Skocz do zawartości
Gandzior

5F-ADB (5F-MDMB-PINACA)

Polecane posty

Dnia 21.11.2017 o 19:35, Synchro napisał:

1 mg to już pełne efekty. Ja na niskiej tolerce upalam się raczej czymś z zakresu 50-250 mikrogramów, sort w prochu od RC-Chemicals rozrabiam 1g na 200 ml bazy 0 mg nikotyny, a obecnie badam połączenie z olejkiem z CBD, dorwałem koncentrat po kosztach produkcji :D

Tak właśnie ten sort będę miał od rc-chem :niewinny: Chciałbym używać tak lexoutko, bez żadnych ostrych jazd :niewinny: Dziękuje za konkretna odpowiedz, właśnie oto mi chodziło! Profeska :D

I tez mam fajny podkład z samym CBD, będzie ciekawie :D

Edytowano przez tava

https://gis.gov.pl/images/środki_zastępcze/śz/uchwała_nr_5_-_2016.pdf

pkt 13 - odnotowane zgony 

Administratorzy forum prosze zobaczyc ze wasz link do waszego forum jest w uchwale... pkt 18 , podpunkt 3

Im mniej piszemy tym mniej beda wiedziec.... 

z tego co widze to oni posluguja sie waszym forum niczym wikipedia dla dopow... 

@bNq - im mniej piszemy, tym mniej wiemy my. To, że zaczęli podawać Dopalamy jaki źródło informacji raczej jest dowodem na nasz profesjonalizm. Sprzedawcy muszą działać tak, by być nienamierzalnymi lub zachować profesjonalizm i trzymać się zasad pozwalających na legalny handel. A my powinniśmy wymieniać się opiniami, jak najszerzej opisując efekty pożądane jak i uboczne. Przecież na tym polega zabawa. 

RCki dawno już są rozpisane na parę dekad w przód na Caymanie i u innych sprzedawców próbek do analiz. 

Przecież jedynym skutecznym rozwiązaniem, przeciwnym do pisania, jest powrót do ukrywania składów. Tylko to zagrozi bardziej nam niż gościowi w laboratorium, który uzyska nieznany wynik z chromatografu. Prędzej czy później znajdą substancję czynną. A jeśli byłby to taki egzotyk, że nie, to ja chyba bałbym się tego próbować.

Seds i patryk123441 lubią to

Dnia 28.11.2017 o 02:47, bNq napisał:

https://gis.gov.pl/images/środki_zastępcze/śz/uchwała_nr_5_-_2016.pdf

pkt 13 - odnotowane zgony 

Administratorzy forum prosze zobaczyc ze wasz link do waszego forum jest w uchwale... pkt 18 , podpunkt 3

Im mniej piszemy tym mniej beda wiedziec.... 

z tego co widze to oni posluguja sie waszym forum niczym wikipedia dla dopow... 

Kolejny raz podnosisz alarm o czymś co wiadomo od lat. Tak więc czym tu robić zamęt? :D 

Od wielu wielu lat, jest to wiadome, przeciez nie będą sprawdzac na sobie jakie dawalo skutki....

xeremeleqa lubi to

9Ścierwo!!!! Przepraszam musze tak zaczac ten post :( . Wcale ten środek nie jest taki wyśniony jak to mówą :( czytałem opinie ludzi ( ciuli) co pisali 1:120 lub 1:190 miota jeden buch Ja Kur.a!!!! Zamowilem 5gr najpier.....

Zrobilem  1:30 mowie musi być kosior tu h.j wielki cala lufa czystego i nic druga sie suszyla (maczanka) NM 2201 1:20 niewiem chyba oszalałem ale tez mnie nie nie uspalo :( zawiedziony max kolejna maczanka 1gR : 5 f-abd: 10gr prawoślaz i tu dopiero odczuwalne dzialanie palone z wiadra niewiem dlaczego i pszykro mi to pisać ;( naprawdę bo przygode z kana i własnymi maczankami zaczolem w tym sklepie i co?  Wielka Lipa ;( Czy ktoś mi to wyjaśni? Może Ty Predi? @Predator-RC

20 godzin temu, Wojt napisał:

Kolejny raz podnosisz alarm o czymś co wiadomo od lat. Tak więc czym tu robić zamęt? :D 

Od wielu wielu lat, jest to wiadome, przeciez nie będą sprawdzac na sobie jakie dawalo skutki....

Kolejny raz? Jaki alarm? Przeczytaj ze zrozumieniem, bo chyba cos Ci sie pomylilo. Administraorzy maja sobie zagladnac tylko, poczytac. Co w tym zlego? Przeciez nie jestem wrozka o tym o czym wiecie, a o czym nie , a tymbardziej ze szukalem o tym tematu :mellow: i nic nie znalazlem. Przepraszam jezeli uwazasz ze robie " zamet " , ale wystarczy odpisac jak Synchro :niewinny: z kultura , a tymbardziej ze jestes moderatorem , przeciez ja Cie nigdzie nie ugryzlem...;) 
Troche przesadzasz z tym alarmem... Posta nie mozna napisac o tym o czym akurat sie dowiedzialem. Ehhh :D 

17 godzin temu, Gwn napisał:

9Ścierwo!!!! Przepraszam musze tak zaczac ten post :( . Wcale ten środek nie jest taki wyśniony jak to mówą :( czytałem opinie ludzi ( ciuli) co pisali 1:120 lub 1:190 miota jeden buch Ja Kur.a!!!! Zamowilem 5gr najpier.....

Zrobilem  1:30 mowie musi być kosior tu h.j wielki cala lufa czystego i nic druga sie suszyla (maczanka) NM 2201 1:20 niewiem chyba oszalałem ale tez mnie nie nie uspalo :( zawiedziony max kolejna maczanka 1gR : 5 f-abd: 10gr prawoślaz i tu dopiero odczuwalne dzialanie palone z wiadra niewiem dlaczego i pszykro mi to pisać ;( naprawdę bo przygode z kana i własnymi maczankami zaczolem w tym sklepie i co?  Wielka Lipa ;( Czy ktoś mi to wyjaśni? Może Ty Predi? @Predator-RC

Musiala zajsc pomylka... albo jestes jakis terminator.   szczury po 1:30 to zapasci by dostawali , ale zauwazylem w Twojej wypowiedzi ze paliles lufe adruga sie szuszyla... To ty takie mokre palisz? OMG.!! To ma odparowac w suchym cieplym miejscu z minimum 24h... ja rozumiem cisnienie... ale bez przesady ... 

Jakiego koloru miales te 5f adb Mozliwe ze zaszla jakas pomylka bo to nie mozliwe ze nic nie poczules... Efekt jest natychmiastowy... 

Tak wiec druga sie suszyla mialem na mysli drugi rodzaj mieszanki z Nm2201 ktora tez nie dziala kur.a ja teraz pale te 1 na 10 lufa za lufa i uwoerz nie mam powodu kłamać nic nie czuje wogole jestem wsciekly i zawiedziony towarem od Prediego i pisze to ze smutkiem bo kontakt ze sklepem nest super i dostawa super ale towar shit :( jak dla mnie ! 

Edytowano przez Gwn
Nie zacytowalem powodu postu

1 godzinę temu, bNq napisał:

Kolejny raz? Jaki alarm? Przeczytaj ze zrozumieniem, bo chyba cos Ci sie pomylilo. Administraorzy maja sobie zagladnac tylko, poczytac. Co w tym zlego? Przeciez nie jestem wrozka o tym o czym wiecie, a o czym nie , a tymbardziej ze szukalem o tym tematu :mellow: i nic nie znalazlem. Przepraszam jezeli uwazasz ze robie " zamet " , ale wystarczy odpisac jak Synchro :niewinny: z kultura , a tymbardziej ze jestes moderatorem , przeciez ja Cie nigdzie nie ugryzlem...;) 
Troche przesadzasz z tym alarmem... Posta nie mozna napisac o tym o czym akurat sie dowiedzialem. Ehhh :D 

Musiala zajsc pomylka... albo jestes jakis terminator.   szczury po 1:30 to zapasci by dostawali , ale zauwazylem w Twojej wypowiedzi ze paliles lufe adruga sie szuszyla... To ty takie mokre palisz? OMG.!! To ma odparowac w suchym cieplym miejscu z minimum 24h... ja rozumiem cisnienie... ale bez przesady ... 

Jakiego koloru miales te 5f adb Mozliwe ze zaszla jakas pomylka bo to nie mozliwe ze nic nie poczules... Efekt jest natychmiastowy... 

Proch od Predatora jest bialy u vipa znalazlem ciemny pomarancz pod brąz wpada zamowie moze u nich bedzie lepiej przykro mi naprawde bo kontakt z P. jest super :( no ale nie za sam kontakt płacimy

Jasne, zamawiaj parańczowe gówno zamiast polecanych sortów. W końcu to ostatnie tygodnie legalności, co będziesz brał sprawdzony towar... Eksperymentuj!

<ironia mode: off>

Dodam do tego że dziś poczenstowalem pare szczurów które rowniez negatywnie sie wypowiedzialy na temat mieszanki juz teraz jest to 40 pokdkladu gr. 5F I 1gr. Nm i co wy na to? Mnie mnie ma rozdupić :/

Edytowano przez Gwn
Blad

@Synchro gdzie najlepiej i najbezbieczniej(pewnosc towaru) teraz ? kurde no boje sie zrobic zakupu u predatora przez Gwn :P 
Najlepiej to pisz jakie sorty polecasz i mniej wiecej ocene w skali 10/10 bylo by super. Chociaz ze 2-3 sklepy

Edytowano przez bNq
blerix lubi to

Ja biorę od jednego vendora tak długo, aż nie będę miał zastrzeżeń  do jakości towaru. Od dłuższego czasu jaram 5F-MDMB-PINACA powder od RC-Chemicals.org i szczerze go polecam. Skutki uboczne które były po sortach Demoona tu zdają się nie ujawniać.

Edytowano przez Synchro
bNq i blerix lubią to

Aktualne od preda 5f-adb jest białe, sypkie i w twardych grudkach ktore ciezko sie rozpuszczaja. Szczury mowia ze sort slabszy od tego samego herosowego. U Herosa sort był w podobnej postaci jednak lepiej się rozpuszczał.

1:25 mocne dla bardzo zawansowanych 
1:40 sredniak 
1:50 optymalne dla szurow ale i tak jest sroga bomba

powiedz mi jescze jaki kolor i konsystencja tego jest? 

Edytowano przez bNq

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA