Skocz do zawartości
Synchro

Wyjaśnienie nazewnictwa: MMB, MDMB, CHMI(NA?)CA..

Polecane posty

Piszę to, bo w na rynku jest taki bałagan, że sam prawie głupieję. A póki jeszcze pamiętam co jest co, to tłumaczę, zanim wszystko pamieszamy...

CZEMU, DO CHOLERY, MDMB-CHMICA MA OZNACZAĆ MMB-CHMINACA? TO BŁĄD!

Nadanie nazwy MMB-CHMINACA substancji prawidłowo nazywanej MDMB-CHMICA wynika pewnie z analogii do MMB-2201 (skoro w naszym MMB-2201 jest jeden azot to jak dodamy do tego to cholerstwo,co jest w AB-CHMINACA to wyjdzie nam... MMB-CHMINACA!). Zgodnie z obrazkami, przy usunięciu jednego azotu i zmianie pierścienia indazolowego w indolowy - z nazwy usuwamy N. 

MDMB-CHMICA.png.c6e6932a98bee6fe4546dd40MDMB-CHMINACA.png.4687278f63451143da1153

MDMB-CHMICA

MDMB-CHMINACA

Dalszą częścią naszego szyfru jest znikające z nazwy D, z którego zaakceptowaniem w nazwach substancji sprzedawanych przez vendorów mam największy problem...

Zgodnie z danymi z Caymana [1], pod nazwą MMB-CHMICA kryje się substancja, która zamiast trzech kresek ma dwie.

17984.png.4d7aa9c8b3b968cdd80abff8cad3af

MMB-CHMICA                                    

Co za tym idzie, MMB-CHMINACA powinna być MDMB-CHMINACĄ z dwoma kreskami zamiast trzech.Obecnie sprzedawana jest jako AMB-CHMINACA oraz MA-CHMINACA.

AMB-CHMINACA.png.0d435070eec6d267bad04b2

MMB-CHMINACA

vel MA-CHMINACA, vel AMB-CHMINACA

Tymczasem vendorzy wciskają nam, że MMB-CHMINACA to MDMB-CHMICA tylko dlatego, że na wikipedii jest napisane, iż pierwotnie jako MMB-CHMINACA sprzedawano MDMB-CHMICA (prawdopodobnie mocniejszą).

I tyle nauka wobec tego rynku.

Na forum znajdziecie wątki na temat tych substancji:

MDMB-CHMICA: 

MDMB-CHMINACA:

MA-CHMINACA, AMB-CHMINACA, MMB-CHMINACA

MMB-CHMICA:

Ja mogę zrobić dla Was tyle, że w najbliższym tygodniu porównam sorty MDMB-CHMICA od LegalChemu i MMB-CHMINACA od Wilków, postaram się też naskrobać to po angielsku na wikipedii.

[1]. https://www.caymanchem.com/product/17984

Gość nabijajwiadro

To już wszystko jest popieprzone. Przyjęło się, że MDMB-CHMICA to MMB-CHMINACA, a MDMB-CHMINACA to MDMB-CHMINACA i niech tak zostanie.

Swoją drogą serie xx-CHMINACA raczej się nie nadają dla normalnych ludzi. W małych dawkach jeszcze są ok, ale w dużych nie masz kary tylko po prostu śpisz. Zwapowałem grude 20mg chminaci ostatnio to się obudziłem na podłodzę 20 min później nie pamiętając nawet, że zapalniczkę odpalałem. Tak jakbyś oczy zamknął i nagle się obudził.

Jedyne 2 normalne kanna to NM-2201 / Ab pinaca

Dla karaczy polecam 5f amb  <-- najlepsza rzecz na kare / potężna psychodela, zapominasz kim jesteś, jaka jest twoja misja, co to świat, że masz kolegów, że masz prace, szkołe, w ogóle zapominasz że jesteś człowiekiem. Ale przynajmniej nie zasypiasz.

Nie wyrażam zgody na to by tak pozostało - bo to zwykłe, wielokrotnie powtórzone kłamstwo, a raczej pomyłka. To, że coś jest wygodniejsze nie znaczy, że jest prawidłowe - dlatego też się naprodukowałem i stworzyłem ten wątek. Poza tym, po zakupie MDMB-CHMICA u LegalChemu otrzymałem worek podpisany MDMB-CHMINACA co najlepiej świadczy o tym, jak głęboko sięga niezrozumienie.

Także w wypadku wpisania na listę jednej z substancji, stracimy z rynku obie. A szkoda, bo ta modyfikacja ma potencjał i ja tam wolałbym się nią jeszcze nacieszyć. 

Zaś modyfikacja CHM sprawia, że kanna działają właśnie nasennie, więc nie ma w tym nic dziwnego. AMB-CHMINACA też taka będzie  Nie jest to jednak wątek o karaczach, a o nazwach naszych używek.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA