Skocz do zawartości
Wolf

dar od losu morfina

Polecane posty

pewnego slonecznego dnia wolfik przechadzal sie po miescie  KUPIL PUSZKE witamin wypiwszy ja  chcial wyzucic ja do kosza gdy go otworzyl jego ocza ukazalo sie 120 tabletek morfiny :D i tu pytanie do was  co z jtym znaleziskiem zrobic jake dawki ??? sa to tabsy z dlugim uwalnianiem ,co najlepsze byly tam tez inne leki przeterminowane .... a  morfina jest do 2018roku hahah

http://zapodaj.net/6c6c56ffc15c9.jpg.html

ps.glupi ma zawsze szczescie?

szczęscie? Morfina to juz wyzsza szkoła jazda wez wolfik wyjeb to zanim sie wpierdolisz w to . Jest fajnie tylko tolerka rosnie za szybko nim sie obejrzysz zostaniesz bez tabsów a z uzaleznieniem z ktora sie wyjść nie da.

Godzinę temu, force24 napisał:

szczęscie? Morfina to juz wyzsza szkoła jazda wez wolfik wyjeb to zanim sie wpierdolisz w to . Jest fajnie tylko tolerka rosnie za szybko nim sie obejrzysz zostaniesz bez tabsów a z uzaleznieniem z ktora sie wyjść nie da.

nie ucz ojca dizeci robic,zadalem konkretne pytanie  jezeli nie wnosisz nic do Tematu to po rostu w nim nie pisz :D  pytam tylko informacyjnie :P nie powalilo mnie jeszcze by to brac hehe wolal bym 5g 3mmc znalesc niz to....

Gość zawiodlemsie
3 godziny temu, wolf napisał:

ps.glupi ma zawsze szczescie?

I przy tym pozostanę...

Gość zawiodlemsie

Kurwa a co mam napisać? Po prosu jesteś debilem jeżeli chcesz to wpierdalać. Kurwa znałem typa co robił laski pedałom na centralnym, żeby mieć na hel, chcesz do niego dołączyć?

Ostatnio miałem OxyContin 80mg o długim uwalnianiu: spirytusem salicylowym ścierasz wierzchnią warstwę, żeby się pozbyć efektu uwalniania i zapijasz sokiem grejfrutowym przed wrzuceniem, jakoś godzinę przed. Dawki dobierz sobie z neta, ale ziomek jak brał IV, to strzelał po 50mg, o ile mi się nie pojebało :E

21 godzin temu, zawiodlemsie napisał:

znałem typa co robił laski pedałom na centralnym, żeby mieć na hel, chcesz do niego dołączyć?

tzn na Helu ? :E

oj Stary masz bogatych (wewnatrz) Znajomych , pomogles mu chociaz siakoś ? :D

Morfinkę podali mi po transporcie karetką jak się połamałem trochę. Cudowne doświadczenie, już chuj z bólem który całkowicie zanikł, byłem na takiej błogo-bani że zapomniałem skąd i dlaczego się tam znalazłem i zarywałem do pielęgniarki ("pani jest taka ładna..."), natychmiast pojąłem dlaczego ludzie tak wpadają w opioidy.

Nie odkryję Ameryki jeśli stwierdzę, że morina to nie diacetylomorfina czyli heroina. Uzależnić od morfiny się można, ale jest to proces o wiele bardziej długotrwały niż w przypadku heroiny. Poza tym ma swoje skutki uboczne, które mogą ujawnić się u niektórych osób, a generalnie dotyczy to efektu silnego uwalniania histaminy szczególnie podczas podania dożylnego (heroina jest w tym względzie o wiele lepszym narkotykiem). Nie ma co panikować - nie uzależnisz się.

nie martwie się  nawet o to moonglum... to wy panikujecie hahah nikt inny!  nigdy nie ciaglo mnie do tego typu rzeczy nie moja bajka :)

wiadomo ze kto inny by się dorwał to mogło by być krucho :D

O 6.07.2016o10:50, wolf napisał:

wiadomo ze kto inny by się dorwał to mogło by być krucho :D

Czyli szczęście w nieszczęściu haha :D może lepiej zostaw sobie "w razie w"  na jakieś w kurwe bóle bądź oddaj komuś za ojebanie pały na dworcu centralnym... (Jezu fu kurwa :wacko:

O 13.03.2016o14:39, zawiodlemsie napisał:

Kurwa a co mam napisać? Po prosu jesteś debilem jeżeli chcesz to wpierdalać. Kurwa znałem typa co robił laski pedałom na centralnym, żeby mieć na hel, chcesz do niego dołączyć?

Dramatyczna sytuacja. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się