Skocz do zawartości
Gandzior

5F-ADB (5F-MDMB-PINACA)

Polecane posty

Szukalem informacji o pewnym uzytkowniku. i zaczynam sie zastanawiac czy Wy piszecie o tej samej substancji ? Wg Japoncow skrajnie niebezpieczne.

Wg hypka skrajnie niebezpieczne. Tymczasem tu m ieszane uczucia.

Z kanna mam bardzo niewielkie doswiadczenie, ale czytajac opinie jakbym czytal o zupelnie roznych substancjach....

https://en.wikipedia.org/wiki/5F-ADB

(czytac zrodla zwlaszcza @Synchro, bo ma najwieksza wiedze)

A tu wiecej...

https://www.researchgate.net/publication/310428726_A_new_designer_drug_5F-ADB_activates_midbrain_dopaminergic_neurons_but_not_serotonergic_neurons

full

https://www.jstage.jst.go.jp/article/jts/41/6/41_813/_pdf

Gość nabijajwiadro

w skrócie, najsilniejszy kanna

@luks1985, z raportu wynika tyle, że 5F-ADB aktywuje receptory dopaminowe pośrednio przez aktywację CB1 i CB2, czyli dokładnie tak, jak na porządną indicę przystało, co wie każdy ganja palacz, a Ty możesz sprawdzić z googlem, pierwszy wynik z brzegu (bez posądzania o pełną wiarygodność): http://faktykonopne.pl/wplyw-uzywania-marihuany-na-poziom-dopaminy-w-mozgu/

Brak oddziaływania na receptory serotoninowe oznacza tyle, że jest to uczciwy kannabinoid a nie narkotyk łączący w sobie cechy kilku rodzin używek, jak to było z 5F-PB-22. 

Należy jednak zaznaczyć, że jest on zwyczajnie zajebiście aktywny i przedawkowanie co jakiś czas kończy się śmiercią. Mi stosowany ostrożnie pozwolił się życiowo ogarnąć, zapewniając przy takim niskim dawkowaniu najmniejsze efekty uboczne jak na codzienne stosowane z obecnych na rynku kanna. Wystarczy stosować te same zasady co 10 lat temu, a w ciągu pracuję. W dodatku mam wrażenie, że organizm dość szybko się tego pozbywa, gdy w okresie letnim ćwiczę i zażywam go przez e-papierosa to mam wrażenie, że żyję niczym amerykański waper weedu -  bez kaszlu i szybko postępujących zaburzeń pamięci za to po przespanej nocce i kreatywnym wieczorze. Wpływ na pamięć porównałbym do słabego zielska lub nawet ocenił na mniejszy, co czyni go naprawdę wyjątkowym wynalazkiem. Sądzę, że inni mogli to odczuwać po AB-PINACA, dla mnie była jednak za słaba z racji tolerki, a to klepie jak trzeba. 

Ot, cudo. Wam zaszkodzi, nie tykać!

PS prostym językiem: Tak, dopamina to ta, od układu nagrody. Tak, nagradzam się każdego dnia. I w dodatku mogę sypiać. Trudno, bym tego nie lubił. :E

Gość nabijajwiadro

no wiadomo, że każdy kanna działa na dopaminę, tak to byśmy nie smolili, bo po co?

Moze i faktycznie najmocniejsze na rynku ale,

Jelita po tym wariuja jak szalone,
Wytrzeszcz twarzy jak sam skur...

Ból gardła przy paleniu.

To dla zombiakow bardziej....

@bNq - chyba dostałeś FUB-ADB.

Ono podczas vaporyzacji wręcz strzela czymś, co osadza się w postaci żółtych, ostrych kropel na szkle.

Dobry sort 5F-ADB po odparowaniu rozpuszczalnika, który dało się wyczuć nosem (Demoon) w piekarniku, jarałem zanurzając czubek rozgrzanej szklanej pipety w gramowej kropli i nie miałem żadnych problemów ze smakiem. W wypadku FUB-ADB, to osadzanie się jest tak silne, że filtr z bawełny nie pomaga.

Robione w liquidach również bez specjalnego smaku. Moim zdaniem dostałeś to, co opisuję jako trutkę, czyli FUB-ADB (ADB-FUBINACA) a nie 5F-ADB. 

Skąd sort?

No wlasnie mnie zastanawial ten sort DEMONA.

OD predatora dostalem na testa 5F ADB w postaci 0.4g i to byly grudki fajne..

A od demona dostalem proch ( 0 grudek) i to bardziej ma forme patyczkow krysztalow niz to co dostalem od predatora ( dwie kompletnie inne postacie sortow)

Teraz az sie wkur:[

Dzieki za info.

@Demoon moze sie wypowiesz....
Wczoraj sie tym zatrułem. 30 minut na kiblu....

Dodam ze proporcja 1:23... to ani nie przesadzone ani nic :/ to cos w tym siedzialo.

bNq - te grudki Predzia to mi chyba bardziej śmierdziały niż sort Demoona, ale za dużo nie powiem, bo położyłem na białym talerzu :E Ale 1:23 przy 5F-ADB to już bardzo mocne stężenie, ja dla siebie robiłem 1:24, innym, doświadczonym, polecam 1:25.

Ogólnie rzecz biorąc to jeden z krystalicznych sortów kanna Demoon odłożony na talerzyku na grzejnik zaczął się rozpuszczać, co dało mi sporo do myślenia: w czym do cholery?! (bo sama temperatura topnienia kanna powinna być raczej wyższa, niż to, co dają z siebie moje grzejniki w marcu). Po paru godzinach widoczna byla mokra "plama" po środku na wpół rozpuszczonych kryształów. Wtedy dałem to do wietrzenia w piekarniku, no bo kurwa, bez przesady :E Po 30 minutach w ~110-130*C zebrałem papkę nożem w kupę i zostawiłem do wyschnięcia, ściągając chusteczką "wilgotną część". Mam tego zdjęcia, ale nie mam pewności, że było to 5F-ADB a nie ADB-CHMINACA, z której jakością też już miałem przygody - dziura w pamięci :E 

Ponoć na dniach ma być u nich nowy, najlepszy sort tej substancji. Sam szykuję się do zamówienia, ale po ostatnich przygodach podpytałem o sample w innych miejscach, dam znać co i jak. Niestety takie sorty są już teraz na rynku, a masa ludzi je akceptuje patrząc jedynie na cenę. Zobaczymy jak jest u innych.

Sort który wysyła mi Demoon dalej ten sam, inny niż niż na zdjęciach w sklepie, gdzie widać suchą substancję - biały, śmierdzący rozpuszczalnikiem i zbijający się w "masło" proch, lepiący się do ścianek torby. Jako, że to sample przed zamówieniem, to pozostało mi się bawić a nie wkurwiać na jakość otrzymanych kanna.

1) Po przewietrzeniu na talerzyku i podziabaniu nożem wzdłuż i w poprzek wrzuciłem proch do piekarnika ustawionego na 100 stopni, a następnie (po 10-15 mnutach) na 120-130*C na 5-15 minut.

2) Otrzymany płyn, w którym pozostawały małe, okrągłe plamki (być może zarodki krystalizacji pozostałe po produkcji, skażenie, lub nierozpuszczona resztka kanna), o znacznie słabszym smrodzie zostawiłem do wystygnięcia w piekarniku.

3) Następnie talerzyk z płynem umieściłem w lodówce, po schłodzeniu na 15-30 minut w zamrażarce. Teraz płyn czeka sobie na zastygnięcie/krystalizację (profilaktycznie zrobiłem kilka kółek wokół talerzyka szklaną pipetą ;-) ).

Ciekaw jestem czy uzyskam formę zdatną do zrobienia z tego liquidu.

Rozcieńczenia w glikolu i glicerynie a następnie codziennej waporyzacji płynu, którym śmierdzi otrzymany kannabinoid odmawiam. Pozostaje czekać na nowy sort. Synthetics wyczerpały się zapasy, GrandKG robi  wszystko, co może bym nie zrobił u nich zakupów. 

A czy tylko ja dostaję takie papkowate g., czy wszyscy, to już nie wiem. Piszę jak jest.

@Predator-RC - ostatni Wasz sort z sampli zmyłem podczas radosnego sprzątania wraz z talerzykiem na którym pozbywało się woni, po raz pierwszy i ostatni używając w tym celu białego, a nie żółtego naczynia. Jeśli jest wart spróbowania, dorzućcie proszę do wygranej. ;-) 

Zabawy z sortem Demoon'a ciąg dalszy. Około 13 zeskrobałem z talerzyka "skrystalizowany wosk", który unosił się na tłustej warstwie przeźroczystego płynu. Może to była resztka kanna, może czegoś innego - nie wnikam i nie tykam.

Po podgrzaniu w łaźni parowej bazy 0 mg (50/50 glikol i gliceryna) wsypałem uzyskaną substancję. Po niedługim czasie na wierzchu naczynia (zwężająca się szyjka) zaczęły się zbierać żółte krople. Wpierw uznałem, że to kannabinoid więc postanowiłem potrząsnąć naczyniem, jednak krople wróciły na swoje miejsce.

- gdzie jest pipeta? Nie ma.

Przez kolejną godzinę wyciągałem wierzchnie warstwy liquidu za pomocą warstw bawełny. Pierwsze dwa zanurzenia zabarwiły ją na żółto (!), potem już była normalna.

Pomimo wszystkich zabiegów uzyskany produkt, rozlany do trzech naczyń i tak ma zapach farby/chemii. Zostawiłem otwarte naczynia w łaźni parowej licząc, że coś jeszcze odparuje, po czym rozcieńczę liquid 2-krotnie. Jest światełko w tunelu.

Dam znać jak działanie.

I z tego wszystkiego dowiedziałem się, że więcej sampli od Demoona nie dostanę. :tulimy:

PS Po wyschnięciu towar z deklarowanych 4g stał się oczywiście lżejszy, ale z racji tego, że nie określiłem czy pozostały płyn to nieskrystalizowany kannabinoid czy zanieczyszczenie - nie ważyłem suchego towaru.

Gość nabijajwiadro

5f adb :E i wszystko jasne

O 23.1.2016 o 11:36, Seds napisał:

A czego się spodziewaliście?, jest to typowe silne uzależnienie fizyczne, tak właśnie czuje się ćpun na głodzie, niestety nowe kannabinoidy coraz bardziej uzależniają np.cała rodzina Chminaca, jedyną radą na to jest przetrzymać najcięższy okres, plusem jedynie tego jest, że nie trwa to długo bo maksymalnie  1-5 dni, zdrowia życzę i mniej palenia w ciągach.

Tylko jak nie palic w ciagach jak to samo z siebie ciagnie dla wyjadaczy żeby dopalic do nk dawn ;p 

5 dzień bez 5F-ADB. Syndrom odstawienny nie wystąpił, jeśli zapomnieć o braku apetytu. Fakt, że ta substancja czeka na delegalizację z argumentacją na zasadzie "działa jak mocna mj, ryzyko ataku serca" dobija. Zaczynam odkładać pieniądze na zapas...

Powiem tak też na tym jadę, znane mi są dwa sporty. Beżowy w grudkach i krystaliczna ten od Demona.

Krystaliczna proch w proporcjach 1:15 Ruga mnie straszliwie. Dwóch WoNder nie zdejmuje, po drugim leżę morda w wiadrze. Został do zbadania beżowy Sort od Bohatera.

Ciekawy jestem porównania.

Kasacja nasen na to jest najlepsza.

Ja maczanek unikam od kiedy po testach z e-papierosem odkryłem, że substancje smoliste też wchodzą na pamięć i ogólne funkcjonowanie organizmu, a zaczadzone łby to głupie łby.

Baza 50:50 0mg nikotyny - 100-200 ml

1 gram 5F-ADB

1 aromat firmy TPA (USA, jeden z lepszych producentów, 200+ smaków) na 100 ml.

Wychodzi cudeńko na mojej tolerce. Przed dodaniem aromatu podgrzewamy mieszaninę wrzucając naczynie parę razy do wrzątku (tak, musimy kilka razy zagotować wodę). 

Gość nabijajwiadro

@Seds  Jak ci szkoda płuc na maczany to rób mocniejsze :D hmmm  1:10 na 5f adb heheheh ty pojebie :tulimy:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA