Skocz do zawartości

Polecane posty

Miałem przyjemność wrzucić do labu 4F-MPH od LegalChem.

Sort w postaci białego prochu. Szczur przed badaniem miał tydzień detoksu.  Zapodana dawka 10 mg sniff. Spływ do zniesienia.

Po 15 min duży wzrost motywacji dobrze jest mieć co robić bo ciężko usiedzieć w jednym miejscu. Poprawa humoru, chęć do rozmowy ale nie tak nachalna. Euforii szczur nie doświadczył. Działanie za pierwszym podaniem dobre 2 godz potem schodzi ale nie gwałtownie. W małych dawkach myślę że dobrze nada się do pracy/nauki bo nie powoduje nieogaru tylko czyste myślenie i skupienie. Spokojnie można po tym wyjść w miasto. Zjeść się da w miarę normalnie, jedzenie nie staje w przełyku. Jakieś 3 godz od ostatniej dorzutki zvapowałem trochę nm 2201 i poszedłem spokojnie spać.

Na drugi dzień poza lekkim osłabieniem zwały nie było. Nie radzę często dorzucać i uwaga na dawkowanie bo substancja jest bardzo aktywna i jak ktoś przesadzi to może pokarać. Co do minusów to jeszcze dodam wyraźnie powiększone źrenice i lekki wjazd na kardio.

Na koniec porównując 4F-MPH do Henia,  moim zdaniem 4F-MPH wypada zdecydowanie lepiej bo i mniej skutków ubocznych i stymulacja przyjemniejsza nie tak nachalna. Czasami można nawet zapomnieć że jest się pod wpływem :chong:

Niestety 3,4 CTMP nie miałem okazji próbować, więc nie mam porównania. Ale jak szukasz alternatywy dla 3,4 CTMP to 4F MPH powinieneś spróbować, myślę że się nie zawiedziesz.

Po czterodniowym ciągu na tym poddaję się :) Czas na regenerację, na dłuższą metę nieźle ryje organizm, a w zasadzie sami go sobie ryjemy, bo w locie potrzeba energii full, a nie ma czasu na takie głupoty jak jedzenie ;)  W końcu jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia :lol: 

Dodam że tolerka rośnie wolno, kolejne linie robią dobrze. Ale przy dużych dawkach serducho dostaje mocno po dupie i wchodzi taki nieogar, że nie wiadomo co ze sobą zrobić.

No to taka krótka recka ode mnie leci. Substancja fajna, w mojej opinii lepsza od hexenu, gdzie czegoś brakowało mi do końca, a tutaj jest :) Niestety do 3,4 CTMP nie ma porównania. Albo już moja tolerka jest tak wyrobiona, więc ktoś może mieć inne odczucia.  3,4 CTMP jednak mistrzem jest. Zdecydowanie dłużej i mocniej działa przy tym samym dawkowaniu. Ale mimo to polecam - z obecnych RC jedno z lepszych, o ile nie najlepsze :) 

Dawkowanie różne zaczęłam od małej dawki 10-15 mg, ale niestety potem musialam większe porcje dawkować...

Zarówno oral jak i sniff szedł - oral zdecydowanie dłużej wchodził ale też dłużej trzymał. Fajnie uzupełnia się podanie oralne+sniff. Dawki nie podam, każdy musi sam chyba sobie dobrać taką.

Ogólnie jestem na TAK!

Jeden z najmocniejszych stimow na rynku.
Bardzo dlugo siedzi w organizmie.

Dla zainteresowanych (opis na podstawie literatury i odczuc innych)
Odpowiednik dawkowania w stosunku do pokrewnych substancji:
5mg 4F-MPH =
10mg MPH =
15mg EPH

Czas działania przy podaniu oralnym to stabilne 2h produktywnej stymulacji i 4h lekkiego pobudzenia w sam raz do pracy. Niestety między 5mg a 10mg jest już ogromna różnica w efektach co czyni ten związek trudnym do dawkowania. Łatwo przekroczyć dla każdego indywidualny próg pomiędzy "pobudzony", a "podkurwiony".

Jak pisalem w innym temacie (choc nie testowałem) są opinie, że może działać nawet ok 8-10godz.
Przy czym tak koncowka dzialania to typowa "zjeba" (nie umiem uzyc innego słowa) czyli cos jak przy eph, zle sie siedzi, zle sie lezy, najlepiej by sie spalo, ale oczy sie otwieraja.

dawki na psychonaut są zaniżone. Wiem bo sprawdzałem też opis kilku leków i wpadłem na trop r-c w psychowiki. Dawki jakie tam proponowano były znacząco za niskie w porównaniu do standardowych dawek z recepty. Pomyślałem więc, że sypnę Testerowi grubiej, tymbardziej, że próba uczuleniowa dała na chwile lekkie przyspieszenie serca to żadnego stimu nie było. Dlatego napisałem wg Testera, który to przerabiał. Wtedy wpisałem takie właśnie dawkowanie, ale twierdzę, że było ono za wysokie. 

przeglądam te dawkowania z psychonaut zazwyczaj, ale czasami hmmmm. Sprawdzałem w tym samym czasie dawkowanie 4f-mph oraz dawkowanie 4fma i możliwe, że sugerując się tym podałem większe dawkowanie.

Nawiasem mówiąc Tester zwyczajnie przestymulował - drżenie zimnych rąk, niepokój, tachykardia,  Konieczna była 1mg alpry, ale i to słabo pomogło, a tolerki na to nie mam, bo tego rodzaju leki stosuje sie doraźnie.

Żeby było ciekawiej - kupie to raz jeszcze i będę sprawdzał i opisywał uczucia na konkretych dawkach. 

Dzięki ludzie, że zwróciliście uwagę.

Na dniach na rynek wchodzą pille po 15 mg. Pol takie dla doświadczonych bedzie ok na świeżakiem 1/4 .

Jesli ktos liczy na jakis wystrzał albo bombę tonie tu . Ale do nauki pracy wręcz idealny . Żadnych drgań rak dziwnych odruchów . Czysty stim z dobrana dawka . Gorzej jak przesadzisz bo jest moca podobne do sławnego 3,4ctmp

Fajnie, że smyra też serotoninkę. Ja odczówałem po tym wyraźną poprawę nastroju, czego czasami nie ma po najmocniejszych stimach. Na prawdę człowiek myśli pozytywnie, jaśniej. Okazjonalnie do pracy, przed ważnymi zadaniami i można spokojnie iść do ludzi. Z tego co kojarze moja dawka sniff to było 50+50mg w dorzutce. nie umarłem, żyję. Ja myślę, że Ci co na psychowiki to oceniają to czyściochy absolutne, stąd taka dawka mała.

Siema raz przez przypadek miałem okazję z tym. Kolega miał pare gram od zaufanego vendora. Wygląda jak biały proszek i najlepiej bo śmierdział Chrzanem to myślałem że to coco. Na początki zajebiście chumor, gadka ale zeszło się nam dwie doby na testach. Nie jestem w stanie powiedzieć ile mg dokładnie bo to był spontan i miał się skończyć na jednej kresce:) Suma sumarum ogólnie zajebiste ale zwałe miałem straszną. Po 2 dniach walenia 3 cały dzień nie spałem. Tylko sobie leżałem:)  Dopiero po wszystkim później dowiedziałem się że to 4f-mph a nie coco fake. Każda kreska robiła robote tak samo. 

Przykro to mówić, ale najwyraźniej dobry sort 4F MPH się na rynku skończył. Z nowym rokiem jakość materiału drastycznie spadła, (choć tu przestrzegam, że dla zupełnych świeżaków to zapewne wciąż będzie killer, z którym trzeba postępować bardzo ostrożnie).

Natomiast dla osób z w jakimś stopniu wyrobioną tolerką ten nowy sort rozczarowuje zarówno długością działania, jak i dość obrzydliwą konsystencją. Ni to puszyste, ni to wilgotne, klei się i niemal nie sposób "ulepić" z tego jakiejś przyzwoitej ścieżki. O precyzyjnym dawkowaniu już nie wspomnę. Zmiana wpłynęła także na wrażenia przy snifowaniu, bo teraz to męczarnia, a stary towar był praktycznie nieodczuwalny dla nosa.

Mam jeszcze małą porcję towaru kupowanego na początku stycznia i różnica jest naprawdę spora.

Szkoda, że kolejną dobrą markę niszczą jakieś zapędy do zwiększenia zarobku. Bo tu widać pewien schemat, który swoją drogą rodzi kilka pytań. Kupowałem towar u Predatora, gdzie jakoś z miesiąc temu skończyły się zapasy starego dobrego materiału i pojawiło sie to nowe coś. Kilka dni temu zrobiłem więc zakup w PrimaSort i tu przykra i dająca do myślenia niespodzianka, bo towar jest u nich dokładnie tej samej niskiej jakości co u Predatora. Nie ma szans na to przypadek, więc się człowiek zaczyna zastanawiać, w jakim stopniu ta pozorna różnorodność vendorów ma odzwierciedlenie w rzeczywistości i czy przypadkiem ten cały rynek nie nakręca tak naprawdę jedno i to samo "laboratorium"?

Edytowano przez pablo

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA