Skocz do zawartości

Polecane posty

Aż dziw, że nie ma tu jeszcze tego tematu. 4-HO-MIPT... sort od wilków, przyjęte 25mg. 5-MEO-NIPT przy tym to trucizna, bodyload praktycznie nieodczuwalny, nie był nieprzyjemny. Kolory ciepłe, czerwone. W pewnym momencie u typa w domu zacząłem oglądać filary z fraktali, ale się mnie zapytał co odpierdalam to się ogarnąłem :E. Ta substancja jest waszym przyjacielem! Podczas tripu, pogadałem tak szczerze z przyjacielem (jak się okazało prawdziwym), że się rozpłakał przy mnie, ale wyrzucił wszystko co go bolało. Uświadomił mi też, że problem uchodźców to współczesny Koń Trojański. Nie mogli wygrać w otwartej walce, a teraz są już zainstalowani w europie, są obok nas, gotowi, czekają tylko na sygnał żeby odpalić bomby w największych miastach europy. Wyobraźcie sobie detonacje tylu bomb w jednym czasie. Niedługo jak nie będziesz wierzył w to co ci karzą to ci utną łeb, bo ktoś ma takie widzimisię, że nie może być inaczej niż on uważa. Ahh... wielkie dzięki mipt!!!! :biggreen:  A ja chyba niedługo spierdalam na Islandię, może tam ich nie wpuszczą(albo meksyk :galy:).

Dobry raport :E

Masz jakieś porównanie do 4-HO-MET albo 4-ACO-DMT?

Niestety przed 1. lipca nie miałem schizofrenii :biggreen:

Z ta Islandia to ostatecznosc.

Poki co nie dajmy im powodow by.nas znienawidzili.

Kazdy wrog moze byc przyjacielem.

Kazdy przyjaciel moze zostac wrogiem

Tylko niestety się obawiam, że oni mogą nas nienawidzić za to, że uważamy, że świat działa inaczej niż oni myślą. Problem się zaczyna kiedy ktoś ma zamkniętą głowę, bo z taką osobą nie da się porozmawiać. A na Islandii mam wujka, jak coś to piszcie na pw to będę ściągał uchodźców z Europy :E

Gość akowo

Chcesz brać trypaminy na imprezie? Nie są to substancje pod takie rzeczy. Skoro już musisz to zależy jak doświadczony jesteś z sajko. Na początek uderzałbym w dawkę 20-30mg.

Na "melanz" dla starych wyjadaczy 20-30mg ale nie widze nikogo po tym na domowce a co dopiero w klubie !

"WUDZIA" w polaczeniu z tym materialem zrobi "kUkU" :| 

No chyba ze masz material z lasu ktory nie ma nic wspolniego 4homiptem to nie pomoge bo to jakies gowno - klepie ale to nie ten odczynnik ! Wprawieni w bojach sie polapia ... swiezaki i tak nie wyczuja.

:biggreen:   4hoMipt + klub = ZAGUBIONY KAMIKADZE :E

Heh więc twierdzisz, że wilki nie mają ho-mipta? :E  I jak tu szukać swojego stanu, albo bezpiecznie coś brać jak się nawet nie wie co bierze. Co to może być w takim razie wdłg. ciebie? Nie lubie nie wiedzieć co biorę. A najgorsze jest to, że człowiek może być teraz przekonany całe życie, że jadł ho-mipta i że on tak klepie. A może to włąśnie ty całe życie jadłeś co innego hehe. Ehh... i komu tu powierzyć pieniądze, aby zrobił coś porządnie i tak jak mówi.

FrEEq to ciekawe co piszesz, gdyż ostatnio bylem na tripie z sortem od tych z lasu i niby był to 4ho-mipt. Nie jestem wprawiony w bojach z trypaminami, ostatnia moja przygoda z nią odbyla się gdzieś 5lat temu i było to LSD. Dawkę ho-mipta jaką sobie ustaliłem to 25mg choć uważam teraz że o te 5mg za dużo. Rozpierdol w bani na dobre 5-6h. W 1h wkręcają się kolorki, dekoracje świąteczne powiększały tą magiie. Po godzinie obraz zaczął skakać na boki że aż się zżygalem chyba wodą, ciężko mi bylo to ocenić bo był rozpierdol w oczach.  Po jakimś czasie musiałem zamnkąć oczy bo nieogarnialem ;D  CEVY byly mega, ogólnie dobrzę wkręciła mi się ta substancją bo przeżywałem ją jeszcze dzień później z podniecenia. Peak. byl przesadzony, wszystko wywracalo mi się do góry nogami. Jak bylem na kiblu sie odlać to myślałem że jestem jak durszlak, miałem wrażenie że przeciekam calym ciałem. Substacja wkręca fajnie fazy tak więc na +.

Ja bym chciał jeszcze dodać, że radzę uważać z tą substancją. Jak pierwszy trip był czystym pozytywem to w drugim już nie było tak kolorowo. Tym razem miałem okrutny bodyload (może to być spowodowane tym, że niedokładnie odmierzyłem substancję i wziąłem za dużo), który towarzyszył mi przez cały trip co było najgorsze. Czułem jak moje ciało rozkłada tą substancję, ale się z tym męczy jak ja pierdole. Gdyby nie ten dyskomfort cielesny byłoby git, widziałem nawet w czterech wymiarach :biggreen:. Ostrzegam was bo czytałem gdzieś, że ta substancja jest kapryśna i coś może być na rzeczy. Jak z nią dłużej poeksperymentuję i odkryję coś nowego to zdam relację.

Gość nabijajwiadro

To ładne fazy po tym leśnym sorcie są widzę.

A jakby dopalić na peaku kanna to myślę, że Matrix gwarantowany

Gość akowo

Gdzie teraz znajdę dobrego 4homipt lub inne fajne sajko, wiem ze Wolf ma ale z tego co czytam to są bardzo skrajne opinie a nie chce brać kota w worku.

Gość nabijajwiadro

crack inside dopamina   /  tryptaminy na serotonine siadają więc możesz

Ostatnio waporyzowałem 20mg z żarówy. Podziałało na granicy placebo, dopiero jak dopaliłem kanna coś wisiało w powietrzu. I teraz albo słabo ta substancja działa waporyzowana(ewentualnie zrobiłem to źle, ale chyba nie wymaga to dużego skilla) albo jest druga opcja i tu pojawia się też moje pytanie do ekspertów. Tydzień przed tym wydarzeniem jadłem 4mg doca, znając troszkę tą substancję wnioskuję, że pewnie zostawia po sobie długo tolerancję. Czy zachodzi tolerancja krzyżowa między miptem, a docem i trzeba czekać 2 tyg na mipta po zabawie z tym drugim?

Po miesięcznej przerwie od ciągłego brania psychodelików - średnio raz na 1-2 tygodnie przez ponad pół roku wziąłem 30mg. Efekty były słabsze niż się spodziewałem, ale i tak trip był przyjemny. Mniej euforii i mniejsze wczucie w muzykę niż na 4-HO-MET, bardziej idzie w stronę grzybów czy 4-AcO-DMT, z tą rożnicą że podnosi ciśnienie i przyspiesza tętno a inne 4-podstawione tryptaminy są bardziej uspokajające. Po ustąpieniu CEVów i OEVów nie mogłem zasnąć i nie wiem dlaczego nie przyszło mi do głowy żeby wziąć benzo. Dziś odeśpię chyba do jutrzejszego popołudnia z pomocą U-47700 i melatoniny. Ogólnie oceniam na 7/10.

@up Między tryptaminami, fenyloetyloaminami i lizergamidami występuje tolerancja krzyżowa bo działają na te same receptory (z inną siłą, ale mechanizm jest mniej więcej ten sam). Ogólnie istnieje taka zasada, że tolerancja zeruje się w ciągu 2 tygodni, ale różnie to może być. Czasem może to zająć nawet do miesiąca, a minimum to tydzień. Mógłbyś czekać krócej i wziąć więcej, ale jak poczekasz dłużej to zaoszczędzisz materiał i będzie jakby bardziej "specjalnie" (mówię po sobie, bo po tak częstym braniu przygody były coraz mniej magiczne).

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA