Skocz do zawartości
tad-rej

Knajpa "Pod Depresantami"

Polecane posty

Gość Synchro

Nie wkurwiają Was kwoty wydawane na kodę? By zbić swoje objawy odstawienne, potrzebuję 300 mg, pierwszego dnia natomiast ~350. 2 dychy w plecy tylko po to, by się nie telepać. Idę po buprę...

Tak swoją drogą, gość w temacie o liquidach kolka pisał, że efekty utrzymują się do 7h - to wskazuje na użycie legalnego CF'a. Wiecie pewnie co to za shit. Coś czuję, ze jak nie wyjdzie z  buprą to wjebię się w to gówno..

Metadon na jutro, raz! :-D

I jest metadonik o smaku cytrynowym, z Pepsi. Smaczny drink, trzy razy na dzień. Jak tam u Was? :D

Edytowano przez Synchro

@Synchro , widzę, że u Ciebie pycha pysznie. I również ubolewam nad cenami kody! 

Jak powiedziałam, tak zrobiłam - przez ostatnie dni nie brałam benzo ani kody, za to piłam alkohol (nie ma to jak wypić pół 0,7l butelki whisky za jednym razem)! Dziś najadłam się cztery ceemce i na zakończenie rendez vous z tą substancją mam swój ukochany etizolam <3

Edytowano przez śnieżka

Ja już na kode nie mogę patrzeć. Tak samo tramadol.

Obecnie jadę na buprenorfinie ekstraktowanej z plastrów, 22,22zł a starcza na dwa tygodnie

Edytowano przez SitaLambda

Ja dalej mecze dziś 1450mg tramca 3mg alpry 450mg kody  6mg klono główna faza już minęła alevgrzeje nadal hehe

Edytowano przez Anabolik
Leek

Gość Lew Tołstoj

@Anabolik - jeśli Ty tak serio i nie jest to kiepski żart, to współczuję. Nie myślałeś nad przejściem na opio o rozsądniejszym dawkowaniu w Twoim stanie? 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się