Skocz do zawartości
Dr.Joint420

the**ploaders

Polecane posty

Temat przypadkowo usunięty przez ziomka skarconego machmetem, pomylił przyciski i zamiast usunąć post to cały temat poszedł. Fakt został zgłoszony administracji i temat wróci. Sorry za zamieszanie ;/

Aż się dziwie że tak mało osób zareagowało na zniknięcie, myślałem że to będzie lawina tematów / postów :E ale administracja wszystko przywróci pewnie 

Mi doszło 48h-72h od wysłania(a w pustyni czy w puszczy nie mieszkam). Zero kontaktu ze sklepem, nie odpowiedzieli na proste, kulturalnie zadane pytanie i prośbę o tracking.

Mam nadzieję, że jakość produktów będzie wyższa niż obsługa klienta. Jeśli nie... to dam znać, badania pod wieczór.

19 minut temu, lol69 napisał:

Mi nie doszło w ciągu 48h od wysłania(a w pustyni czy w puszczy nie mieszkam). Zero kontaktu ze sklepem, nie odpowiedzieli na proste, kulturalnie zadane pytanie i prośbę o tracking.

Mam nadzieję, że jakość produktów będzie wyższa niż obsługa klienta. Jeśli nie... to dam znać

W regulaminie sklepu masz napisane ze jeslu przesylka dobbodajze 3 czy 4 dni nie dotrze można prosić o numer śledzenia :)

Wrzuce dziś zdjęcia jak wygląda 3 i 4 cmc o ile bede mial czas dla ciekawskich. 

14 minut temu, Koneser napisał:

W regulaminie sklepu masz napisane ze jeslu przesylka dobbodajze 3 czy 4 dni nie dotrze można prosić o numer śledzenia :)

Wrzuce dziś zdjęcia jak wygląda 3 i 4 cmc o ile bede mial czas dla ciekawskich. 

No racja, ale na pytanie i tak nie odpowiedzieli.

Odpisuje wam ekipa na maile? bo złożyłem zamówienie we ******,wpłata poleciała 5min później i do tej pory cisza w eterze. wie ktoś coś na ten temat?

Edytowano przez Wojt
REGULAMIN!!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA