Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

  • The ability to send private messages to other users
  • Participate in the full RC chat news
  • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Ziomex2073

Benzodiazepiny - wątek ogólny

Recommended Posts

Co tu dużo mówić - świetne leki uspokajające, wspomagające zasypianie, wzmacniające sen, przeciwdrgawkowe... pomagają chyba w walce ze zjazdem po każdym stymulancie i nie tylko. Najbardziej znana to Klonazepam (ok 6zł za 30 tabletek, 0.5mg i 2mg, dobrze mówię?), wiadomo, wszystkie benzo dostępne tylko na receptę, białą ;)

No i oprócz pomocy na zjeździe, gwarantują także przyjemne chillowe fazy.

Sam jeszcze nie brałem, więc za wiele ciekawego nie napisałem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początek tabelka zapożyczona ze stronki, do której każdy powinien zajrzeć. Tabelka pokazuje równoważniki 10mg diazepamu (Relanium). Ażeby speedownika nie zrzuciło odrazu z nóg po zarzuceniu 10 klonów na raz ;). Najlepsza z benzodiazepin jest w polsce już niedostępna :( (flunitrazepam).

benzotabela.jpg

1.Czas półtrwania: zmierzony od momentu zażycia pojedynczej dawki, do momentu osiągnięcia stężenia we krwi równego połowie stężenia maksymalnego po jej zażyciu. Czas półtrwania aktywnego metabolitu pokazano w nawiasach kwadratowych. Zależy w dużej mierze od konkretnego organizmu.

2.Rynek docelowy: mimo podobnego działania wszystkich benzodiazepin, sprzedaje się ja jako głównie przeciwlękowe (a), nasenne (h) albo przeciwdrgawkowe (e).

3.Równoważniki diazepamu nie zawsze zgodne u różnych autorów, oraz zmienne u różnych.

Wszystko jest ze stronki w zamieszczonym linku na samym początku. Na wszelkie zło od siebie polecam Bromazepam (Sedam 3,6, lub Lexotan, ale ten jest droższy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od siebie moge polecic Neurol[alprazolam(ja mialem w wersji 0,5)] w dawce 2mg po raptem 20 minutach wrecz zwala z nóg. Robi sie bardzo miło i ciepło, zazwyczaj stosowalem z podkladem 3-4 bro. Faza po stymulantach schodzi po ok. 35 min. Teraz skombinowalem mianserin w postaci Lerivonu 30 mg. Wczoraj pierwszy test w dzialaniu rekreacyjnym po 3 bro. Po 20 minutach odnotowalem banana na ryju i lekka sennosc. Po 40 nie myslalem juz o niczym innym tylko zeby sie polozyc. Wystepily bardzo realne i kontrolowane sny, po prostu cos pieknego. Troche ciezko wstac z lozka na drugi dzien, ale nie jest to nieprzyjemne. Mozliwe tez ze pojawilo sie to przez polaczenie go z Sedamem (bromozepam) ktorego 1 tabsa wzialem w dzien (dawki nie pamietam). Dzisiaj 90mg mianseryny podlozone na 4 bro. report 2moro. Log Out ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, otóż znalazłem u babki Lorafen 2,5mg (przeterminowany 5 lat) oraz medazepam 10mg (przeterminowany 10 lat), a moje pytanie brzmi które z nich bardziej nada sie na zjazd po beta-ketonach i czy wogole bedzie działać z racji sporego przeterminowania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, otóż znalazłem u babki Lorafen 2,5mg (przeterminowany 5 lat) oraz medazepam 10mg (przeterminowany 10 lat), a moje pytanie brzmi które z nich bardziej nada sie na zjazd po beta-ketonach i czy wogole bedzie działać z racji sporego przeterminowania?

Po co spamujesz dostałeś odpowiedź, zgłoś swój temat zanim ktoś ciebie zgłosi.

Po lorafenie istnieje szansa na krzywy film, medazepam byędzie lepszy, lorafen będzie dobry pod warunkiem że od razu wejdziesz do wyrka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<MŻ> a co do przeterminowania z doświadczenia wiem, że mocniej kopią, bynajmniej niektóre, ale nie pamiętam jakie dokładnie.

Bzdura. Leki tego typu mogą leżeć latami (w odpowiednich warunkach) i nic się z nimi nie stanie. A już na 100 % nie nabiorą mocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<MŻ> więc musiało mi się coś pokręcić. No ale przeterminowane benzo MM chyba jadł albo ktoś kogo znam napewno i dobrze go porobiło, może przez alko, którego przy tym ludzie których znam nierozłącznie spożywają. No ale nikt się nie zatruł i działało jak trzeba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiejcie się ale u mnie sprzedają clonazepam 1 tabletka 4 złote(są tez inne full wypas) %-)

Nie ma się co śmiać, ja jak jestem w posiadaniu i ktoś jest w potrzebie to poratuję (oczywiście za odpowiednią opłatą) i metylofenidatem, tradolem, buprenorfiną i tym co tylko posiadam :tulimy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, a jak załatwić na to papir ?

Co, wejdę, powiem: Dzie dobry Panie Doktorze, nie przepisałby mi Pan klonozepamu, bo na zjazdy do beta-ketonów potrzebuję. :)

Rodzinny ci nie da nic poza estazolamem i hydroksyzyną, musisz do niego dobrą ścieżkę wydeptać żeby coś dostać, jeśli nie lubisz kolejek i dzieciaków z katarem to polecam prywatnego psychiatrę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...) nie przepisałby mi Pan klonozepamu (...)

Po pierwsze to naucz się poprawnie wymawiać nazwę substancji która Cię interesuje - bo nie pierwszy raz napisałeś KLONOzepam (czyli niepoprawnie).

A na poważnie to jak masz dużo kasy to napisz na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
  • Create New...