy ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sobie dam ręke obciąć ,ze nikt z tych co w szpitaly byli nie brał tylko taifuna. Stawiam ,ze ostro walili piguły i proszki a pozniej jak im sie robiło chujowo to zeby ogarnąć i zmniejszyc faze chcieli zapalic mieszanke jak MJ sie pali na zjezdzie po narkotykach.

Ale proszki i piguły z dopków to nie narkotyki nam znane a mieszanki to nie MJ.

Mi sie w kazdym razie tak wydaje ,ze po samym taifunie to zanim by trafili do szpitala to by z nich na tyle zeszło ,ze nie byłoby takiej afery.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paliłem ;) godny polecenia ;))

jeśli ktoś posiada owy towar pw=]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sobie dam ręke obciąć ,ze nikt z tych co w szpitaly byli nie brał tylko taifuna. Stawiam ,ze ostro walili piguły i proszki a pozniej jak im sie robiło chujowo to zeby ogarnąć i zmniejszyc faze chcieli zapalic mieszanke jak MJ sie pali na zjezdzie po narkotykach.

Ale proszki i piguły z dopków to nie narkotyki nam znane a mieszanki to nie MJ.

Mi sie w kazdym razie tak wydaje ,ze po samym taifunie to zanim by trafili do szpitala to by z nich na tyle zeszło ,ze nie byłoby takiej afery.

No oczywiście,też tak sądzę,ja to kolekcjonowałem kilogramami i jakoś nic mi się nie stało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zasada jest prosta - "Kto udowodni ,ze to nie taifun? Kto udowodni ,ze taifun z tamtej serii produkcyjnej nie był skażony albo specjalnie 'podkręcony'?"

Wiec skoro nikt nie potrafi zaprzeczyc ,ze to nie taifun to znaczy ,ze to wina taifuna :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taifun był naprawdę ok tylko zauważyłem, że tolerancja na niego spada bardzo wolno no i nie wolno było przesadzać z ilością bo chciało się spać i strasznie bełkotliwa mowa była szkoda, że to już historia <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Taifun był naprawdę ok tylko zauważyłem, że tolerancja na niego spada bardzo wolno no i nie wolno było przesadzać z ilością bo chciało się spać i strasznie bełkotliwa mowa była szkoda, że to już historia <_<

Dla kogo historia dla tego historia ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak , Taifun to byla piekna moc i uderzenie w jedynym :D Teraz trzeba kombinowac naturalny susz wiec nie jest zle , ale lepiej miec rozne alternatywy w zanadrzu :P Edek jak bys mial dla mnie jakies ciekawe info co do taia to zapraszam PW :D pzdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem dzisiaj okazje na własne oczy ujrzeć oficjalne wyniki badań spektofotometrycznych dla Taifuna. Jak ktoś rzuci wielce obeznany rzuci hasłem, że w Taiu była trutka na szczury to wyśmiejcie go w ryj. Na 80% pewne jest, że mieszanka miała w sobie 2 substancje psychoaktywne. Na 100% pewne jest, że nie znamy jeszcze tych substancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach