• ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

 • REKLAMA

 • Kto jest na CZACIE

  Obecnie brak użytkowników na czacie

 • Aktywni użytkownicy

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Posty

  • Czarodziej
   @biochem Za duzoe myślisz o ______/ Ale jak by w młynek dac i zmielić na pył to czemu nie ? Heee
  • NEP
   RECENZJA NEP OD Theex Nazwa: NEP (ETYLO PENTEDRON) Od: Theex..... Wygląd: Pyłek,drobnica ale nie proszek, świecący się jak kryształki, dosyc suchy Ilość: 1,2g (Gratis 0,3g x 4) na 2 szczury (ostatnie 0,3 poszło na 3 szczury [to ten trzeci poszedł do lasu po 0,1g]) Dawkowanie: Przy 0,3g na 2 szczury już było czuc ostrą faze psychodeliczną, ale co interesujące po pierwszej małej dawce po ok. 1 godz fazy mocnej psychodelicznej, wjechała faza speeda, i chilloutu (dziwna sprawa), przez pewien czas opisywana nawet jako faza przyjemna. Później poszła reszta, ale czuc było już tylko bardzo psychodeliczną fazę, psychiczną psychiatryczną nie do ogarnięcia Czas działania: Działa bardzo długo, po takiej dawce to na drugi dzien jeszcze było czuc Efekt działania: Kompletny nieogar, faza psychodeliczna jakby coś miało się wydarzyc, wjeżdża również speed. Przeważa psychodeliczna faza. Były również przesłuchy i przewidzenia ze ktoś idzie, że ktoś jest, że coś sie dzieje, kto to jest, co to jest, co tam jest itd (ale próbowane było po 3 dniach na fecie bez snu, wiec napewno to też odegrało swoją role). Jeden szczur który jeździł samochodem zaczął robic drifty, i mówił, że przechodzi faza nie przyjemna w przyjemną jeśli sie coś robi. Szczury również przekazywały że jest chęc na robienie czegos, ze nie mozna ustac w miejscu, i poszły grac w maszyny grały tam bardzo długi czas. Jest duża chęc na robienie czegoś. Podobna faza była troche do etylofenidatu, który jeden szczur miał okazje kiedys testowac (tylko że tamto działało o wiele mocniej, bo doprowadziło przez jeden dzien do braku możliwosci wymowy u jednego szczura)
   Zjazd: Ciężko powiedziec, faza jest tak długa i psychodeliczna, że nie można mówic o zjeździe, schodzi dopiero na drugi dzien, po dużej dawce snu Jeden szczur bez snu (to ten ktory wział tylko 0,3 na 3 czyli 0,1g) bał sie isc do domu, i poszedł do lasu, czekał tam 10 godzin aż poszedł do domu. Ten szczur nigdy nie brał czegoś takiego, wiec to napewno dlatego tak na niego podziałało. Opis: Technika to oczywiscie cały czas sniff zazwyczaj 0,3g na raz na 2 sczury Podsumowanie: MOCNA PSYCHODELICZNA FAZA, psychiatryk, ciezko mi cokolwiek oceniac, bo szczury są przyzwyczajone do fazy euforycznej, a nie psychodelicznej. Nie biorą czegos takiego, wiec ciezko oceniac Jeśli ktoś lubi psychodeliczną faze, to polecam. Opis był na szczurach, które nie mają kompletnie tolerki na tego typu środkach, jedynie feta/3cmc/4cmc (kiedys 3mmc/4mmc). Możliwe, że na kogos kto bierze takie psychodeliczne środki zadziała słabiej, na te szczury bez tolerki zadziałało to bardzo mocno.
   HRABIA
   NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym!  
  • Witamy forumowiczów i Zapraszamy.
   Słuchajcie ze względu, iż czekam jeszcze na dwa produkty, które nie doleciały w zeszłym tygodniu przedłużyłem przerwę do środy. Poza tym jak widać strona jeszcze nie działa, wyszedł z nią jakiś problem ale jutro ok 19 powinno być wszystko ok. Odpisałem dziś na część @ ale nie byłem wstanie odpisać na 200+ gdzie jeszcze przy okazji zrobił się straszny bałagan z zaległymi. Środa / Czwartek VIP powinien stanąć na nogi, oczywiście wszystkie zamówienia złożone przez @ i zaległe i które potwierdziłem odpisując dziś w nocy na maile zostaną wysłane jutro i na środę każdy otrzyma pakę. Jutro również zamieszczę wszelkie info o powrocie. Ze względu na ostatnie doniesienia na VIP-a oraz negatywne opinie i komentarze postanowiłem powtórzyć akcję samplową dla pierwszych 25/30 osób . Zmienię trochę zasady tej akcji żeby osoby wypowiadające się na temat moich produktów były dla was wiarygodne co za czym idzie będące najaktywniejsze na forum oczywiście nie tylko, ale gościom i tych pierwszo-postowców muszę przeprosić ale sampli nie otrzymają, bo te opinię to o du.. potłuc. Też tak teraz zauważyłem po tej małej awanturze na początku przerwy, że jak wszystko było cacy i VIP chwalony to wpadały 2/3 posty dziennie teraz jak pojawiła się awantuara to i do kilkudziesięciu podskoczyło. Widać wolimy się kłócić i pisać o negatywnych rzeczach niż pisać o pozytywach i prowadzić rozmowy na ciekawe tematy ale nie w tym rzecz to tylko takie spostrzeżenie z 3 osoby. Mam nadzieję, że niedługo zmienicie zdanie na temat VIP-A, a jakość produktów oraz świadczonych usług wpłynie na waszą opinię jak i przyniesie kilka  pozytywnych komentarzy. Jutro podam resztę informacji.              
  • Witamy forumowiczów i Zapraszamy.
   jutro strona prawdopodobnie wstanie   a sam VIP wydluza przerwe do środy      takie info na @ dal, wiec stay tuned
  • Tolerancja na stymulanty czy jakis innym jestem ?
   Może po prostu przejadłeś się tym i na organizm nie robi już to większego wrażenia.
 • Tematy