Zarchiwizowany

Ten temat jest zarchiwizowany. Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

KubaMEAkuba

Stare posty

7 postów w tym temacie

Siemka tu pisze bardziej do adminstratora i sie pytam po co posty np z przed 5lat jak środki ktore byly 5lat temu nie znajdziemy nigdzie w Polsce i ogolnie po.co są tak stare posty tylko zaśmiecaja forum i jestem ciekawy co.na to inni użytkownicy i admin

Pozdr 

Ps myśle ze admistratorzy rozważa propozycje czyszczenie forum 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam lubie poczytac stare tematy, opisy dzialania substancji, ktore nie sa juz dostepne, tripy z podrozy i wiele innych rzeczy, tym bardziej ze praktycznie wszystkie te posty pisaly osoby ktore juz dawno temu zakonczyly swój żywot na tym forum. Gołym okiem widac roznice w sposobie wypowiedzi, zachowania, kultury pomiedzy tamtą 'falą' a tą ktora jest aktywna obecnie. Zawsze mnie zastanawia co Ci ludzie robią teraz, czym sie zajmuja, czy badaja jeszcze jakies produkty w swoich laboratoriach etc ;) 

Jest to swego rodzaju 'WSPOMNIEŃ CZAR' a wiec mozna powiedziec ze taka fajna pamiątka ze starych, lepszych czasow :P

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w sumie racja ale troche egoistycznie popatrzylem na to poniewaz mnie denerwuje jak opisują substancje sprzed kilku lat gdzie je kupic itp. Ale jednak zgadzam sie ze wartosc historyczyna maja 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem mozna poblokowac stare tematy zeby nikt nie bawil sie w górnika. np zablokowac wszystkie tematy gdzie ostatni post byl np 01.07.2015 wtedy mamy pewnosc ze nikt nie odkopie starych nieaktualnych substancji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Alienoslaw napisał:

J/w, te posty mają WARTOŚĆ HISTORYCZNĄ. Pytanie do autora tematu: Czy spotkałeś się kiedyś na jakimś FORUM z taką sytuacją, że ktoś czyści stare tematy? Ja osobiście nigdzie.

Ale czy musiiec byc jak wsyscy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

• REKLAMA

• Kto jest na CZACIE

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Popularny

• Aktywni użytkownicy

• Ostatnie aktualizacje statusu

• zawiodlemsie

Jebać UFO Jadę Pagani Zondą Z Kobrą i Jamesem Bondą

· 0 odpowiedzi
    • FrEEq

FrEEq on TOUR ... " dont stop me now "... WEEKENDA CZAS ZACZAC
      UUUFFFF ... nie moge juz ... nieeee ... nieee ... niee ... nie ... albo daj
      · 11 odpowiedzi
    • luks1985  »  FrEEq

Stosowales Sunifiram ?
      Dawkowanie 10mg-15mg to bajka.
      przy sporym przekroczeniu suni staje toksyczne. ode mnie info jest prsote.
      Jesli czujesz sie osoba zdrowa, ze sprawnymi ukladami przekaznikow i hormonalnymi to bedziesz albo zachwycony albo przerazony.
      niedawno pisales, ze lobby nie przepusci ampakin.
      moze i dobrze. badania tej grupy substancji są robione dokladnie. To juz nie badania jakichs smiesznych koncernow w ktorych zawsze wszystko wychodzi jak w bajce. Dopiero kolejne badania wykluczaja powszednie i odslaniaja wszystkie zaniedbania.
      Za pare dni wrzuce SAR suni i unifiramu. To jest  narkotykowa przyszlosc. Cos co nie buduje tolerki, ale jednoczesnie nie mozesz tego uzywac codziennie. Nie chcesz tego uzywac evry day.
      Zaraz po fenylopiracetamie najpotezniejszy nootrop na rynku. W kolejce jeszcze NSI-189 ktory rozbudopwuje hipokamp. No i podwojnie fluorowany modafinil ktort w dawce 200mg jedneglo z badaczy wyslal w kosmos.

· 3 odpowiedzi
    • klub wesolego sniffiarza
      HEXen ogólnie ma opinię gównianego stima, ryje wszystko i ciało i dekiel. Ostatnio się wręcz zdziwiłem, bo za chiny nie czułem żadnego wejścia na pikawę. Ogólnie ćpając to trzeba mieć świadomość że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Ja co do nerwic mialem różne warianty, teraz bywa różnie tj odczucia typu bicie serca, ucisk w mostku. Ważne by się tym nie nakręcać, niestety często to się dzieje podświadomie :\ Benzo ... na [h] kiedyś pisali żeby bez czegoś w zapasie nie podchodzić do HEXa. Ogólnie dobrze jest mieć benzo, wiedzieć że ma się benzo, wiedzieć że w razie czego idzię w wspomóc, i co najważniejsze - NIE wziąć benzo. 
    • Demoon Ogólne info
      Można jak najbardziej, jeszcze jak.
      Wszystko w psychice siedzi tyle   3 dzień lece na hexen i bk-pdbp 
      Brak nerwicy 
      I dzisiaj zamierzam iść spać dam znać czy będą problemy ale myślę że nie (nie biore żadnych benzo)  
      Ja mam tak po kazdym mocniejszym stimie, przyjebie i lapie mnie tak jakby od razu zwala, nic mi sie nie chce, dziwne tiki, ogolnie dziwne zachowanie, nie chec do zycia, spac sie nie da dlatego nie tykam takich rzeczy choc bym chcial
      @luks1985 ale po mj miałem paranoje! Nie jakies przyśpieszenie akcji serca, a jebaną paranoję że WSZYSCY CHCĄ CIĘ KURWA ZABIĆ! Nikomu tego nie życzę, chciałem spierdalać ale zjarany + upity nie byłem w stanie butów zawiązać (i dobrze). Wyobraźcie sobie świadomość, że idziecie spać i już się nie obudzicie, bo któryś z kolegów z pracy tylko czeka na to by Cię ujebać. Otóż to.  Co do mylenia faktów, nie wiem - ten wątek to zbitka taka wszystkiego chyba  Mniejsza o to ... Ja raczej tutaj będę zaglądał pasywnie, bo u mnie testowanie tych substancji jest bez sensu. Prędzej jak coś ciekawego wynajdziecie, to wrzucę jako oczekujące do sprawdzenia kiedyś
  • Tematy