Skocz do zawartości
Synchro

FUB-AMB, AMB-FUBINACA

Polecane posty

Pisane pod wpływem:

Są kannabinoidy które usypiają. Które wypierdalają. Które upadlają.

A to FUB-AMB fanom AMkowego jebnięcia sprawi radochę nie z tego świata. Znacznie przebija AM-2201 czy 5F-PB-22, zapewniając jednocześnie bardziej euforyczną i z tego też odrobinę spokojniejszą fazę.

Serducho i, co rzadko się zdarza, jelita - wariują.

Przy 1:24 rozpoczynałem badania paląc od strony dupki i bywało za mocno. Po 5-10 spaleniach można próbować jarać ćwierć lufki.

Jeśli nie przesadzicie, jest to jeden z najlepszych, najsilniej euforycznych kannabinoidów na rynku. Trzyma od 5 do 40 minut.

Osoby które mają problemy z krążeniem mogą po tym umrzeć.

Metabolity tej substancji mogą być znacznie szkodliwe.

Sort wilka i pv8 ma identyczną aktywność.

Wracam do jarania. Mam nadzieję, że produkcja w Europie już trwa i nie wyczerpie się nam to za szybko. Znacznie toksyczniejsze od 5F-PB-22.

Moim zdaniem jest to najbardziej upajający kannabinoid na rynku. Póki co zbadałem 0,25 g sortu wilczurów, wczoraj dotarła paczka z 2 g od pv8.

Niestety tolerka szybko skacze. Nie na tyle szybko bym narzekał, jako przyprawa do dnia jest idealne.

Więcej info wkrótce.

Gość nabijajwiadro

Lufa z rana jak śmietana :D

Ten stan gdy wstajesz z rana i bierzesz srogiego bucha z maczany w proporcjach 1:10 jest piękny..później to już niestety pogoń za smokiem

naturala z rana to rozumiem ale od rana nacpac sie kana ??:D z ranca jaram tylko ziolo na noc moge cos mocniejszego czyli chemicznego :D kazdy lubi cos innego... :D

bata z ranca to lubie przyjebac nawet i o 6 ale nie syntetyczne kana :P synchro to stary zaprawiony w bojach narkus :P propsy dla niego :D

sorry za spam mozna wyjebac :P

Gość nabijajwiadro

sorry za off topa ale niektore odmiany jazzu potrafią mocniej w bani zamieszac niz te syntetyki

wiadome ze sa hardcorowe sprzety jak chocby slynny kush 1 buch z bonia i styka na pol dnia :D ale chodzi mi o to ze po syntetykach jest dziwna faza chuj wie czy bedzie git czy nie ja to po tym czuje sie jak bym pil :D taka faza nijaka z dupy wzieta :D natural to natural z gory jasne ze bedzie fajnie i masz pewnosc ze nie zdechniesz :P

Nie mieliście nigdy tak że przez kilka tygodni nie zauważaliście czy jest noc, czy dzień, tylko jebut wiadro i albo sie zrobiło 2 kroki do łóżka albo się gibneło na plecki? I tak co 2-3 godzinki? Dziwne... :tulimy:   

Słabi z was badacze kanna 8-)  (bez obrazy :D )

@skaza jak nie ide do pracy to co 30 minut dopalka :P a jak musze isc to z ranca 1 buszek ziolka przed robota na lepsze samopoczucie :D teraz mam troche wolnego to smaze non toper jak dzieciaki nie widza :P:o

@oks to ja w troche lepszej sytuacji bo ani pracy, ani dzieci(co ja pierdole? co to za lepsza sytuacja? :D) więc wiesz, wiadro-spanko-wiadro-spanko-sprawdzenie fejsika-wiadro-spanko-wiadro-spanko-wiadro-spanko-sprawdzenie fejsika-wiadro i tak do usrania :D żadnych nm, thj,pinac, TYLKO PRAWDZIWA MOC :tulimy:  a jak Synchro mówi że to dobre, to znaczy że dobre :D aż strach to zamawiać jak sobie wyobraże kolejne tygodnie takiego zeszmacenia  :ban2:

tez tak chce :P jeszcze ponad 2 tygle wolnego to odrobie zaleglosci ale mam plan na pare dni zawitac w grodzie kraka(szkoda ze bez cracka) :D docela dobrý tento radioctive szita malý zdvih prdeli s boty :P mala scieche tego przyjebawszy i wyjebawszy z deka :o synchro chlopaczyna troche jara to wie co pisze jak by nie bylo obeznany w temacie :D jak mawiaja apacze puszcza z dymem albo jak mawiaja kałboje spalam to :o

Gość nabijajwiadro

@oks to ja w troche lepszej sytuacji bo ani pracy, ani dzieci(co ja pierdole? co to za lepsza sytuacja? :D) więc wiesz, wiadro-spanko-wiadro-spanko-sprawdzenie fejsika-wiadro-spanko-wiadro-spanko-wiadro-spanko-sprawdzenie fejsika-wiadro i tak do usrania :D żadnych nm, thj,pinac, TYLKO PRAWDZIWA MOC :tulimy:  a jak Synchro mówi że to dobre, to znaczy że dobre :D aż strach to zamawiać jak sobie wyobraże kolejne tygodnie takiego zeszmacenia  :ban2:

kolego raz miałem ciąg na syntetykach 6 miesiecy, nie pytaj co się działo bo mdmb-chminace w proporcjach 1:8 z wiadra waliłem i było tak sobie. Najlepsze jest to że poźniej po zapaleniu jesteś trzeźwy, a gdy jesteś trzeźwy masz tak silna bombe (derealizację) że robi się nieciekawie. Po takim ciągu, głowa 3 tyg dochodziła. Po odstawieniu skręt jak po opiatach.

NIE ROBMY OFFTOPA

ktory vendoza posiada ten szit ?? wolfy i ktos jeszcze ?? bo nie mam sily lukac po szopikach wsumie to nie chce mi sie cos przymielila ta kreska tereska trzeba 2 zrobic :o off top od samego poczatku @wiadro nie liczac pierwszych paru postow :P @zawiodlemsienapylkach by to mogl ogarnac :D pierdole z deka bo sie nacpawszy radioaktive dělá vaše

@nabijajwiadro Przepraszam ale musiałem. Wiem o czym mówisz dlatego odradzam wpierdalania się w tak długie ciągi na tak mocnych kanna. ab- chminaca i mmb- chminaca od fejkszopów, po jakimś czasie proch sypany na klucz nasadkowy "13" z tyxem osadzony w korku- wiadro pod koniec ciągu brakowało żeby poczuć bombe a jedynie osłabić ten skręt. Masakra pozbierać się i wyjść bez ratowania się czymś. 

@oks pvósmy posiada fub- amb, podobno 5f- amb też daje rade tylko szybciutko puszcza. Jeśli chodzi o  mdmb-chminace to nie wiem czy jeszcze gdzieś to u nas dostaniesz. Z tego co się orientuję to już nielegal- chyba po tym niedawno dzieciaki tak masowo wyjeżdżały do szpitali :E

Jarania z rana nie mam zamiaru komentować inaczej niż tak, że przed wyjściem z domu lubię odlecieć w kosmos. Stabilniej wtedy stąpam po ziemi. Już tak mam, to chyba skutek kopcenia czystych kannabinoidów od kiedy RC4LAB wprowadził do oferty JWH-073.

W wypadku FUB-AMB decyduję się na mieszanki. Po spaleniu kolejnych 2g od PV8, od piątku jestem czysty - i o dziwo mam się na tyle dobrze, że nawet odstawiłem leki brane codziennie z rana. Jedyne drżenia mięśni jakie odnotowałem były wtedy, gdy powiało mrozem - a to raczej normalne. Nadpotliwości brak, ale to może zasługa Medispirantu.

A co najważniejsze: sama cząsteczka AMB sugeruje mi mniejszą szkodliwość od serii x-xINACA. Czemu? Bo grupę NH2 zamieniono na metoksy ("-O-"). A to dobrze.

Warto jednak zwrócić uwagę na "ten cholerny sześciokąt z fluorem" - benzen (sześciokąt z trzema kreskami wewnątrz) bez fluoru jest rakotwórczy. Istnieje więc ryzyko, że i  ta substancja w wyniku procesów metabolicznych może być rakotwórcza - ale dotyczy to też AB-FUBINACA oraz FUB-PB-22. Nie mam jednak odpowiedniej wiedzy ani wykształcenia, by przesądzać jak to jest. Po prostu uczciwie wypisuję swoje obawy.

W sumie: większa moc, mniejsza "natychmiastowa" (w rozumieniu: występująca po kilku dniach stosowania) szkodliwość. Jak tu tego nie kochać?

PS O efektach dłuższego stosowania więcej gdy dotrze kolejna paczka. Zwyczajowo możecie liczyć na ostry ciąg. W końcu jest zima, trzeba jak co roku zapaść w sen zimowy. Tylko co by tym razem sobie złamać...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA