Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Recommended Posts

Aż dziw, że nie ma tu jeszcze tego tematu. 4-HO-MIPT... sort od wilków, przyjęte 25mg. 5-MEO-NIPT przy tym to trucizna, bodyload praktycznie nieodczuwalny, nie był nieprzyjemny. Kolory ciepłe, czerwone. W pewnym momencie u typa w domu zacząłem oglądać filary z fraktali, ale się mnie zapytał co odpierdalam to się ogarnąłem :E. Ta substancja jest waszym przyjacielem! Podczas tripu, pogadałem tak szczerze z przyjacielem (jak się okazało prawdziwym), że się rozpłakał przy mnie, ale wyrzucił wszystko co go bolało. Uświadomił mi też, że problem uchodźców to współczesny Koń Trojański. Nie mogli wygrać w otwartej walce, a teraz są już zainstalowani w europie, są obok nas, gotowi, czekają tylko na sygnał żeby odpalić bomby w największych miastach europy. Wyobraźcie sobie detonacje tylu bomb w jednym czasie. Niedługo jak nie będziesz wierzył w to co ci karzą to ci utną łeb, bo ktoś ma takie widzimisię, że nie może być inaczej niż on uważa. Ahh... wielkie dzięki mipt!!!! :biggreen:  A ja chyba niedługo spierdalam na Islandię, może tam ich nie wpuszczą(albo meksyk :galy:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry raport :E

Masz jakieś porównanie do 4-HO-MET albo 4-ACO-DMT?

Niestety przed 1. lipca nie miałem schizofrenii :biggreen:

 

Z ta Islandia to ostatecznosc.

Poki co nie dajmy im powodow by.nas znienawidzili.

Kazdy wrog moze byc przyjacielem.

Kazdy przyjaciel moze zostac wrogiem

Tylko niestety się obawiam, że oni mogą nas nienawidzić za to, że uważamy, że świat działa inaczej niż oni myślą. Problem się zaczyna kiedy ktoś ma zamkniętą głowę, bo z taką osobą nie da się porozmawiać. A na Islandii mam wujka, jak coś to piszcie na pw to będę ściągał uchodźców z Europy :E

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest akowo

Chcesz brać trypaminy na imprezie? Nie są to substancje pod takie rzeczy. Skoro już musisz to zależy jak doświadczony jesteś z sajko. Na początek uderzałbym w dawkę 20-30mg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na "melanz" dla starych wyjadaczy 20-30mg ale nie widze nikogo po tym na domowce a co dopiero w klubie !

"WUDZIA" w polaczeniu z tym materialem zrobi "kUkU" :| 

No chyba ze masz material z lasu ktory nie ma nic wspolniego 4homiptem to nie pomoge bo to jakies gowno - klepie ale to nie ten odczynnik ! Wprawieni w bojach sie polapia ... swiezaki i tak nie wyczuja.

:biggreen:   4hoMipt + klub = ZAGUBIONY KAMIKADZE :E

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh więc twierdzisz, że wilki nie mają ho-mipta? :E  I jak tu szukać swojego stanu, albo bezpiecznie coś brać jak się nawet nie wie co bierze. Co to może być w takim razie wdłg. ciebie? Nie lubie nie wiedzieć co biorę. A najgorsze jest to, że człowiek może być teraz przekonany całe życie, że jadł ho-mipta i że on tak klepie. A może to włąśnie ty całe życie jadłeś co innego hehe. Ehh... i komu tu powierzyć pieniądze, aby zrobił coś porządnie i tak jak mówi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FrEEq to ciekawe co piszesz, gdyż ostatnio bylem na tripie z sortem od tych z lasu i niby był to 4ho-mipt. Nie jestem wprawiony w bojach z trypaminami, ostatnia moja przygoda z nią odbyla się gdzieś 5lat temu i było to LSD. Dawkę ho-mipta jaką sobie ustaliłem to 25mg choć uważam teraz że o te 5mg za dużo. Rozpierdol w bani na dobre 5-6h. W 1h wkręcają się kolorki, dekoracje świąteczne powiększały tą magiie. Po godzinie obraz zaczął skakać na boki że aż się zżygalem chyba wodą, ciężko mi bylo to ocenić bo był rozpierdol w oczach.  Po jakimś czasie musiałem zamnkąć oczy bo nieogarnialem ;D  CEVY byly mega, ogólnie dobrzę wkręciła mi się ta substancją bo przeżywałem ją jeszcze dzień później z podniecenia. Peak. byl przesadzony, wszystko wywracalo mi się do góry nogami. Jak bylem na kiblu sie odlać to myślałem że jestem jak durszlak, miałem wrażenie że przeciekam calym ciałem. Substacja wkręca fajnie fazy tak więc na +.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chciał jeszcze dodać, że radzę uważać z tą substancją. Jak pierwszy trip był czystym pozytywem to w drugim już nie było tak kolorowo. Tym razem miałem okrutny bodyload (może to być spowodowane tym, że niedokładnie odmierzyłem substancję i wziąłem za dużo), który towarzyszył mi przez cały trip co było najgorsze. Czułem jak moje ciało rozkłada tą substancję, ale się z tym męczy jak ja pierdole. Gdyby nie ten dyskomfort cielesny byłoby git, widziałem nawet w czterech wymiarach :biggreen:. Ostrzegam was bo czytałem gdzieś, że ta substancja jest kapryśna i coś może być na rzeczy. Jak z nią dłużej poeksperymentuję i odkryję coś nowego to zdam relację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nabijajwiadro

To ładne fazy po tym leśnym sorcie są widzę.

 

 

A jakby dopalić na peaku kanna to myślę, że Matrix gwarantowany

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest akowo

Gdzie teraz znajdę dobrego 4homipt lub inne fajne sajko, wiem ze Wolf ma ale z tego co czytam to są bardzo skrajne opinie a nie chce brać kota w worku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest nabijajwiadro

crack inside dopamina   /  tryptaminy na serotonine siadają więc możesz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio waporyzowałem 20mg z żarówy. Podziałało na granicy placebo, dopiero jak dopaliłem kanna coś wisiało w powietrzu. I teraz albo słabo ta substancja działa waporyzowana(ewentualnie zrobiłem to źle, ale chyba nie wymaga to dużego skilla) albo jest druga opcja i tu pojawia się też moje pytanie do ekspertów. Tydzień przed tym wydarzeniem jadłem 4mg doca, znając troszkę tą substancję wnioskuję, że pewnie zostawia po sobie długo tolerancję. Czy zachodzi tolerancja krzyżowa między miptem, a docem i trzeba czekać 2 tyg na mipta po zabawie z tym drugim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po miesięcznej przerwie od ciągłego brania psychodelików - średnio raz na 1-2 tygodnie przez ponad pół roku wziąłem 30mg. Efekty były słabsze niż się spodziewałem, ale i tak trip był przyjemny. Mniej euforii i mniejsze wczucie w muzykę niż na 4-HO-MET, bardziej idzie w stronę grzybów czy 4-AcO-DMT, z tą rożnicą że podnosi ciśnienie i przyspiesza tętno a inne 4-podstawione tryptaminy są bardziej uspokajające. Po ustąpieniu CEVów i OEVów nie mogłem zasnąć i nie wiem dlaczego nie przyszło mi do głowy żeby wziąć benzo. Dziś odeśpię chyba do jutrzejszego popołudnia z pomocą U-47700 i melatoniny. Ogólnie oceniam na 7/10.

@up Między tryptaminami, fenyloetyloaminami i lizergamidami występuje tolerancja krzyżowa bo działają na te same receptory (z inną siłą, ale mechanizm jest mniej więcej ten sam). Ogólnie istnieje taka zasada, że tolerancja zeruje się w ciągu 2 tygodni, ale różnie to może być. Czasem może to zająć nawet do miesiąca, a minimum to tydzień. Mógłbyś czekać krócej i wziąć więcej, ale jak poczekasz dłużej to zaoszczędzisz materiał i będzie jakby bardziej "specjalnie" (mówię po sobie, bo po tak częstym braniu przygody były coraz mniej magiczne).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze wiedzieć. Czyli wychodzi na to, że zjebałem po całości hehe. Ale więcej nie popełnię tego błędu i się nie zawiodę. Tak przy okazji znów mam pytanie do ekspertów: czy zachodzi tolerancja krzyżowa między miptem a mdma?

 

Trochę się pobawiłem z tą substancją i powiem wam, że ma swój potencjał. Raz nie byłem pewien, ale jak się okazało źle odmierzyłem dawkę i wziąłem 31mg. Żeby było śmiesznie stwierdziłem, że troszkę przyjaram na bodyload, więc wyszedłem na strych zapalić. Niestety dziwnym trafem tryptamina zaczęła błyskawicznie się instalować i już przy wychodzeniu na klatkę czułem, że wjeżdża faza, ale stwierdziłem że to za wcześnie. Jak wróciłem do pokoju zapaliłem sobie lampę UV, ale promienie zaczęły z niej tak wypierdalać, że się przestraszyłem, że sobie popsuję oczy i ją wyłączyłem. Położyłem się na łóżku a wszystko zaczęło kręcić się dookoła własnej osi. Nie będę wam dalej opowiadał bo przestałem się skupiać na zaletach fazy, a przestraszyłem się, że będzie za grubo lecz nie skończyło się badtripem. Myślę że 28mg będzie dawką dla mnie. Chciałem tyle wziąć za drugim razem lecz sypnęło mi się 30, więc tyle wziąłem. I znowu miprocyna udowodniła mi, że ma potencjał. Widać po niej głębie głębi - 4d. W pewnym momencie gdy stałem w kuchni, rzeczywistość przybrała kształt kul złączony ze sobą, a ja chodziłem po tej kuli i kurwa niby podłoga była płaska, ale ja chodziłem po łuku :chong:. Później jeszcze jak zwykle przemyślałem swoją obecną sytuację życiową, zrozumiałem do czego doprowadziły moje wybory i zastanowiłem się i wytłumaczyłem sobie co mniej więcej dalej chcę robić. Później pół nocy gadałem na gg z kumplem z Holandii haha na prawdę płakałem ze śmiechu przy monitorze, brzuch mnie bolał. Ogólnie jakby ktoś się zastanawiał to polecam.

Edited by pablo
Połączono posty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio po bardzo długiej przerwie od tej substancji zapodałem sobie 29mg. Powiem wam, że substancja ma naprawdę duży potencjał. Sort mam od Wilka i niestety muszę powiedzieć, że jest to praktycznie niemożliwe żeby nie było to zanieczyszczone jakimś syfem. Bodyload mnie prawie zmiótł z ziemi. Wchodzi naprawdę szybko. Po jakichś 20min zaczynają się pierwsze efekty (w tym kureski bodyload). Nie wiem jak można tu mówić o jakiejkolwiek euforii jak napierdala cię brzuch. Myślałem, że zgniecie mi wnętrzności, czuć z jakim wielkim oporem nasz organizm przerabia ten związek. Wyobraźcie sobie ten moment jak jest niedobrze chwilę przed wyrzyganiem się, sam rzyg też jest nieprzyjemny, ale jak się już zerzygacie to czujecie nieziemską ulgę. Tu jest tak samo tylko nie możecie się porzygać. Jakieś półtora godziny z uczuciem na granicy porzygu, dobrze, że miałem mj to trochę pomogło. Teraz gdy mam jako takie doświadczenie mogę porównać tę substancję do 1P-LSD. Mam wrażenie, że jest ciekawsza, mniej przewidywalna i posiada większe spektrum kolorów. Naprawdę ciekawa i kolorowa tryptamina, wszystko po niej oddycha i pulsuje. Tylko, że jakbym miał porównywać bodyload tych dwóch substancji to 1P-LSD nie ma go wcale, ale pewnie to chodzi o czystość sortu, bo nie wierzę, że 4-HO-MIPT cieszyłby się taką popularnością z tak kosmicznym bodyloadem. Ogólnie trip był świetny, trzeba było tylko ignorować ból. Muzyka, która się świetnie sprawdziła po tej substancji i którą polecił mi @plopek :

 

 

Naprawdę ciekawa muzyka i fajnie rozbudowana linia perkusyjna. Do tego okładka była gifem hehe ;)

Bardzo ciekawa substancja tylko spróbował bym jej z pewnego źródła. Ostrzegam osoby, które biorą to od demoona. Po opisach wnioskuję, że sort ten sam co wilkowy. Ja po tym co przeżyłem ostatnio(bodyload) chyba już tego więcej nie tykne, bo mogę bezpośrednio odczuć jak rozpierdala to mój organizm, a mam tego jeszcze równiutko grama, chyba pójdzie w kibel. Strona mentalna i wizualna tripa zachęciła mnie do poznania lepiej tej substancji i uważam nawet, że może być lepsza od 1P-LSD dlatego niedługo prawdopodobnie zamówię trochę od sprawdzonego vendora i wtedy porównam sorty i zdam relację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...