Skocz do zawartości
Synchro

FUB-AMB, AMB-FUBINACA

Polecane posty

Sort od Ozz zajebisty. Niestety miałem tylko na jedną noc.

Pragnę wprowadzić system odmierzania "grainów" - w militariach, jest to jednostka wynikające z kulek w które zbija się czarny proch. Każdy z otrzymanych sortów FUB-AMB wyróżniał się właśnie tą cechą.

Dla mnie pierwsze dawki wynoszą po 2-4 grainy, kolejne dochodzą do 10-20. Jara się to super. 

Sort od RCHiro.ru. Otrzymany w worku podpisanym jako 5F-ADB, po czasie wyszło, że to ichni FUBik.

O cholera, czy to jest lekko żółtawe? Zdecydowanie cuchnie benzyną. Kiedyś taki sort zafundował mi niezłe choróbsko. Do suszenia. 

Sort w postaci żółtawego "masła" - proszku w którym jest tyle nieodparowanego rozpuszczalnika, że zmienia on konsystencję.

Po wyschnięciu wrzucam do bazy glikol/gliceryna (50/50) - w trakcie mieszania i podgrzewania proszek miał tendencję do stworzenia jednej kropli, jednak zawczasu ją rozbiłem. Aromat, wolę nie wąchać, i odstawiamy.

Hm... Nie jest złe. Ale coś krótkie. W sumie, to mniej włazi na serce. Gastro też znośne, oczy znośne. Fajno! :D

Tylko krótko. I całkiem słabo jak na FUB-AMB, choć może to już kwestia tego, że ze mnie jest stary ćpun.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA