Skocz do zawartości
tad-rej

Knajpa "Pod Depresantami"

Polecane posty

nie jesten pewny działu,

Co możecie powiedziec o danej substancji ?

Edytowano przez zawiodlemsie
Przenoszę do Depresantów. Jest to opioid, a tych nie polecam brać. Ludzie przyrównują go zazwyczaj do oksykodonu. <== To był Synchro, a ja ==> ZS zamieniam temat w knajpkę Pod Depresantami.

Ja nie wiem czy tak wypierdziela lepiej niz hel , czytalem przed chwila na hyperreal i ludzie mówią ze jest słabe nawet moge zacytowac  

150mg przyjęte dożylnie o godzinie 22:10
Przez jakieś 5-10min lekka senność.
22:20 koniec działania.

Stwierdzam, iż gówno.

Stwierdzam, że gówno. Moje żyły zjadły już te całe zakupione 5g. Zajęło im to kilka dni. Największa przyjęta dawka: 800mg i.v.

Odczucia: uspokojenie, zmniejszenie głodu i (c0 dziwne) zwiększenie apetytu. 

Ale mozliwe ze goscie maja wyjebaną tolerke na opio i mogl byc moze jakis sort hujowy.

a znow jeden pisal ze zapodał 3x3mg i cos tam lekko czuł wiec sa rozne opinie ale raczej kiepskie napewno trzeba bedzie i tak pomimo tego uwazac z dawkowaniem 

Molekułowi już dawno opisali potężnego sojusznika Królowej Heni. Według niektórych jest w stanie nawet pozbawić ją tronu. Ale pod warunkiem, że nie romansowało się zbyt wiele, bo wtedy towarzysz U-4 nie ma siły przebicia by pokazać pazur.

Moc ponoć 7.5 krotnie większa od morfiny ze sporym potencjałem rekreacyjnym. Vapo/i.v- wydajniej,efektywniej,krócej  sniff/oral/pupcens- mniej ekonomicznie, stabilniej, długo.    

Wreszcie solidna kontra dla fentów. 

Zielix nie wiem jak teraz, ale jeszcze niedawno hypek dawał pochlebne opinie. Ciekawe jak bardzo pożeniona wersja trafi na rynek.  :tulimy:

(Zresztą i tak nie należy lekceważyć. Przy A-Fie też było sporo niedomówień i rozbieżności, aż w końcu pokazało się Coś, co wskazało kilku zatwardziałym stairways to heaven )

A sama budowa strukturalna "z kosmosu", powinna przez dłuższy czas pozwolić nacieszyć się nią zgłodniałym, powykręcanym  opiatowym duszyczkom. 

Jeżeli, jak to często bywa, nie okaże się, że  to wszystko jest na wyrost spowodowane szałem na względnie nową substancję i potencjał zostanie zachowany nie tylko w treści, ale i między wierszami, to zwiastuję mały powrót do przeszłości i wysyp wraków (tym razem analogowych) na ulice.  :E

Cheers!

Jak cena będzie taka jak zapowiadają, to niezłą lipa będzie jak okaże się trefny towar się otrzyma.

Dobrze wiemy, że z tym to loteria jest w ostatnich czasach.

@up

I cenę na która pozwolą sobie tylko nieliczni he Dx

Ojtam, skoro recepty na Oxy nie dostałem to sobie to z chęcią kupię nawet jeśli tyle kosztuje :biggreen: a dawkowanie niskie i tolerka prawie zerowa.

Już mi się nie chce ciągle latać do apteki po kodeinę bo coraz słabiej mnie klepie, i wcale się nie dziwię :E

Gość

Basskilia ja na pewno bd próbować sniffem w końcu to moja ulubiona forma testowania

Bardziej ekonomicznie wychodzi morfina MST 200 mg, na czarnym rynku kosztuje około 25zł, ale często nie ma gdzie kupic. Jedna taka mst200 to do 10 dawek dla nowicjusza.

,

A te „U” ile kosztuje? Też jakie są dawki, bo to dziwne i niebezpieczne, że jeden brał 800mg a inny 3mg i cos tam poczuł... Chyba że tolerka rosnie tak błyskawicznie jak przy kodeinie?

Gość akowo

co ty za glupoty gadasz. tolerka po kodzie? rosnie ale wolno dosc.

ceny U to wystarczy w google wpisac tak trudno? pewnie lepiej zeby od razy przyszlo w tloku, unpack i wziuuu w kanau.

U robi bardzo mocno ale tolerka rosnie bardzo. droga zabawka.

Gość akowo

Zacznij od maleych ilosc i najlepiej ładuj w i.v pelen relax i otepieniui bo golebmiu. sniff i oral nie warty swieczki i pamietania.

Starzy wyjadacze wybaczcie, bo dla Was to pewnie będzie SPAM wręcz. Ale ponieważ część tego społęczeństwa to durnoty bezdenne, to dam tu kopię posta z tematu wilkowego:

UZALEŻNIENIE PO OPIATACH

Uzależnienie fizyczne po opiatach to jest coś, czego nie jesteście w stanie sobie wyobrazić. To między innymi silny ból kości oraz wnętrzności - taki, że się zwijacie i ryczycie jak obrzynani żywcem ze skóry.

Widziałem wiele lat temu wieloletniego opiatowca w odludnych zakamarkach warszawskiego dworca, który wył, bo był na niezłym głodzie, a nie miał się gdzie wbić, bo miał zrost na zroście. Podobna mega frustracja bywa, gdy nie możesz się wbić igłą, bo nie widać żył.

Nie myślcie sobie, że jeśli palicie, to jesteście salonowe pieski gardzące tymi...... menelami w rynsztoku.

Otóż byłem też świadkiem, jak mój kumpel, który był amatorem ganji (okazyjnie tabsy lub amfa, ale nigdy nie lgnął do niczego jako szczególnie - jedynie do ganji), a kiedy spróbował RAZ JEDEN browna (brown sugar - odmiana palonej heroiny), ocipiał na jego punkcie totalnie. Przyszedł do mnie i prosił bym go ratował. Mieszkał u mnie ileś dni, bo bał się, że jak zostanie sam, to się niebawem skończy jego życie. Widziałem go jak się trząsł u mnie w kuchni. Jak się pocił i płakał za brownem.

Także.... tego....... Nie żebym był jakąś świętojebliwą pindą, bo sam chyba spróbuję tego U, pomimo, że ani kompot ani morfina nigdy nie podchodziły mi i dziwiłem się, że komukolwiek mogą się podobać.

ALE UWAŻAĆ DZIECIAKI i MYŚLEĆ KURWA. I czytać i pytać. Zawsze.

KNOW YOURSELF (Know your Body, Know your Mind).

KNOW YOUR SUBSTANCE.

KNOW YOUR SOURCE.

I dla już kompletnych durniów:

ZNAJ SIEBIE (swoje ciało, swój umysł)

WIEDZ JAK NAJWIĘCEJ O SUBSTANCJI

WIEDZ JAK NAJWIĘCEJ O SWOIM ŹRÓDLE

Gość akowo

jak masz znac substancje jako rc? ogarnij sie typie. 

skutki tego beda znane za kilka lat. kto chce ten laduje.

ja.pedze na pompke iv i bede sie cieszyl 30mg pujdzie w żyle.

Nie typie typie.

Po pierwsze "wiedzieć najwięcej ile się da". Po drugie "korzystać z info od innych Userów". W tym rzecz....... TYPIE. Z takim podejściem jak Twoje........ to nawet amfy nigdy by nikt nie tknął, bo skąd ma wiedzieć, że jego osiedlowy dobrodziej mu na pewno sprzedaje to, co mówi, że to jest? Więc nie cwaniakuj, tylko myśl. Chodzi o stawianie sobie poprzeczki jak najwyżej.

Chcesz TOTALNEGO bezpieczeństwa? Ono nawet nie jest możliwe, jeśli nigdy nic nie zaćpasz, bo Cię może tramwaj przejechać - i to tam, gdzie nie ma szyn :P TYPIE.

PS.

I czytaj ZE ZROZUMIENIEM. Jeśli piszę do gimbusów o uzależnieniu FIZYCZNYM, którego nawet sobie nie wyobrażąją i być może nigdy o nim nie słyszeli, jak ono wygląda, jakie jest NAPRAWDĘ STRASZNE, bo warto, żeby KTOŚ CZASEM parę słów napisał. Wysiliłbyś się TYPIE, zamiast pierdolić, skoro jesteś taki kurwa wyjadacz. Sęk w tym, że z moich obserwacji w realu, opiatowcy to ostatni ultra-egoiści, więc jeśli jest tak i z Tobą, to przynajmniej odwal się od posta pisanego w dobrej wierze dla Ludzi.

Edytowano przez Wojt
NIE CYTUJEMY POSTA POD POSTEM

Gość akowo

no spoko spoko typie.

ale piszesz na forum o takiej a nie innej tematyce i mysle ze normalnie myslacy czlowiek wie w co sie laduje i naraza.

jesli ktos nie zdaje sobie z tego sprawy to bardzo dobrze, walnie za duzo i poleci do piachu - selekcja naturalna...

caly czas piszesz ze "bylem swiadkiem" "widzialem u kumpla" troche samozastanowienia sie. z opowiesci i widzenia to nic nie wiem co sie dzieje z czlowiekiem wiec z takimi madrosciami to zapraszam na komentarze onet.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się