Skocz do zawartości

Polecane posty

@FantasyBoyja nie mialem jeszcze okazji, znajomy robil- mówił ze microdosing w postaci maczanki poszerza percepcje i spojrzenie na swiat i dobre jest do nauki (ambicje) :) tyle w skrocie wiem, no i to ze sie da

P.s. tylko nie róbcie maczanki z tabletek bo to bez sensu przez wypełniacz :finger:

@RaulDuke vaporyzowales freebase czy to co ma większość czyli hcl? Do microdosingu jak najbardziej nadaje sie robienie i maczanki i vapo

Pomijajac 4 podstawnikowe niektóre inne dzialaja tylko z imao, iv lub palone

Plus ja nie stwierdzam czy sens to ma czy nie. Pisze po prostu o istnieniu takiej możliwości

Ale fakt faktem na pelnego tripa raczej palone nawet freebase sie nie nadaje

@KOGUT91

Trafne jak również trudne i wymagające pytanie.

A nie ; o przepraszam napisałeś "czy ma to coś" a nie "co ma to coś"  więc pytanie jednak banalne i z dupy... Na które nasuwa się logiczna odpowiedź "TAK"

Nie będę silił się na grzecznosć jak Ty nie siliłeś się na wpisanie frazy w wyszukiwarkę i przeczytania informacji na temat substancji.. I mam ochotę wymierzyć Ci wychowawczego z otwartej. Dobra koniec frustracji.. Wysilę się i powiem ci kilka ciekawostek.

Łączy je to, że obie substancje są psychoaktywne, należące do grupy Tryptamin

4-HO-MET jest to Metocyna, zaś 4-HO-MiPT Miprocyna (ile wspólnych literek w nazwach oraz wzorach :D zadanie dodatkowe na 6 obliczyć ile)

4-HO-MiPT można uznać za substytut 4-HO-MET, jakbyś nie zrozumiał ;porównaj sobie margarynę do masła.

Nie gniewaj się za szyderczy styl wypowiedzi pozdróżniku :D w każdym razie mam nadzieję, że moja odpowiedź uświadomiła CI że obie substancje COŚ łączy. Jeżeli nie :) to nie zalecam poszerzania światomości psychodelikami. 

Tak czy siusiak ;) pozdro mordo

Edytowano przez zajebieciebieiciebie

Witam Panowie,

U kogo jest najczystszy sort 4-HO-MiPTa ? Wolal bym uniknac Demonowych body loadow ;-) Moj znajomy mysli o kupnie od Predatora poniewaz ma tez 2C-B-FLY ktore chcialby przetestowac i porownac z normalnym 2C-B.

Troche z innej beczki, jednak tutaj doswiadczeni psychonauci sie wypowiadaja wiec sprobuje, dla nowicjusza ktory chce sprobowac LSD (sprawdzone zrodlo, znana dawka) cos lzejszego ? Zauwazylem opinie ze trip na ETH-LAD daje wiecej kontroli, jest mniej agresywny i generalnie moze bylo by dobrym pomyslem zeby tak sie przekonac czy sajko sa dla kogos lub nie ? 

Pozdrawiam

polecalbym 1p na sprobowanie-33% aktywności LSD-25 w jednej sztuce

Eth-lad jest mocniejszy

to już wasz wybór 

A co do sortu ho jak nie chcesz Demoona to predator/pasjonat

@Smatt

sorry że odkopuje tak pozno

Witam! 

Czy miprocyna powoduje jakieś skutki uboczne?

Można ją bezpiecznie łączyć z alko?

Czy po <15 mg w klubie można się dobrze bawić?

Jakiś czas temu miałem sort od pasjo,fajne zielone bąbelki ,1 raz z sajko,mega,dużo wizuali mogłem oglądać filmy przy zamkniętych oczach do tego odpowiednią muzyka sterowała tym co widzę,coś nie do opisania,bodyload nie odczuwalny praktycznie,uczucie na ciele troszkę jak po morfinie,mega pozytywnie ale żadna następna już nie była tak jak ten pierwszy raz,nie zauważałem tego oddychania otoczenia,i nie było tyle cevow co wczesniej,nie połączył bym tego z alko,natomiast MJ świetnie się komponuje 

Pewne pytanie mam - wiem, że najlepiej byłoby poczekać tak z 2 tyg ale niestety, mam takie ciśnienie, że nie wytrzymam. A wyjazd za pare dni i nie będe miał na to czasu. CZy po 1p w ilości 100ug w czwartek, po tygodniu odczuje w ogóle efekt 4-ho-mipt w ilości 30mg? Licze na głębszego tripa, gdzie odpowiedziałbym sobie na parę pytań, w ciepłym własnym pokoju. Czy jednak zostanie trip bardzo spłaszczony, przez tolerancje krzyżową? 
Przez ostatnie 2 lata zero psychodeli. Teraz wrzuciłem na nowo 1p ale w małych ilościach. 

Czy tydzień będzie wystarczający? 

100ug 1p-lsd nie jest aż tak dużą dawką. Tolerancja oczywiście wzrosła, ale nie do takiego stopnia by spłyciła mocno 30mg ho mipta. Będzie dobry Trip gdy zadbasz o S&S. 

Temat od tego co zabił aliena to miud xD prawdziwy, na początek zeby poczuc fajnie jakies 30 + pozniej dolozylem jakeis 30i mnie trzyma od 6 godzin XDXDXD kurwa kocham ten wymiar wszyscy mają na mordzie XD wszyscy tacy usmiechnięci, szczesliwi, nikt nie ma problemow xD wiecie co jest problemem XD nie mozna mowic ale to tylko takie e delikatne bo i tak nie potrzeba XD jest zajebiscie 

pierwszy raz z takimi rzeczami xDD wczesniej bylem fanem trójki i teraz juz nie wiem co jest kurwa lepsze XDXD kocham kazdego cale to forum pozdrawiam XD 

muzyka, miejcie zajebiste słuchawki ja np nauszne i takie polecam XD, jakiś kocyk najlepiej ale ja nie musze bo i tak jest zajebiscie XD, Internet i kurwa co najwazniejsze
@EDIT 
to przepis na zajebistego tripa xDDD

aaaaaa jedzenie xD 

nigdy nie mialem takiego gastro

mialem opcje gdzie przepaliłem po 2-3 sztuki na raz i nigdy mnie tak zajebiscie nie trzymało xDXDXd kocham to gowno 

Edytowano przez HVV

Gość tryptodyso

4-HO-MIPT jak to nazwał go Mój kolega "zabawka w proszku", jeśli zażywa się go odpowiednio to zawsze bardzo przyjemna, jednak jak to z psychodelikami-brak szacunku potrafi okazać pazur i ogromny bodyload i obniżone samopoczucie(set and settings). Dawki 10mg u niektórych poprawiają humor-nie zauwazylem, 25mg to juz dobry trip,  nie odwazylbym sie jednak skoczyc do 50mg. W kapsułce wchodzi około 30/40min, wejście charakterystyczne jak dla grzybów(w końcu to miprocyna, pochodna psylocyny), peak trwa około 1,5h a całość zamyka się w 4/6 godzinach więc jest to lepsza opcja jeśli chcemy potem zasnąć i mamy mniej czasu, jednak na przemyślenia i zachwyt mamy także mniej czasu :) 

Osobiście wizauli nie miałem jakiś dużych, wszystkie psychodeliki serotoninowe bardziej mnie "oświecają" więc to zależy od człowieka, nawet sam Aldous Huxley mówił, że jego kolega miał zdolność do wizualizacji a on sam nie.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA