Skocz do zawartości
Ziomex2073

Benzodiazepiny - wątek ogólny

Polecane posty

O 21.02.2016o20:40, HiViolentJ napisał:

Dla mnie wprost przeciwnie. Nie chcę czegoś co mnie uśpi i nie będę wiedział nawet kiedy zasnąłem. Zalerą clona rc jest SEDACJA! :E

Clon Rc, a Klonazepam TZF to zupełnie inne substancje i tu ich bym nie porównywał.

Na sen polecam to co użytkownik wyżej Chlorprotiksen tylko co robić jak dawka 100 mg ledwo usypia, jak żyć?:E

3 godziny temu, Seds napisał:

Clon Rc, a Klonazepam TZF to zupełnie inne substancje i tu ich bym nie porównywał.

Na sen polecam to co użytkownik wyżej Chlorprotiksen tylko co robić jak dawka 100 mg ledwo usypia, jak żyć?:E

Czy ja coś porównałem? Mówię jedynie o "clonie rc" czyli klonazolamie, tak to w skrócie nazywam clonem rc. Nie wiesz to lepiej się nie wypowiadaj :P

O 20.07.2010o09:33, Ziomex2073 napisał:

Zacznijmy rozwijać wątek dla jednych z najlepszych sposobów na zmniejszenie zjazdu po stymulantach...

Zapraszam do dyskusji...

Kwetaplex XR !!!!!!!!!!!! 50 mg !!!!!!!!! lub 25 mg !!!!!!!!! Dawki zwiekszać, nie uzaleznia jak Wasze benzo! haha

(ale benzo też biore)

panowie mam pytanie odnosnie flubrozepamu czy jest on w stanie zastapic etizolam ? sa jakies podobieństwa?  potrzebuje jakies bezno do stosowania rekreacyjnego w celu ulatwienia zasypiania na cyklu ssa 300mg eti w grikolu sprawdzali sie swietnie stosowalem duze dawki ponad 2 miechy i odstawilem z dnia na dzien bez wiekszego problemu jak to jest z flubro?? dzieki za pomoc

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA