7 postów w tym temacie

Siemka tu pisze bardziej do adminstratora i sie pytam po co posty np z przed 5lat jak środki ktore byly 5lat temu nie znajdziemy nigdzie w Polsce i ogolnie po.co są tak stare posty tylko zaśmiecaja forum i jestem ciekawy co.na to inni użytkownicy i admin

Pozdr 

Ps myśle ze admistratorzy rozważa propozycje czyszczenie forum 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam lubie poczytac stare tematy, opisy dzialania substancji, ktore nie sa juz dostepne, tripy z podrozy i wiele innych rzeczy, tym bardziej ze praktycznie wszystkie te posty pisaly osoby ktore juz dawno temu zakonczyly swój żywot na tym forum. Gołym okiem widac roznice w sposobie wypowiedzi, zachowania, kultury pomiedzy tamtą 'falą' a tą ktora jest aktywna obecnie. Zawsze mnie zastanawia co Ci ludzie robią teraz, czym sie zajmuja, czy badaja jeszcze jakies produkty w swoich laboratoriach etc ;) 

Jest to swego rodzaju 'WSPOMNIEŃ CZAR' a wiec mozna powiedziec ze taka fajna pamiątka ze starych, lepszych czasow :P

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w sumie racja ale troche egoistycznie popatrzylem na to poniewaz mnie denerwuje jak opisują substancje sprzed kilku lat gdzie je kupic itp. Ale jednak zgadzam sie ze wartosc historyczyna maja 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem mozna poblokowac stare tematy zeby nikt nie bawil sie w górnika. np zablokowac wszystkie tematy gdzie ostatni post byl np 01.07.2015 wtedy mamy pewnosc ze nikt nie odkopie starych nieaktualnych substancji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 godzin temu, Alienoslaw napisał:

J/w, te posty mają WARTOŚĆ HISTORYCZNĄ. Pytanie do autora tematu: Czy spotkałeś się kiedyś na jakimś FORUM z taką sytuacją, że ktoś czyści stare tematy? Ja osobiście nigdzie.

Ale czy musiiec byc jak wsyscy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz