Skocz do zawartości
Gandzior

5F-ADB (5F-MDMB-PINACA)

Polecane posty

@Demoon tak oczywiście warto sprowadzić to ustrojstwo.

Kanna trochę niebezpieczna w rękach niedoświadczonego laboranta, więc radzę uważać.

Ale odpowiednie proporcje i da się zrobić coś przyjemnego.

Czytam.. nie wierze.. klepie się w głowę za Was... dalej nie wierze.. Zaczynacie pochwały tego czegoś od opisu kary jaką otrzmaliście, straconych dni, ciągów latami.. kurwa mać se myślę. Po co, dlaczego ? Gdzie fan z tego? Kto przybliży?

2 buchy jakiegoś szitu od FW dało mi totalną awersję na całe życie... nie tknę. Zacząłem karą i skończyłem, a Wy dalej to ciągniecie.. 

Edytowano przez Kosmopoliczalne

O 1.12.2016o21:19, Kosmopoliczalne napisał:

Zacząłem karą i skończyłem, a Wy dalej to ciągniecie.. 

A słyszałeś, że pierwsze razy z heroiną to właściwie ciągłe rzyganie?

Spokojnie, ćpun dobrze wie jak wyciągnąć z używki trochę radości. Na własną szkodę.

O 5.12.2016o00:03, Kanozerca napisał:

jak od predatora to nawet 1:11 slabe jest i ryje beret . w polonczeniu z maczanka hulk od predatora dobrze zrobilo ;)

Czyli słaba jakość bo 5f od dzesiego przy 1:15 robi masakrę :) a wiem co mówię   Tolerka veteran . przy 1:11 powinnes po 1 buchu odpaść zamów od dzesiego i zobaczysz moc :)

O 8.12.2016o08:04, mocarzzzzzz napisał:

Czyli słaba jakość bo 5f od dzesiego przy 1:15 robi masakrę :) a wiem co mówię   Tolerka veteran . przy 1:11 powinnes po 1 buchu odpaść zamów od dzesiego i zobaczysz moc :)

Ktory vendor to dzesi ? 

Sort od Demoon'a wywołuje uśmiech na twarzy, znacznie zmniejsza zaburzenia pamięci i.. Rozkłada się w transporcie. Od razu po dostarczeniu całą otrzymaną substancję należy umieścić w środowisku złożonym z glikolu i gliceryny, by ograniczyć dalsze straty. A liquidem możemy nacieszyć się już wyjątkowo długo... 

Jezu, dwa miesiące bez pamięci. Dobrze, że ta substancja wróciła na rynek, szkoda, że tak jak sądziłem - zapewne jest to wciąż efekt pierwszej-drugiej z produkcji, świadczy o tym stan substancji. Oby jak najszybciej ruszyła produkcja.

Sort od OZZ jest PRAWIE taki sam jak od Demoona.

Od Demoona miałem 5g, i część z nich była już w formie "masła" - mam tu na myśli efekt roztarcia wilgotnych grudek w woreczku.

Od OZZ miałem 1g, i ten 1 g został dostarczony w grudce. Pod tym względem sort OZZ jest lepszy, jestem jednak świadom, że grudka była wilgotna i po chwili zabawy zmieniłaby się w formę znaną z Demoona.

@rcmagical, czy sort od wskazanych przez Ciebie vendorów też jest wilgotnymi grudkami, czy może, jakimś cudem, występuje w formie krystalicznej? Jeśli grudki, to moim zdaniem należy kupować tam, gdzie najtaniej. Jeśli kryształ... To już odkładam pieniądze. :E

@Synchro

od demona mialem rownie w formie masla koloru bialego lecz najlepszy sort jaki mialem to od rc orga 

rcchem chyba sie domyslacie o kogo chodzi sort pomaranczowy w grudkach kozak polecam maczane robie 1:40 na tym i jedno nabicie wystarcza weteran mowi hehe ;)

od dorotki nie testowalem 

Sort u Demona to sypki mikrokryształ, przyjemny w działaniu, na zapach nie zwróciłem uwagi, ale zdecydowanie nie był on intensywny. Zdatne do codziennego zażywania. Sądzę, że jeszcze trochę tego od niego kupię. Jeśli to wytwór tego samego laboratorium co ostatnio, to widać, że chemik zaczyna dopracowywać syntezę i towar wychodzi coraz lepszy - 3,5-4/5

Sort u Predatora to zbijający się w grudki proszek, o zapachu rozpuszczalnika, o silnym, przyjemnym dla mnie działaniu. Po dwóch dniach przypadkowo zmyłem talerz na którym się wietrzył i nic więcej nie potrafię o nim powiedzieć... :rolleyes: Grudki kojarzyły mi się z FUB-AMB w postaci w jakiej pojawiło się na rynku. Jestem zdania, że kannabinoidy o takim zapachu przy stałym zażywaniu mają swoje skutki uboczne, jednak nie sprawdziłem tego na sobie i nie wiem. Zakupy robiłbym w ostateczności. 3,5/5.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA