Skocz do zawartości

Polecane posty

@PerlaExport @devo Rchem. V zaufany, znany, partner tego jak i niebieskiego forum, sprawdzony na mojej skórze, godny polecenia.

W teorii MrKolekcja też oferuje ten produkt, ale pustka na magazynie i niestety pewnie nie wróci już, bo w przeciwieństwie do Rchema, Kolekcja musi uważać na panujące przepisy, a od kilku miesięcy HOMiPT nie jest już legalny.

MrKolekcja już nie wróci, pisał mi w mailu <_< Wszystko przez tych opresorów a spróbowałbym jeszcze raz hompcika od nich. Ewentualnie samemu z LizardLabs spróbować zamówić

Sporo czasu temu kumple załadowali we 2 beze mnie, bo byłem na wyjeździe i nie miałem możliwości. Były to tabsy z Lizard Labs, pierwszy kontakt z psajko w życiu, wcześniej tylko emka a to dwa różne światy. Początek był spoko, beka ze wszystkiego, lekkie wizuale zaczęły wchodzić, później z minuty na minutę coraz gorzej. Załadowali na zewnątrz, dopadły ich nudności, nie wiedzieli co ze sobą zrobić bo trip tak średnio zaplanowany, postanowili się przejść. Chodzili w kółko tymi samymi ścieżkami przez godzinę. wkręta kompletna, nie radzili sobie z tą fazą i oboje wystraszeni postanowili zadzwonić po innego ziomka, żeby przyszedł ich ogarnąć bo było za mocno. Ziomek przyszedł to zaczęło się uspokajać, później już było git ale już nie chcieli do tego wracać. Wróciłem z wyjazdu miesiąc później, kumple wbijają i wyciągają homipta, ja średnio zainteresowany po ich wcześniejszych opowieściach mówię sobie, że nie chcę bo też wcześniej żadnych psajko nie brałem, a chciałem na swój pierwszy raz załadować kwasa. Pogadaliśmy trochę i stwierdziliśmy wspólnie, że ładujemy ale tylko po 1/3 piguły każdy. Wcześniej kumple brali po całej na pierwszego tripa. Zjedzone, czekamy, zero efektów. Dorzucamy znowu 1/3 każdy, nadal zero efektów. Sekundę po dorzuceniu 3 części poczułem, że faza wchodzi. Kumple po chwili też. Tym razem tripowaliśmy w domu, był to mój pierwszy i ostatni trip na homipcie, a zarazem najlepszy trip w moim życiu.  Beka ze wszystkiego przez całego tripa, przecudowne, unikatowe „plastelinowe” wizuale. Widok wschodu słońca z balkonu, śpiew ptaków... coś pięknego. Do minusów mogę zaliczyć jedynie lekko utrudniony kontakt z ziomkami, ale mimo wszystko było mega pozytywnie i na tej fazie po prostu śmialiśmy się z tego. :chong:

Gdzie można w miarę bezpiecznie zamówić ten produkt, biorąc pod uwagę że niedawno stał się nielegalny? Nie miałem jeszcze styczności z dysocjantami, a z chęcią bym spróbował zachęcony opiniami. Zamawiałem już kilka razy z Rchem, ale zamawiając od nich trzeba podać swoje prawdziwe dane. Jakie nieprzyjemności mogą mnie czekać w razie przejęcia takiej paczki?

Nieprzyjemności pojawią się jak przyznasz że to Ty zamawiałeś a jeśli opłacisz to nie ze swojego konta itd. to cały czas możesz mówić że nic nie zamawiałeś 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się