Skocz do zawartości
Z zyciem sie pojednaj

α-PiHP, 4'-M-PVP

Polecane posty

Obecny Pihp od vipa miazga, mocny shit, przyjemniej sie topi. Kryształ niby wygodniej ale ciezko bylo z nim czasem sobie radzic. 

Pytanie natury technicznej - czy pihp rozpuszczona w glicerynie będzie stabilnym roztworem czy z czasem zdegraduje się? A jeśli tak to jakiego rzędu byłby to czas (godzina, dzień, tydzień)? 

Nie spotkałem się z sortem w krysztalkach jeszcze. Tylko proch. Substacja jest o tyle przejebana, że jej działanei szczytowe bardzo szybko ustępuje, przez co człowiek staje się zombie nz żarówką i zapalniczką. Kompulsywne dopalanei, i jeszcze, i jeszcze... W mixie z pv4 jest całkiem spoko, samej apihp z siebie brakuje tej noradrenaliny.... 

Cpaki wrzucacie w zarowke male dawki czy wpierdalacie calosc ile macie i po malu topicie calosc?? 

Mi to sie snilo ze juz po pol wrzucam albo ile mi sie tam wsypie, czasami nawet ilości rzedu do jednego g. 

Hmm... Zawsze się bałem tych ALF i innych, nawet kiedyś w konkursie od kolka wygrałem pakę i był 1g a-pvp ale poszło ze strumieniem wody klozetowej :D ale mam pytanie do osób które miały do czynienia z tym. Czy a-pihp sprawiła kiedykolwiek, że serce chciało wyskoczyć z klatki piersiowej? Chodzi o taką kurewską tachykardię. I drugie, czy benzo w tym wypadku jest gwarancją na uniknięcie schiz/psychoz/itd? Z góry dzięki :niewinny:

Benzo jest zawsze gwarancja na schizy... 

Po apihp serce ma sie normalnie. Nijak pod tym wzgledem nie jest podobne do pvp

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA