Skocz do zawartości
SpectralTears

HERR ALFRED (THEEXPLOADERS)

Polecane posty

4 godziny temu, pzdrJUREK napisał:

clue tematu

jak za 9g płacisz 530 z przesyłem
to 10g za 420 nie brzmi podejrzanie ?
ja rozumiem że hurt i detal to jak Dedal i Ikar
...czasem sie nie słuchają
jednak przy kwestii lojalnościowej transakcji "weź wiecej płać mniej" oczekuje sie 100% zgodności z pierwowzorem
jezeli i tak cenowo wychodzi podobnie to niby możnaby przymknąć zniesmaczone oko , ale jak komuś drastycznie nie umilaja pielęgnacja wnętrz aromatem to nie rozumiem czemu taki "wał" miałby przejść lub w ogóle miałby mieć miejsce -mając na uwadze, że TU WŁAŚNIE sie o tym jawnie pisze i moze to odstraszyć klientele
tolera rośnie i to mega szybko chociażby 1 za 2gim musi być +50% wbrew zasadzie dorzutki=50%
zastanawiające...

Rzeczywiście samara jest prawie, że nieprzezroczysta, ścianki uje*ane. Formując szczury laboratoryjne na ekranie telefonu ciągle coś zostaje, zetrzeć czymś trzeba bo przywiera <_<

EDIT: Pierwsze 7g poszło w 1,5 dnia, podnoszenie dawki od 0,3 po 600/700 mg. Dopiero wczoraj zrobiłem przerwe, żeby troche odpocząć i po 24h efekt aplikacji był zacny

Dzisiaj dostałem w gratisie 0,3 Herr alfreda, posypałem ok. 150mg, nos boli, spływ znośny. Pierwszy raz miałem kontakt z solami, ogólnie to mocno na mnie to podziałało, duża euforia i speed, powiększone źrenice, czas działania 30 min. 

jakbym znalazł dinozaura!!!!
niestety zapomniałem o tym szopie bo jak zamowilem ALFREDA i KLASERA "drugi :)" raz to dostalem jakby.... przeklejone etykiety !? zachwycam sie classerem a tu siedze z ludzmi i widze po ich twarzach ze to raczej to do czyszczenia kupek sie nam podoba i głupio mi się zrobiło ze pielegnowanie wnętrz które wysławiałem sam musiałem podsumować w stylu "u was tez nie dziala ?"
na plusy:
-mniej rani w soli ta Klefa
na minusy:
-niezła próba na nabicie sie na bagnet przy wyjsciu z okopu tzn.... z tą zamianą etykiet. Alf był wtedy slabszy a Klassa był jak 1sza klasa!!!! ....ale jak to sie staO ze sie zYeahBAŁO ....
nie wnikam.... w życi mam :D wyśmiewam na przyszłość moją ciekawość i wracam do lasu O!

edit : Alfredo dalej wydaje mi sie fajny ale najbardziej nie podoba mi sie ze nie wydaje mi sie to ekonomiczne

cena /jakość nie zachaca mnie jakoś....... ć!@

Edytowano przez pablo
Połączono posty

Leci do mnie nowa czwórka w dużym krysztale od THEEXPLOADERS - cena bardzo przystępna ciekawe jak produkt - relację napiszę po otrzymaniu, po przeprowadzonych próbach - mam nadzieję, że nie będzie to kit.

<<<<CIACH>>>>

edit:

Witam all!

Dzięki THEEXPLOADERS na to czekałem towar extra mogę śmiało polecić myślę o czwórce, którą u Was kupiłem - tak trzymajcie

Edytowano przez pablo
REGULAMIN. & połączono posty

0.1g załadowane w probówke, do 3 minut czuć ból i pieczenie, później nadchodzi fala przyjemnośći i lekkiej stymulacji, po ok. 30 minutach czuć osłabienie a działanie zamyka się w 1,5h, zwała nie jest najgorsza. Ogółem produkt fajny ale za szybko schodzi. Polecam osobą niedoświadczonym w solach, ale i doświadczonym szczurkom może przypaść do gustu :D ŁyS

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA