Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

• The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

wkońcu jestem po podrózy a dokładnie jeszcze w jej trakcie ale już ogarniam po 20mg ho mipta,mógłbym pisać dużo ale jeśli macie to za sobą to co ja tutaj jeszcze moge dodać? moje jedyne pytanie to o ile moge zwiększyć dawke? to byl mój pierwszy trip na 20 mg i myśle że dojrzałem do tego i już wiem o co tutaj chodzi ale mentlanie prawie nic,,nie moge sie doczekac juz ciepłych dni bo chciałbym z tym do jakiegos parku wyjść czy coś ale wracając do pytania,25 czy 30 mg na next? z tym ze z dawkowaniem jest problem bo ja to ogarniam w tabsach i trudno to przekroić na równo,mam jeszcze jakis kawałek z pozostałej to moze tam jest max do 5 mg

Nie wywarło to dużo powiedziane.bylo bardzo ciekawie wizualnie.ale ogarnialem.nie odcięło mnie ani nie miałem problemu z koordynacja ruchowa.mentalnie prawie nic.co do wizuali to nie miałem chyba za grubo bo nie widziałem tych fraktali o których słyszałem ani żadnych obrazów na ścianach czy coś.ciekawe jest to że tripowalem z dziewczyną pierwszy raz i ja na oko 13 mg porobiło grubo.nie docierało do niej co mówię do końca.problemy z kordynacja i z tego co mówiła widziała na ścianach jakieś wzory

Testowalem 20mg tej substancji chwile temu , bylo to 15mg  OA  i 2T poniej 5mg snifem -wiem ze nie ma juz takiego dzialania po dorzutce.

Mam jakies doswiadczene w temacie ale ostatio bylo to za czasow motyla , fenylo innych jeszcze legalnych wtedy zabawek  ,takze podszedlem do tematu z dystansem  zee wzgledu ze byllo to mega dawno.

Po dorzutce wizuale (poczatkowo dosyc slabe ) nabraly na intensywnosci ale bardzo daleko im do "zbijajacych z  nog" fajny odbior muzyki ,stan spokojnie do ogarniecia ale czasami  czulem ze umysl szedl sobie w swoich kierunkach za sie tak wypowiem takze +10mg  na nastepny raz moze byc akurat ,mozliwe byl krotkie chit chaty z domownikami w nocy takze bez spiny  

Robie sobie przerwe jakis tydzien i wrzuce 30-40 mg  obawiam sie tylko bodyload przy tej ilosci - wiem ze to nie ma porownania z takim 2c-p np :) ale jednak , ktos tu wspominal o imbirze  jak to sie ma do rzeczywistosci ?

Ogolnie pooba mi sie ,ma potencial jest dosyc lekkie ,troche wazo pod koniec  ,spodziewalem sie wiecej wizuali (navet CEV byly slabe) 

Trip okolo 3-4h  ,wrzucilem troche benzo na sciagniecie psychodelicznego stanu i poszedlem spac ,  nastepn dzien (7h snu)  leciutki afterglow bez poczucia wyplukania z sero .

Ktos moze mi porownac  1 pilla (20mg) do 1p LDS  , nie malem nigdy okazji obadac?

Cheers

Próbował ktoś tej substancji w klubie?

Domyślam się, że brakowało by mocy do tańczenia, więc dorzuciłbym 3cmc

Myślałem o ok 20mg 4 HO MIPT w pixie + na cały balet ok połówce sztuki 3cmc

Nie mam doświadczenia z substancjami halucynogennymi prócz ald 52 i grzybkami, ale grzybki tak mała ilość że za bardzo nie poczuliśmy

Pozdrawiam

Mix sajko z chlorami jest chujowy, chlory biora górę i nie dzieje sie nic ciekawego poza pogorszeniem zwały już po... Jak już to 4-homet byłby lepszy w dużej dawce(30-40) i to solo. Z sajkopodobnych to substancje z grupy 2c. Ale samą 2cb jest ciężko dostać a głównie sprzedają fly-a który moim szczurom jakoś nie za specjalnie sie podobał... Lepiej mix mmc z 3-fpm w stosunku 1:4. 

Cześć, jestem zielony w temacie więc wolę dopytać, duża jest różnica między 4homipt z rchem (1pill 20mg/25zł), a np pojedynczy-rc gdzie 100mg jest za 18zł? Kiedyś przeglądałem internet w poszukiwaniu tej substancji i znalazłem 100mg za 30zł, gdzie najlepiej kupić?

14 godzin temu, animeversa napisał:

niczym sie nie różni, no tym że z jednego sklepu (rchem) Ci dojdzie a drugi to scam xD

najlepiej kupić freebase i rozproporcjonować np. 100mg na 2 czy 3 części, ekonomiczniej wychodzi

Zaznaczmy przy tym ze bedziesz mial dobry sort bo np. 4-ho-mipt freebase chmury to była jakaś jebana porażka . Dobrze ze wycofali to gowno ze sprzedazy bo bylo nieaktywne zeby 100 mg zjeść i nie mieć za grubo to jest naprawdę coś nie tak jak wcześniej 50 mg mnie wypierdalało w czarodziejską kraine jak przepalałem canna to mi spowalniał czas jak słuchałem muzyki coś pięknego naprawdę AAAAAAAAAAAAAAAJ jak bym zjadł homipcia teraz .

Polecam jak z najczystszym sercem 4-ho-mipt

Edited by Mariusz Sanitariusz 2

@PerlaExport @devo Rchem. V zaufany, znany, partner tego jak i niebieskiego forum, sprawdzony na mojej skórze, godny polecenia.

W teorii MrKolekcja też oferuje ten produkt, ale pustka na magazynie i niestety pewnie nie wróci już, bo w przeciwieństwie do Rchema, Kolekcja musi uważać na panujące przepisy, a od kilku miesięcy HOMiPT nie jest już legalny.

Sporo czasu temu kumple załadowali we 2 beze mnie, bo byłem na wyjeździe i nie miałem możliwości. Były to tabsy z Lizard Labs, pierwszy kontakt z psajko w życiu, wcześniej tylko emka a to dwa różne światy. Początek był spoko, beka ze wszystkiego, lekkie wizuale zaczęły wchodzić, później z minuty na minutę coraz gorzej. Załadowali na zewnątrz, dopadły ich nudności, nie wiedzieli co ze sobą zrobić bo trip tak średnio zaplanowany, postanowili się przejść. Chodzili w kółko tymi samymi ścieżkami przez godzinę. wkręta kompletna, nie radzili sobie z tą fazą i oboje wystraszeni postanowili zadzwonić po innego ziomka, żeby przyszedł ich ogarnąć bo było za mocno. Ziomek przyszedł to zaczęło się uspokajać, później już było git ale już nie chcieli do tego wracać. Wróciłem z wyjazdu miesiąc później, kumple wbijają i wyciągają homipta, ja średnio zainteresowany po ich wcześniejszych opowieściach mówię sobie, że nie chcę bo też wcześniej żadnych psajko nie brałem, a chciałem na swój pierwszy raz załadować kwasa. Pogadaliśmy trochę i stwierdziliśmy wspólnie, że ładujemy ale tylko po 1/3 piguły każdy. Wcześniej kumple brali po całej na pierwszego tripa. Zjedzone, czekamy, zero efektów. Dorzucamy znowu 1/3 każdy, nadal zero efektów. Sekundę po dorzuceniu 3 części poczułem, że faza wchodzi. Kumple po chwili też. Tym razem tripowaliśmy w domu, był to mój pierwszy i ostatni trip na homipcie, a zarazem najlepszy trip w moim życiu.  Beka ze wszystkiego przez całego tripa, przecudowne, unikatowe „plastelinowe” wizuale. Widok wschodu słońca z balkonu, śpiew ptaków... coś pięknego. Do minusów mogę zaliczyć jedynie lekko utrudniony kontakt z ziomkami, ale mimo wszystko było mega pozytywnie i na tej fazie po prostu śmialiśmy się z tego. :chong:

Gdzie można w miarę bezpiecznie zamówić ten produkt, biorąc pod uwagę że niedawno stał się nielegalny? Nie miałem jeszcze styczności z dysocjantami, a z chęcią bym spróbował zachęcony opiniami. Zamawiałem już kilka razy z Rchem, ale zamawiając od nich trzeba podać swoje prawdziwe dane. Jakie nieprzyjemności mogą mnie czekać w razie przejęcia takiej paczki?

Nieprzyjemności pojawią się jak przyznasz że to Ty zamawiałeś a jeśli opłacisz to nie ze swojego konta itd. to cały czas możesz mówić że nic nie zamawiałeś 

Jak to się ma w porównaniu do hometa? 

Homet bardzo mi podpadł ale nigdzie nie mogę znaleźć aktualnie. Można samemu zamówić od LL ? Ktoś zamawiał mógłby podać jakiś namiar do nich ?