Skocz do zawartości
PsychedelicTrip

E-HEXEDRONE, HEXEN- Cudowne oświecenie i kompletna odmiana

Polecane posty

Mam uraz do benzo i w życiu nie brałem aby usnąć po stimach. Wyjątkiem jest pewien okres w życiu, kiedy przez miesiąc jadłem 1/4-1/2 tabletki, która zwała się Tiscerin. Raz, że świadome sny po tym niesamowite były, a dwa, że usnąć ułatwiało momentalnie. Jak tylko skończyły się, więcej ich nie dotykałem. Zawsze jak mam ochotę spać to po prostu zalegam w łóżku i przynajmniej próbuję wyłapać jakieś hipnagogi pod powiekami ^^ 
 Bierzcie odpowiedzialność za swoje czyny i nie oszukujcie jeszcze bardziej swego organizmu zarzucając na przemian codziennie stimy i benzo.

Gość nabijajwiadro   
Gość nabijajwiadro

Zamykacie oczy i hipnagogi najlepsza sprawa.

Cpanie stymulantow solo, a cpanie z benzo to 2 rozne sprawy

Siema wariaty !! napisze w skrócie nigdy nie brałem dopałów itp, fete moze kika razy w zuciu... dostałem od ziomka ten hexen i pojechałem ze swoja laska do lasku na polanke i zarzylismy :D ogolnie było spoko gadalismy na tematy na ktore na trzezwo nigdy bysmy nie pogadali... ale tu mam pytanie... ogolnie ktoś jadł to sam na sam z laską i sie bzykał ? ja mialem ochote na maxa, laska wlasnie przeciwnie.... a jak juz tam cos zaczelo sie dziac to jebany niechcial wstac :/ to normalne czy jak heh ? nigdy jakos w takiej sytuacji nie byłem... wyobrazam sobie ze sex na tym towarze byłby przezajebisty ! pozdro !

O 12.08.2017 o 16:36, master0 napisał:

Siema wariaty !! napisze w skrócie nigdy nie brałem dopałów itp, fete moze kika razy w zuciu... dostałem od ziomka ten hexen i pojechałem ze swoja laska do lasku na polanke i zarzylismy :D ogolnie było spoko gadalismy na tematy na ktore na trzezwo nigdy bysmy nie pogadali... ale tu mam pytanie... ogolnie ktoś jadł to sam na sam z laską i sie bzykał ? ja mialem ochote na maxa, laska wlasnie przeciwnie.... a jak juz tam cos zaczelo sie dziac to jebany niechcial wstac :/ to normalne czy jak heh ? nigdy jakos w takiej sytuacji nie byłem... wyobrazam sobie ze sex na tym towarze byłby przezajebisty ! pozdro !

nie ćpaj z kobietą

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA