Skocz do zawartości
Ziomex2073

Benzodiazepiny - wątek ogólny

Polecane posty

Co tu dużo mówić - świetne leki uspokajające, wspomagające zasypianie, wzmacniające sen, przeciwdrgawkowe... pomagają chyba w walce ze zjazdem po każdym stymulancie i nie tylko. Najbardziej znana to Klonazepam (ok 6zł za 30 tabletek, 0.5mg i 2mg, dobrze mówię?), wiadomo, wszystkie benzo dostępne tylko na receptę, białą ;)

No i oprócz pomocy na zjeździe, gwarantują także przyjemne chillowe fazy.

Sam jeszcze nie brałem, więc za wiele ciekawego nie napisałem :P

Na początek tabelka zapożyczona ze stronki, do której każdy powinien zajrzeć. Tabelka pokazuje równoważniki 10mg diazepamu (Relanium). Ażeby speedownika nie zrzuciło odrazu z nóg po zarzuceniu 10 klonów na raz ;). Najlepsza z benzodiazepin jest w polsce już niedostępna :( (flunitrazepam).

benzotabela.jpg

1.Czas półtrwania: zmierzony od momentu zażycia pojedynczej dawki, do momentu osiągnięcia stężenia we krwi równego połowie stężenia maksymalnego po jej zażyciu. Czas półtrwania aktywnego metabolitu pokazano w nawiasach kwadratowych. Zależy w dużej mierze od konkretnego organizmu.

2.Rynek docelowy: mimo podobnego działania wszystkich benzodiazepin, sprzedaje się ja jako głównie przeciwlękowe (a), nasenne (h) albo przeciwdrgawkowe (e).

3.Równoważniki diazepamu nie zawsze zgodne u różnych autorów, oraz zmienne u różnych.

Wszystko jest ze stronki w zamieszczonym linku na samym początku. Na wszelkie zło od siebie polecam Bromazepam (Sedam 3,6, lub Lexotan, ale ten jest droższy).

Ja od siebie moge polecic Neurol[alprazolam(ja mialem w wersji 0,5)] w dawce 2mg po raptem 20 minutach wrecz zwala z nóg. Robi sie bardzo miło i ciepło, zazwyczaj stosowalem z podkladem 3-4 bro. Faza po stymulantach schodzi po ok. 35 min. Teraz skombinowalem mianserin w postaci Lerivonu 30 mg. Wczoraj pierwszy test w dzialaniu rekreacyjnym po 3 bro. Po 20 minutach odnotowalem banana na ryju i lekka sennosc. Po 40 nie myslalem juz o niczym innym tylko zeby sie polozyc. Wystepily bardzo realne i kontrolowane sny, po prostu cos pieknego. Troche ciezko wstac z lozka na drugi dzien, ale nie jest to nieprzyjemne. Mozliwe tez ze pojawilo sie to przez polaczenie go z Sedamem (bromozepam) ktorego 1 tabsa wzialem w dzien (dawki nie pamietam). Dzisiaj 90mg mianseryny podlozone na 4 bro. report 2moro. Log Out ;)

Witam, otóż znalazłem u babki Lorafen 2,5mg (przeterminowany 5 lat) oraz medazepam 10mg (przeterminowany 10 lat), a moje pytanie brzmi które z nich bardziej nada sie na zjazd po beta-ketonach i czy wogole bedzie działać z racji sporego przeterminowania?

Witam, otóż znalazłem u babki Lorafen 2,5mg (przeterminowany 5 lat) oraz medazepam 10mg (przeterminowany 10 lat), a moje pytanie brzmi które z nich bardziej nada sie na zjazd po beta-ketonach i czy wogole bedzie działać z racji sporego przeterminowania?

Po co spamujesz dostałeś odpowiedź, zgłoś swój temat zanim ktoś ciebie zgłosi.

Po lorafenie istnieje szansa na krzywy film, medazepam byędzie lepszy, lorafen będzie dobry pod warunkiem że od razu wejdziesz do wyrka.

<MŻ> a co do przeterminowania z doświadczenia wiem, że mocniej kopią, bynajmniej niektóre, ale nie pamiętam jakie dokładnie.

Bzdura. Leki tego typu mogą leżeć latami (w odpowiednich warunkach) i nic się z nimi nie stanie. A już na 100 % nie nabiorą mocy.

<MŻ> więc musiało mi się coś pokręcić. No ale przeterminowane benzo MM chyba jadł albo ktoś kogo znam napewno i dobrze go porobiło, może przez alko, którego przy tym ludzie których znam nierozłącznie spożywają. No ale nikt się nie zatruł i działało jak trzeba

Śmiejcie się ale u mnie sprzedają clonazepam 1 tabletka 4 złote(są tez inne full wypas) %-)

Nie ma się co śmiać, ja jak jestem w posiadaniu i ktoś jest w potrzebie to poratuję (oczywiście za odpowiednią opłatą) i metylofenidatem, tradolem, buprenorfiną i tym co tylko posiadam :tulimy:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• REKLAMA