Skocz do zawartości
SpectralTears

HERR ALFRED (THEEXPLOADERS)

Polecane posty

A więc tak właśnie stestowałem worek 0,3 g Herr Alfreda ze sklepu TheExploaders i musze przyznać ze zostalem mile zaskoczony.

Na początek dalem 150mg. Miętowy zapach (co sugeruje że to dawne Exclusive cocolino).

Nos bardzo boli jednak szybko przechodzi.

Spływ do zniesienia.

Wejście po jakichś 5 minutach. Bardzo mocba Serotoninowa euforia cos pomiędzy 3/4CMC a MDAI.

Jedyny minus to ze po ok. 25 minutach wyraźnie czuć osłabienie

Ogólnie sól polecam i oceniam na 7/10

Bardzo boli nos, ja mięty nie czuje ale pewnie to wina zapchanej klamy, suchosc w ustach, zrenice okej

Euforii tez nie doswiadczylem

Przyjemnie mi sie siedzi i skupia na jednej rzeczy. Do nauki mysle ze by sie to nadalo w sam raz ;)

O ‎2016‎-‎02‎-‎18o18:56, kosi napisał:

Ten "jedyny" minus jest bardzo ważny niestety ^^ Jak z zejściem ? 

zejście do zniesienia :) Pyknęło się Yerba Mate i jak nowo narodzony :)

O ‎2016‎-‎02‎-‎19o19:27, diversesk napisał:

Bardzo boli nos, ja mięty nie czuje ale pewnie to wina zapchanej klamy, suchosc w ustach, zrenice okej

Euforii tez nie doswiadczylem

Przyjemnie mi sie siedzi i skupia na jednej rzeczy. Do nauki mysle ze by sie to nadalo w sam raz ;)

to może zależy od tolerki :) Ja półtorej miecha nic nie badałem gdzie euforyków od ok. 4 miesiecy więc może dlatego tak porobiło :)

A próbowaliście to mixować z innym produktem ? np tego samego vendora ? Jeśli tak to z jakim i jak z dawkowaniem ? 

Gość AdrianMMC

Po zapodaniu całego 0.3g odczułem delikatną lekkość ciała. Taka lekka miła euforia :D Chęć gadki była ale ze bylem w podziemiach to postanowiłem włączyć muzyke na glosniku i super wchodziła w głowę:)

Tylko ten krotki czas dzialania:/

A jednak dziś mogę napisać dotyczy gratisów od Theexploders - na "pożarcie" poszedł najpierw insektor - co to za dziwne zjawisko nie wiem czy poradzi sobie z insektami na szybach samochodowych bo u mnie nie podziałało - insekty pozostały.

Trójeczka no jak na gratis to sporo bo aż 1g taka na średnim poziomie - ale mówią darowanemu koniowi w zęby nie zaglądaj. Przyznam, że miałem z o wiele gorszym sortem do czynienia a tu widzicie daję radę z pisaniem po całkiem fajnej dawce.

Zauważyłem, że dociąganie nie ma sensu więc kończę jak będę miał czym się z forumowiczami podzielić to na pewno coś naskrobię.

S-Classer MEGA!! najblizej dzialaniem podobny do 4mmc
niektóre gałgany niegdyś zajadajace sie ETHCATEM na potege donosowo
(w dawkach 30mg w żołądek zamiast 150mg w nos ,działał nieporównywalnie intensywiej-przyjemniej)
maja tzw.Qresko głupi zwyczaj nazywania przeróżnych stanów "EUFORIĄ" (nawet tych z kategorii nieogaru... lub przewaznie tych) oraz kazdego tzw. przez nich KRZSZTAŁU =MEFEDRONEM nie zrozumieją o co mi chodzi jak nie stestują tego goodshit'a

W "środku do pielegnacji wnetrz" =100mg donosowo wykopuje na ok godzine /najlepiej puki co/ jak klasyczny 4mmc ...ale bardziej w strone jakby mix ((((30mg ethcat 150mg brefedron oralem i podbity 15-25mg etylofenidatem w kulfona)))) niż oldschoolowe MDMA

S-Classer to musi byc jakis kozacko genialny mix , ale z tego co jest obecnie nie mam pojecia jak uzyskac ten efekt (byłbym wdzieczny za jakies sugestie jak to stworzyć )
troche podobne jest tez do 200mg 3mmc oralem ,ale nawet i lepsze bo sie wczytuje 1-2min przez calkiem znośny sniff a nie 15min i daje wiecej empatii

tolerka ostatnio u mnie słaba więc......
Jak ktoś zechce poczuć radość z walki serotoniny z przewagą dopaminy w mózgu ,no to polecam na 100%

.......niestety dorzutki wieksze o ok25% :(

Opakowanie 10g nieco różni się od tych pakietów 0,3g. Nie powoduje aż takiego mocnego bólu co pojedyńczy pakiet. Działanie również jest mniejsze. Nie nadaje się na dorzutki. Po 5 szczurze kolejne ścieżki nie przynoszą efektów, a podtrzymują ten stan po peaku, tzn malutka stymulacja

O 9.03.2016o09:19, KilledInLaw napisał:

Działanie również jest mniejsze

ale w sensie ilu %-owym?
ja  bym szacowal 25-30% mocy miedzy Alfredem a Classerem na kożyść S-Class
przy czym Classer trzyma 2razy dłużej
jeden i drugi dziala w 100mg -150mg należycie
o ile mg trzeba podnieść dawke per strzał w pakiecie 10g ?

Teraz, Hultay napisał:

o ile mg trzeba podnieść?

jezeli ma sie to w rzędzie 20 - 30mg to moze własnie o tyle wiecej 2-3g tabaki smakowej dorzucają do pakietu 10g
przez co cenowo za subst. czynną 7-8g chychodziloby tyleż samo co w mniejszych pakietach +tabaku gratis aby dobic do 10g (ale za 150pln mniej

pytam bo przymierzam sie właśnie do 10ki

@Hultay przy pojedyńczym pakiecie 0,2g ładnie porobiło, przy 10g szczur 0,3 spowodował nieco mniejszy efekt. Nie nadaje sie do ciągów, po 5 dorzutkach aplikacje nie przynoszą efektu a każdy kolejny spływ kończy się odruchami wymiotnymi a czasem przy mniejszym szczęsciu wymiotowaniem

Teraz, KilledInLaw napisał:

Zdecydowanie za dużo aromatu

czyli moja teoria o 150pln rabatu kosztem środka czystości "na rzecz aromatu" nie wydaje sie zbytnio przesadzona....
a powiedz mi jeszcze czy w dyszkach tez tak ładnie oddzielają się kryształy od tego pudru co krąży dookoła?  
bo jakby przesypac to przez sitko to z samych drobin kryształu po zważeniu powinno wyjsc mniejwiecej ile tam jest G substancji bez aromatów

@KilledInLawbyc moze w tym tkwi clue tematu

jesli rdzeñ i wypelniacz nie lubia sie dotykac to rdzen laduje na dnie a wypelniacz sie panoszy po sciankach :E

ot , grawitacja :)

jesli chcemy.odniesc suckces bedac swatką to tu warto poznać z czym.co się je

---++++-++

btw. jesli chodzi o mnie to pauza z mojej przyczyny,  ale to co sie odwlecze to nie

ucieczce ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA